Stranger Things

• USA Stranger Things
Drama / Fantasy / Horor / Mysteriózní / Sci-Fi / Thriller
USA, (2016–2024), 36 h 1 min (Minutáž: 42–150 min)

Diskuze

kiddo

Tak zaprvé, je jí 15, to už myslím může legálně. A avizoval jsem, že ta obliba nevychází ze sexuálního pudu, s tou perverzí jsem spíš žertoval, bavím se primárně o tom, že Millie je hezká jako dítě, ne jako erotický objekt.

jerry12 (hodnocení, recenze)

Jinak politicky korektní a politicky neutrální je totéž, jen termín "politicky korektní" je dnes vnímán spíš pejorativně, zatímco "politicky neutrální" jako výhoda. Stranger Things je rozhodně politicky neutrální i politicky korektní (pomineme-li evidentní paralelu se studenou válkou), ale politicky korektní není v tom pejorativním smyslu, nebo aspoň ne explicitně. Podstatné je, aby to tak zůstalo.

Mr.Apache

Tak vzhledem k tomu, že měla krátké vlasy, není na tom nic divného. I Natalie Portman - a to je bezpochyby sexsymbol - ve V for Vendetta vypadá jako muž, když je oholená. Tak jako tak, obě mají hezký obličej. A ve třetí sérii už Millie jako chlapec snad nevypadá, nu což?

na příspěvěk reagoval Mr.Apache, Han_Quadro

Mr.Apache

Nechci se hádat, ale myslím, že se mýlíš ty :D Každopádně to není nijak extra podstatné, pro mě je ten seriál politicky neutrální, pro tebe ať je třeba politicky korektní. Co na tom sejde.

Mr.Apache

Není, politicky korektnost je stále mluvení o politice ale používáš k tomu nějaké výrazy, nebo ignoruješ nepříjemná fakta. Politicky neutrální, že na to prostě sereš  a nechceš do toho politiku tahat.

jerry12

Záleží Jerry na tom, od jaké epizody :D Teď to jsou krásné mladé dámy, z nichž budou sexy idoly během 2-3 let.

Mr.Apache

Tak mě jako holička přišla a krátký vlasy ji slušej, i když podle tvůrců byl kurevský problém ji přinutit se nechat ostříhat :D

Každopádně její herecký výkon je prostě geniální, neexistuje asi lepší dětský herec. Trochu jsem se zajímal o to v čem je háček, protože zastávám tezi, že mladí herci stojí za píču, protože nejsou otřískaný životem. Milli Bobby Brown, je ale na jedno ucho 100 % dnes již hluchá, s touhle nemocí bojuje už od začátku, a sluch ztrácela postupně, myslím si, že je to dost bolesti a silné trauma, které zažila právě kvůli své nemoci, což ji posunulo o obrovský level ve svém hraní. Navíc i to stěhování ze španělska do USA, kulturní šok, jak prase, ztráta, přátel, domova, opět celkem slušné trauma pro dítě.

Uživatel Han_Quadro smazal svůj příspěvek.

jerry12 , Mr.Apache

Proč myslíš? Já si myslím že ne, mohli z toho udělat politickou agitku aby rozproudili rasistické vášně v USA, podívejte se! jak jsou vůči černouškovi všichni krutí! Ale to se nestalo, přijde mi, že se spíše snaží politickým tématům vyhýbat. Chtějí mít z toho prostě "rodinný hororový seriál"

na příspěvěk reagoval Mr.Apache, Mr.Apache

Mr.Apache

Škaredými? No promiň, ale na tom, co je "škaredý", bychom se asi neshodli. Samozřejmě je to subjektivní, ale vážně ti přijde Millie Bobby Brown škaredá (čistě jako malá holka, když si odmyslíš sexuální podtext)?

na příspěvěk reagoval Mr.Apache

Našel Marvel režiséra pátých Avengers?

Našel Marvel režiséra pátých Avengers?

05.06.2024

Marvel potřebuje hit jako sůl. Poslední díla jako Ant-Man a Wasp: Quantumania nebo Marvels byla přijata s nemalými rozpaky a ani na streamu komiksové studio příliš neoslňuje tak, jak bylo dříve u… (více)

Netflix chystá americkou Korunu

Netflix chystá americkou Korunu