Režie:
Kevin DunnÚčinkují:
John Cena, Adam Copeland, Mike "The Miz" Mizanin, Paul Wight, Stephen Farrelly, Glenn Jacobs, David Otunga, Randy Orton, John Hennigan, Wade Barrett (více)Obsahy(1)
Show se uskutečnila 21. listopadu 2010 v American Airlines Arena (Miami, Florida). Na kartě se sešlo osm zápasů.
1) Daniel Bryan vs. Ted DiBiase (United States Championship)
2) Sheamus vs. John Morrison
3) Dolph Ziggler vs. Kaval (Intercontinental Championship)
4) Team Mysterio vs. Team Del Rio (5-on-5 Survivor Series Elimination Match)
5) LayCool vs. Natalya (Divas Championship Handicap Match)
6) Kane vs. Edge (World Heavyweight Championship)
7) The Nexus vs. Santino Marella & Vladimir Kozlov (Tag Team Championship)
8) Randy Orton vs. Wade Barrett (WWE Championship, John Cena jako speciální rozhodčí, pokud vyhraje Orton, Cena bude vyhozen z WWE, pokud vyhraje Barrett, Cena bude osvobozen od Nexusu)
(TheSpearCZ)
Účinkují
John Cena
USA
Nejlepší filmy:
Legendary (2010)
Ferdinand (2017)
Sebevražedný oddíl (2021)
Adam Copeland
Kanada
Nejlepší filmy:
Město v ohrožení (2016)
Bending the Rules (2012)
Highlander: Zúčtování (2000)
Mike "The Miz" Mizanin
USA
Nejlepší filmy:
Souboj s rodinou (2019)
Scooby Doo: Záhada kolem Wrestlemánie (2014)
Scooby-Doo & WWE:Prokletí Speed Démona (2016)
Paul Wight
USA
Nejlepší filmy:
Souboj s rodinou (2019)
Knucklehead (2010)
Vodonoš (1998)
Stephen Farrelly
Irsko
Nejlepší filmy:
Souboj s rodinou (2019)
The Escapist (2008)
Scooby-Doo & WWE:Prokletí Speed Démona (2016)
Glenn Jacobs
Španělsko
Nejlepší filmy:
Scooby Doo: Záhada kolem Wrestlemánie (2014)
Neviditelné zlo (2006)
See No Evil 2 (2014)
David Otunga
USA
Nejlepší filmy:
Tísňová linka (2013)
Sandy Wexler (2017)
Madea a rodinný pohřeb (2019)
Randy Orton
USA
Nejlepší filmy:
That's What I Am (2011)
Changeland (2019)
12 kol: Reloaded (2013)
John Hennigan
USA
Nejlepší filmy:
Labyrint podle Davea (2017)
Boone: The Bounty Hunter (2017)
Žraločí tornádo 5 (2017) (TV film)
Wade Barrett
Velká Británie
Nejlepší filmy:
Pomsta mrtvého muže (2013)
Likvidátoři (2016)
Pomsta (2018)
Bryan Danielson
USA
Nejlepší filmy:
Smrt čeká (2016)
Nic Nemeth
USA
Nejlepší filmy:
Těžce zamilován (2001)
Me Him Her (2015)
Smrt čeká (2016)
Ted DiBiase Jr.
USA
Nejlepší filmy:
Voják 2 (2009)
Jerry Lawler
USA
Nejlepší filmy:
Muž na Měsíci (1999)
Život s Mikeym (1993)
Girls Gone Dead (2012)
Natalie Neidhart
Kanada
Rey Mysterio
USA
Nejlepší filmy:
Freddy versus Jason (2003)
Ron Killings
USA
Nejlepší filmy:
Wrestler (2008)
Hlava státu (2003)
Blood Brother (2018)
Windham Rotunda
USA
Anthony Carelli
Kanada
Nejlepší filmy: