Reklama

Reklama

Deadpool 2

  • USA Deadpool 2 (více)
Trailer 6

Obsahy(1)

Připravte se na druhý příchod Wade Wilsona alias Deadpoola (Ryan Reynolds). Možná s ním prožijeme okamžiky, kdy jako kuchař přežívá skoro smrtící hovězí útok a hned poté prahne po splnění svého velkého snu: stát se nejvyhledávanějším barmanem v Mayberry. A zároveň se chce vyrovnat s tím, že zcela ztratil chuť a snaží se tedy znovuobjevit správné životní koření. Pátrá i po nějakém nestabilním kondenzátoru, bojuje s nindži i japonskou jakuzou a vzdoruje smečce sexuálně agresivních čoklů. Deadpool také vyráží do světa, aby objevil pro něj významné životní body: rodinu, přátelství, novou chuť prožívat dobrodružství a také, aby si zasloužil vytoužený hrneček s nápisem „Nejlepší milovník na světě“. Nebo taky ne. Deadpool je zkrátka chlapík mnoha tváří, byť by ta jeho pravá, ukrytá pod maskou, je pěkně hnusná. Ale za to nemůže. Což ovšem neplatí o jeho hodně černém smyslu pro humor a netradičním přístupu k superhrdinským pravidlům fair play. (Cinemart)

(více)

Diskuze

LadyRainier

LadyRainier (hodnocení, recenze)

Martin741

Lang mi poslední dobou hodně přirostl, Brosnan mi tak nějak nevadí ale nějak se mi na tu roli nehodí. Jinak souhlasím s tím argumentem kvůli věku ...65 už je dost a i na kondičce je každej rok znát ...Craig mne ani nenapadl, se přiznám ...To ten Jeffrey Dean Morgan už by mi tam pásl lépe ...

na příspěvěk reagoval Ratemus

Ratemus

Ratemus (hodnocení, recenze)

chce to herce kterého nebude Fox měnit jako ponožky v každém následujícím filmu kde se ta postava objeví, to znaená jestli bude v každém jednom filmu za dva tři roky, tak alespon at něco předvede a ne že už ted je starej a za deset let bude prostě k ničemu a vše za něj předvedou dubléři

na příspěvěk reagoval Prometheus69

Ratemus

Ratemus (hodnocení, recenze)

Martin741

to je pravda, ale pokud by měl být v dalších dílech, kdo ví, jak často by se objevoval to se může objevit jednou za tři rok a to už by byl problém

LadyRainier

LadyRainier (hodnocení, recenze)

Ratemus

Jn...ti co by se hodili jsou již lehce za zenitem :-/ Nevíte někdo, kdy hodlaj ten casting vypustit?? Jsem napnutá jak kšandy ...

LadyRainier

LadyRainier (hodnocení, recenze)

Chci Stephen Langa :-D a je mi jedno kolik mu je ...a štve mě, že to hrát nebude ...ale to už by se hodil lépe i Dolph L. než Pierce ...Už by se kurňa mohli rozhodnout ...

na příspěvěk reagoval Ratemus

Ratemus

Ratemus (hodnocení, recenze)

Martin741

tak napiš proč..já ti to přece neberu jen mi řekni důvod...Cable má být nabušené drsnácké hovado http://static.srcdn.com/wp-content/uploads/Cable-art-X-Men-Marvel.jpg

https://i.annihil.us/u/prod/marvel//universe3zx/images/7/7b/Cable_head.jpg

https://images.moviepilot.com/image/upload/c_fill,h_470,q_auto:good,w_620/uwn4svguu3jgnnznnvuw.jpg

http://www.fightersgeneration.com/nx2/char/cable-detailed.jpg to je mladší Cable

no prostě to má být nabušené hovado, mnohem mohutnější než Deadpool....jsem fakt zvědavej koho vyberou

na příspěvěk reagoval Prometheus69, Martin741

Ištván87

Ištván87 (hodnocení, recenze)

Martin741

Těžko říct, jestli by se Pierce Brosnan dokázal řádně nabušit. To nebyl žádnej svalovec ani v Bondovkách a zrovna Cable by měl vypadat jako bijec.

LadyRainier

LadyRainier (hodnocení, recenze)

Tak on SLang tak už není nejmladší, ale alespoň má nějakou figuru narozdíl od Brosnana ...prostě ten se mi na to absolutně nehodí ...Taky mluvili o Chandlerovi a Dean Morganovi ne??

Ratemus

Ratemus (hodnocení, recenze)

Martin741

jen ne on na Cabla....nehodí se na to, proč nemohou udělat mladého Cabla proč starého, kterého budou opět přeobsazovat do dalších filmů....Cable má nějak vypadat sakra a něco předvádět.....

Související novinky

Další Jurský svět natočí David Leitch

Další Jurský svět natočí David Leitch

06.02.2024

Deset let uplyne letos od té chvíle, co původem kaskadéři Chad Stahelski a David Leitch udělali obří díru do akčního světa snímkem John Wick. Ukázali, že s jednoduchým scénářem, nikterak obřím… (více)

Logan od Mangolda je součástí MCU kánonu

Logan od Mangolda je součástí MCU kánonu

03.11.2023

Po zveřejnění informace, že se ve dalším pokračování Deadpoola, jenž je zatím bez oficiálního názvu, po několika narážkách z předcházejících dílů konečně objeví po boku Ryana Reynoldse i navrátivší… (více)

Srpen se ponese v duchu velkých premiér

Srpen se ponese v duchu velkých premiér

01.08.2022

Měli jste pocit, že letošní léto bylo, alespoň co se nabídky v kinech a na streamovacích službách týče, doposud poněkud chudé? Pak vás nejspíš potěší zpráva, že srpen v tomhle směru ledacos napraví.… (více)

Joker na cestě k nejvýdělečnějšímu eRku

Joker na cestě k nejvýdělečnějšímu eRku

24.10.2019

Ať už se vám nový Joker líbil, nebo ne, jedna věc se režiséru Toddu Phillipsovi nedá zapřít. Natočil totiž masivní hit, který je na cestě k tomu, aby se stal nejúspěšnějším eRkovým filmem všech dob.… (více)

Reklama

Reklama