Život se mu rozpadá pod rukama a potřeboval by trochu vzpruhu. Odjede proto na očistnou kúru, která ale promění jeho noční můry v realitu. Tak pozor na vedlejší účinky! (Netflix)

kaylin

Snímek „The Master Cleanse“ je takovou zdlouhavou pohádkou, která se snaží předat nějaké informace, chce jít trochu hlouběji, ale nakonec se ukáže, že to nemá moc co říct. Jako kdyby se za tu hodinu a čtvrt skoro nic nestalo, jako kdyby vlastně o nic nešlo, jen to má docela hezké triky. Ani tak ale film nedokáže nějak víc zaujmout, vývoj je pomalý, pozvolný a pak najednou dojde na závěrečné titulky. ()

animario

Kvalitativně na úrovni absolventskýho filmu studenta americký FAMU. Zajímavej námět/nápad snad, ale podanej celkem nezáživnou formou (kde není dostatečně splněná žádná z žánrových kategorií v popisku, aby si tohle zařazení film zasloužil), že i jakýkoli poselství vyzní ve finále trochu do prázdna. 1,5* ()

Marceloo

Po strate zamestnania sa Paul (Johnny Galecki) ocitne v komplikovanej psychickej situácii. Na pomoc prichádza zvláštna televízna reklama, ktorá ponúka očistnú dovolenku uprostred prírody úplne zdarma. Paul túto ponuku využije, ale ešte netuší, aké desivé zážitky ho na mieste čakajú. - Podarený režijný debut mladého režiséra. Ten vyzerá ako riadny nerd, ale v tomto prípade to vôbec nevadí, keďže točí nápadité horory, ktoré naviac funkčne kombinujú zábavu a napätie. Pán Johnny Galecki je v hlavnej úlohe presvedčivý a to aj vďaka scenáru, ktorý si režisér napísal sám a preto to dobre klape. V závere potešia kvalitné a hlavne prakticky vytvorené efekty. Mám silný pocit, že toto nesadne úplne každému, ale mne osobne sa to do vkusu celkom trafilo, pretože napriek pomalému tempu ma to neustále bavilo. + herec z Rings + herec z Shut In + herec z The Taking of Deborah Logan a Outcast + herečka z The Whispers ()

WeeLass

Ač mě trailer ohromně nadchnul a na film jsem dychtivě čekal celý rok, po zhlédnutí přišlo velké zklamání. Trailer byl spíše jen nejlepší scénou z celého filmu, který se nemůže rozhodnout, jestli chce být komedií nebo fantasy hororem. Podobně jako Mroží muž od Kevina Smitha. Doufám, že se někdy dočkám fantasy hororu s CGI příšerkami, který bude stát za to. Zatím dávám alespoň dvě hvězdičky za obstojné herecké výkony a závěrečnou scénu. Na podobný zvrat jsem čekal celý film, hororu jsem se ale dočkal bohužel až v posledních pár minutách. ()

albiebennett

Sledujte podivuhodný sequel Leonarda Hofstadtera, který si po rozchodu s Penny změní jméno na Paul a projeví zájem o vztah s další neúspěšnou herečkou. Kupodivu první polovina filmu ujde, sice se tam nic neděje, ale Johny Galecki umí až nečekaně zaujmout a Anna Friel mu zdatně sekunduje. Osobně si myslím, že více už ani nešlo z té ploché charakteristiky postav vytáhnout. Avšak Lehce napínavý thrilerový začátek s lžičkou komedie se vytratí a změní v bláznivé fantasy s Příšerkami s.r.o., které se v očistné kúře zrodí z blitek ze speciálního smootýčka, což působí jako příběh z Aliexpresu. ()