Co kdybyste na změnu absolutně všeho měli jen jeden den? Samantha Kingston (Zoey Deutch) má vše, super kamarády, úžasného přítele a zdánlivě dokonalou budoucnost. Najednou se ale vše změní. V důsledku jedné osudové noci mizí  budoucnost Sam v nedohlednu. Odsouzena prožívat stále dokola jeden a ten samý den, začne si klást otázky, jak perfektní její život ve skutečnosti byl. Kromě odkrývání pozadí tajemně přetrženého života musí zároveň odkrýt tajemství, která ukrývají její nejbližší. Cílem Sam se tak stává odhalit, jak je možné během jednoho dne změnit zdánlivě pevně nastavenou budoucnost. A to nejen tu vlastní, nýbrž i svého okolí. Předtím, než její čas nadobro vyprší. (XXXXXXXX)

misterz

Rozhodne nemôžem snímku uprieť snaživosť. Technická stránka nebola vôbec zlá a v rámci svojho rozpočtu dosiahla vysokú úroveň. Oslovila ma hlavne kamera. Ani herci neboli najhorší a žienky tu boli mimoriadne pekné. No vzhľadom na výborný a mne veľmi sympatický námet som čakal niečo zmysluplnejšie a pointovo prepracovanejšie, hlavne ten záver sa mi zdal dosť odbitý, skrátka niečo tomu po obsahovej stránke ešte chýbalo. Bavilo, no nenadchlo. Lepší priemer. 65/100 ()

Han22

Ze začátku to bylo na odpad. 4 povrchní teen pipky a jejich den, který jedna z nich začne prožívat znovu. Asi nejnudnější zpracování časové smyčky ve stylu Dawsonova světa. Postupně mě to ale začalo bavit, protože hlavní hrdinka se mění, nachází cestu k rodině, drsňácké kamarádce, zjišťuje kdo je opravdová láska a dokonce se snaží pomoc šikanové holce. Navíc Zoey Deutch mě podruhé po Zombieland 2 nadchla a začal sem uvažovat i o 3*. Nu a pak přijde konec na zabití a rázem bylo po náladě... 2* a jděte s takovými konci do háje. ()

Xmilden

Zpočátku pro mě absolutně nezajímavá záležitost. Sledovat skupinku holek, které se připravují na večerní párty, fakt nepovažuju za něco bez čeho bych se neobešel. Samozřejmě jsem tušil, že se dočkám Hromnicové zápletky. Musím říct, že film se stále lepšil lepšil, až se zlepšil. Na Zoey Deutch se příjemně koukalo a nakonec se film snažil vytrysknout i nějaké ty emoce. 55% ()

honajz

Ta jedna hvězda je za skvělou kameru - ty hory, lesy, městečko, super záběry. Jinak film vykrádá, co se dá. Teenage dramata, vlastně "dramata", a aby to bylo jako jo originální, hodí se sem časová smyčka, aby hlavní nesympatická hrdinka měla dost času prozřít, zjistit, že její mladší sestra ji má ráda, se všemi se smířila a pak se obětovala. Kolikrát a u kolika filmů jsme tenhle námět už četli/slyšeli*/viděli? Tady je to navíc skutečně cílené na americké puberťačky, a to až káravým prstem, aby nebyly zlé na své ošklivé, tlusté spolužačky, protože to mohou být citlivé bytosti. Je to prostě v tomto ohledu z prstu vycucaná agitka na téma menšin, které musíme chránit a pomáhat jim, i když sami třeba nechtějí. Jinak ten teen život mi lezl krkem už od prvních záběrů, všechny ty holčičí vtípky a "vtípky", řešení chlapů, sexu, co na večírek, diskotéky... a pak to vidíte znovu a znovu a může vám hrábnout. ()

runner85

Tie krásne časy strednej školy kde sa všetci milovali a nenávideli naraz a dávali si to priamo aj nepriamo najavo sú dávno preč. Ale aspoň si človek trochu zaspomínal. Čo sa týka samotného filmu nemám čo vytknúť. Cez ten opakujúci deň si hlavná hrdinka zahrala všetky podoby lásky, pardon všetky typy osobností. Ako divožienka bola samozrejme chutná ale i tak ma najviac očarila vtedy keď svoj den venovala malej sestre. P.S ten film si vážne zaslúžil lepší koniec, alebo aspon o trochu lepšie vysvetlenie. ()

• Natáčení probíhalo od 16. listopadu 2015 do 29. prosince v Kanadě v provincii Britská Kolumbie. (ČSFD)
  • Celosvětová premiéra proběhla 21. ledna 2017 na filmovém festivalu Sundance v USA. (ČSFD)