Reklama

Reklama

Kačeří příběhy

(seriál)
  • USA DuckTales
Trailer
USA, (2017–2021), 26 h 15 min (Minutáž: 21–44 min)

Hudba:

Dominic Lewis

Hrají:

David Tennant, Ben Schwartz, Danny Pudi, Tony Anselmo, Beck Bennett, Kate Micucci, Bobby Moynihan, Toks Olagundoye, Eric Bauza, Josh Brener, Corey Burton (více)
(další profese)

VOD (1)

Série(3) / Epizody(69)

Obsahy(1)

Skrblík McKačer již dávno pověsil na hřebík život plný výprav za dobrodružstvím a dalším bohatstvím. Místo toho se naplno věnuje svému podnikání v Kačerově. Když se však nečekaně setká se svými prasynovci, rošťáckými trojčaty Kulíkem, Dulíkem a Bubíkem, otevřou se dveře do minulosti plné tajemství, artefaktů a dobrodružství, kterému nakonec neodolá a vydá se opět do světa. Kromě nezbedných trojčat mu dělají společnost také hospodyně, paní Čvachtová a její vnučka Kačka a samozřejmě Skrblíkův pilot a šofér v jedné osobě, Rampa McKvák. Pamětníci se mohou také těšit na Rafany, Hamouna, Kačera Donalda, Šikulu, Zlatku, Magiku VonČáry, ale i na zbrusu nové postavy. Legendární Kačeří příběhy jsou zpět! (Disney Channel)

(více)

Videa (2)

Trailer

Recenze (30)

Kri-kri odpad!

všechny recenze uživatele

Viděl jsem sice jen dva celé díly + nějaké ukázky, ale bohatě mi to stačilo. Absolutně nechápu, co se na tom může někomu líbit?! Je to barevné, hýbe se to, ale tím to taky končí. Animace je naprosto odfláknutá a amatérská, jakoby dělaná podle počítačových her z 80. let, především mě iritují ty hranaté rysy. Jednotlivé díly nemají žádný pořádný příběh, jsou bez nápadu, vtipu i napětí. Postavy jen hekticky ječí a stále někam pobíhají, žvaní do mobilu a celkově se ten seriál vůbec nejeví pohádkově, spíš to celé působí jako nezábavná a příliš zmodernizovaná parodie na původní Kačeří příběhy vytvořená někým dostatečně zfetovaným. Vsadím se, že 95% všech zdejších hodnotících dává 4 a 5 * už jen z principu, že zbožňují původní seriál a tudíž nejsou schopni na tuto nepovedenou verzi vůbec pohlížet objektivně a kriticky. 5% ()

PKD 

všechny recenze uživatele

Jelikož moc neholduji moderním verzím klasik (jakýchkoli), tak jsem nebyl ponejprv nebyl příliš nadšen z existence tohoto. No, ale jelikož máme tento týden doma na hlídání mého šíleně jošťomilého 4letého synovce, tak se s ním na to koukám a kupodivu! jsem shledal, že je to fakt prdel. Kresba je sice dosti odfláklá a úvodní song od Čoka nějaká pipinda nepřekoná, ale fórky a scénáře vůbec, no časem to vidím i na 4.;-) P.s. dostali mě vzdušní žraloci, což je žralok, který má přivázaný balónek, který ho má jaksi nadnášeti.:)))) To mě dostalo. Orig. je orig. ale tady se opravdu nejedná (krom vizuálu) o devalvaci, což je v dnešní zparchantělé době, téměř....biblický zázrak. P.s. plně chápu i rozumím plným počtům, ale i odpadům. ()

Reklama

filmmovier 

všechny recenze uživatele

Nové Kačeří příběhy ctí originál (a krásně na něj odkazují), ale přitom jsou zcela samostatné a vlastně i mnohem zábavnější a z mého pohledu možná i lepší, než originál, na který ovšem nedám dopustit ani dnes a celým svým srdcem ho miluju. Skutečně výtečně napsané zápletky, trocha serializace, výborný příběh plný úžasně palčivých otázek (matka kluků) a zajímavých nových postav (neteř Magiky), víc prostoru pro Donalda, který v původním seriálu zoufale chyběl, kluci mají propracovanější charaktery a dají se rozeznat, znělka je pořád neskonale úžasná (a tahle její nová verze se mi fakt zamlouvá) a... no, pokud mě tady aspoň někdo trochu čte, asi ví, co přijde. Je v tom David Tennant. A jako Skrblík je fakt fenomenální. Trochu jsem se toho před premiérou bál, ale musím říct, že tyhle DuckTales absolutně předčily všechna má očekávání a dokážu si představit, že to dotáhnou na stovku dílů původního seriálu. Předpoklady k tomu mají. Jsou dynamické, napínavé, krásně akční i zábavné, v mnoha věcech originální, už v prvních dílech nabídly snad úplně všechny postavy, které nabídnout měly a krom toho mají tu poměrně originální animaci, která je ale fakt totálně výborná. Teď doufám, že se tvůrci dabingu neinspirují tím novým výtvorem a nenazpívají píseň podle verze číslo 2. Tenhle originál je ale naprosto výtečný a v tomto případě mu dám i přednost. Za 1.sérii 95% a přeju kačerům dlouhé trvání. ()

Jeoffrey 

všechny recenze uživatele

Když jsem slyšel, že se bude dělat remake něčeho, co provázelo mé dětství a co jsem si jako malý docela oblíbil, tak jsem byl zvědavý, ale zároveň poměrně hodně skeptický. Málokdy se povede udělat moderní verzi, která osloví nové i původní diváky a která bude pro někoho, kdo zná starší sérii v podstatě podobně dobrá. Tady se to ale povedlo! Jistě, sice chvíli trvalo, než jsem si zvykl na nový styl animace, ale když jsem slyšel opět starou známou úvodní znělku, která zní pořád stejně a zároveň jinak, pak jsem se rozhodl, že dám i celé téhle sérii šanci. A vše působí obdobně, jako ta ústřední melodie - na jednu stranu je vše tak známé a stejné a na druhou v některých ohledech nové a jiné. Přesto stále zajímavé, dobrodružné se sympatickými postavami a docela povedenými příběhy. Překvapení se najde hned několik, třeba nová podoba paní Čvachtové, fakt, že trojčata Bubík, Dulík a Kulík jsou tentokrát mnohem lépe rozeznatelná a každý má trochu jinou povahu, nebo třeba to, že se mnohem častěji vidíme s Donaldem. Na druhou stranu je již v první sérii většina známých postav, takže opět vidím Rafany, Hamouna, Rampu... Zkrátka tahle nová série ctí tu původní a na její fanoušky si připravila spoustu pomrknutí (třeba Skrblíkovu garáž) a zároveň se snaží být mnohem dynamičtější, napínavější a nebojí se jít v určitých ohledech vlastní cestou. Zkrátka tahle nějak se dělá dobrý remake... 8/10 ()

Jaro.Krafcik 

všechny recenze uživatele

Kačerovo 2, ale inak žiadna sláva niektoré tie epizódy boli fakt iba priemerne ale občas kačerí príbehy zabavili. Aj keď už nie som najmladší, predsa len seriál je cielený pre detské publikum. Hlavne že to davajú na disney channel. Ja som to na tomto programe nepozeral, vôbec ani neviem kedy som ho prestal pozerávať ale sú to roky a roky dozadu. Samozrejme aj na kačerovo si pamätam veľmi málo. Ale určite bolo lepšie ako toto nové spracovanie aj keď animácia nebola najhoršia. Ako som už spomínal pre mladšie publikum ako vyšité. 3* ()

Galerie (128)

Zajímavosti (8)

  • Skrblík se vydal na výpravu, aby našel Malténský McGuffin. McGuffin je kinematografický termín pro věc, která motivuje příběh. Slavný příklad je Maltézský sokol ze stejnojmenného filmu (1941). (Vitox)
  • Skrblík popsal Malténský McGuffin jako látku, z níž jsou utkány sny. V originále: „The stuff dreams are made of,“ což je slavná věta z filmu Maltézský sokol (1941). (Vitox)

Reklama

Reklama