Blair Witch: 20 let poté

• USA Blair Witch (více)

20 let po záhadném zmizení Heather Donahue a jejího filmového štábu v burkittsvillských lesích se její bratr vydává na místo činu. Spolu se skupinou přátel je odhodlaný zjistit, co se tenkrát skutečně stalo. Jenže jejich výprava od začátku nejde podle plánů. Atmosféra houstne, ve tmě někdo čeká a z lesa není podle všeho úniku... (Magic Box)

Diskuze

mm13

Rozhodující je aktivita diskuze, nikoliv počet příspěvků. Už se mi mnohokrát stalo, že jsem někomu obsáhle vysvětloval nějaký odborný termín z hororové teorie a po pár dnech mi přijde pošta od jiného uživatele, který se mě ptá na totéž. Jsem časově velmi vytíženou osobou, takže potřebuji vidět co největší projevený zájem, abych si byl jistý, že má následná diskuze opravdu smysl.

na příspěvěk reagoval J*A*S*M, mm13, malylada

S.Quentin QUALE

S.Quentin QUALE (hodnocení, recenze)

No, vidím, že tady bylo vše podstatné a smysluplné řečeno, takže je čas jít zase o dům dál....

mm13 (hodnocení, recenze)

Psychor

To ti má každý osobne a zvlášť napísať, že má záujem? Tá diskusia je v TOP 25 diskusií čo do počtu príspevkov. Čo chceš viac?

na příspěvěk reagoval Psychor

mm13

Počkám, až bude přítomno více uživatelů. Na hororových seminářích, které vedu, se diskuze účastní například i 30 lidí.

na příspěvěk reagoval mm13

Psychor (hodnocení, recenze)

Jakožto hororový expert jsem si ve světě hororu vytvořil jisté konexe. Byla by škoda, kdyby Blair Witch neběžela v českých kinech. Zkusím oslovit určité lidi a uvidíme, co z toho bude.

na příspěvěk reagoval mm13

S.Quentin QUALE

S.Quentin QUALE (hodnocení, recenze)

J*A*S*M

Na UFD mi sdělili "zatím žádný distributor nemá v plánu premiér!"....Nemusí to být konečné, ale asi budeš moset k Baltu.... :/

Nivenx

Nivenx (hodnocení, recenze)

Ani nevěřím že se to u nás dostane do kin. Tam jdou už téměř jen Wanovky a Alvarez.

na příspěvěk reagoval beba789

J*A*S*M (hodnocení, recenze)

Bloody13

To je fakt v prdeli, zrovna příští tejden budu ve Francii, ale tam to jede až od 21., takže to  pár dní minu :-/ no, snad se nějakej českej distributor ještě pochlapí, jinak už se vidim, jak cestuju k Pšontkům :D

J*A*S*M (hodnocení, recenze)

Nemá někdo nějaký info o český distribuci? I v tom Polsku už to startuje příští tejden a u nás nic :/

Philippines 14 September 2016
Japan 1 December 2016

na příspěvěk reagoval Bloody13, S.Quentin QUALE

Extrakritik

Extrakritik (hodnocení, recenze)

Ježiši to zase bude přehnaný. Proč musej všechno nakurvit? Většinou míň znamená víc a poslední záběr z druhýho traileru mě akorát přesvědčuje, že to bude klasický hororový béčko. Ale budu se rád mýlit, to zase jo, šanci tomu dám.

Ryuuhei

Ryuuhei (hodnocení, recenze)

Bojím se, aby to nebylo přehodnocené (titulky typu „revoluční film“ vždy přinesou akorát tak skepsi). Ale zároveň je fajn, že vzniklo něco nového z této série a jen doufám, že se to dostane i do našich kin, ačkoliv se o tom mluví zatím jen v rámci Ameriky. Na tohle bych si opravdu rád zašel.

Castrator

Jakožto hororový expert pravděpodobně obdržím na tento horor volný lístek, ale souhlasím, že projekce tohoto snímku někde v temném lese by umocnila již tak kvalitní atmosféru, kterou znamenitý režisér Wingard u Blair Witch bezpochyby vybuduje.

na příspěvěk reagoval BoredKid

Castrator

Castrator (hodnocení, recenze)

Nechoďte na to do kina, kupte si nosič s filmem a pusťte si ho příští léto někde pod stanem. Poserete se strachy (za předpokladu, že půjde aspoň o lehce nadprůměrný horor).

na příspěvěk reagoval Psychor

Avathar

Avathar (hodnocení, recenze)

Nový trailer trochu lepší, ale stále z toho mám skôr rozpačité pocity (v tej záverečnej scéne - bola aj v minulej upútavke - mi stále robí problém detekovať, čo sa tam vlastne deje a čím to má byť desivé...?). Ale potenciál na intenzívnu hororovú jazdu tam vidím, Wingardovi verím, tak snáď film nesklame. :)

Uživatel Avathar smazal svůj příspěvek.

BloodyBeast

BloodyBeast (hodnocení, recenze)

Bloody13 , Yoshitsune

Naposledy co si ještě pamatuji, jsem měl s The Descent dobře nasráno ze stísněných scén a to prosím nejsem klaustrofobik. Jako v kině to může být zajímavý to je pravda :-) řekl bych že ať to dopadne jak chce, bude to dozajista lepší než ten úlet Záhada Blair Witch 2.

Záhada Blair Witch má pokračování

Záhada Blair Witch má pokračování