Soumrak templářů - Série 2 (2019) (série)
Režie:
Samira RadsiScénář:
Russell RothbergKamera:
Boris MojsovskiHudba:
Natalie HoltHrají:
Tom Cullen, Padraic Delaney, Simon Merrells, Julian Ovenden, Ed Stoppard, Mark Hamill, Peter O'Meara, Genevieve Gaunt, Matthew Marsh, David Bowles, Barbara Lukešová, Jim High, Brian Caspe, Dean Ridge (více)Obsahy(1)
Ludvíkova žena, princezna Markéta, přijíždí do Paříže. Snaží se počít dítě, jelikož je do toho syn tlačen svým otcem, ale Ludvík trpí impotencí. Templářští novici se připravují na odvetnou výpravu proti Luciferiánům, ale večer před výjezdem Landry tajně opouští templ se záměrem všechny zabít a sám zemřít. (Mariooo)
Hrají
Tom Cullen
Velká Británie
Nejlepší seriály:
Panství Downton (2010) (seriál)
Černé zrcadlo (2011) (seriál)
Génius (2017) (seriál)
Padraic Delaney
Irsko
Nejlepší seriály:
Tudorovci (2007) (seriál)
Soumrak templářů (2017) (seriál)
Simon Merrells
Velká Británie
Nejlepší seriály:
Silk (2011) (seriál)
Ashes to Ashes (2008) (seriál)
Spartakus (2010) (seriál)
Julian Ovenden
Velká Británie
Nejlepší seriály:
Koruna (2016) (seriál)
Panství Downton (2010) (seriál)
Hercule Poirot (1989) (seriál)
Ed Stoppard
Velká Británie
Nejlepší seriály:
Koruna (2016) (seriál)
Génius (2017) (seriál)
Home Fires (2015) (seriál)
Mark Hamill
USA
Nejlepší seriály:
Simpsonovi (1989) (seriál)
Teorie velkého třesku (2007) (seriál)
Neporazitelný (2021) (seriál)
Peter O'Meara
Nejlepší seriály:
Bratrstvo neohrožených (2001) (seriál)
Protiúder (2010) (seriál)
Aristocrats (1999) (seriál)
Genevieve Gaunt
Nejlepší seriály:
C.B. Strike (2017) (seriál)
Královská rodina (2015) (seriál)
Otec Brown (2013) (seriál)
Matthew Marsh
Velká Británie
Nejlepší seriály:
Koruna (2016) (seriál)
Červený trpaslík (1988) (seriál)
Endeavour (2012) (seriál)
David Bowles
Nejlepší seriály:
Dabing Street (2018) (seriál)
Carnival Row (2019) (seriál)
Poražení (2020) (seriál)
Barbara Lukešová
Československo
Nejlepší seriály:
Dobrodružství kriminalistiky (1989) (seriál)
Muž v pozadí (1995) (seriál)
Čtvrtníček, Šteindler a Vávra (1998) (seriál)
Jim High
Nejlepší seriály:
Světlo naděje (2023) (seriál)
Génius (2017) (seriál)
Bez vědomí (2019) (seriál)
Brian Caspe
USA
Nejlepší seriály:
Světlo naděje (2023) (seriál)
Pán času (2005) (seriál)
1864 (2014) (seriál)
Dean Ridge
Nejlepší seriály:
Vikingové (2013) (seriál)
Země nikoho (2020) (seriál)
Vládcové nebes (2024) (seriál)
Michael James
Nejlepší seriály:
Our Girl (2014) (seriál)
Soumrak templářů (2017) (seriál)
Doctors (2000) (seriál)
Joseph Ollman
Nejlepší seriály:
Tatér z Osvětimi (2024) (seriál)
Sektor (2020) (seriál)
Soumrak templářů (2017) (seriál)
Jiří Weingärtner
Nejlepší seriály:
Soumrak templářů (2017) (seriál)
Banáni (2023) (seriál)
Clona (2014) (seriál)
Karin Torbjörnsdóttir
Nejlepší seriály:
Soumrak templářů (2017) (seriál)
My děti ze stanice Zoo (2021) (seriál)
Tom Forbes
Nejlepší seriály:
Wolf Hall (2015) (seriál)
Protiúder (2010) (seriál)
Zápisky mladého doktora (2012) (seriál)
Salóme Gunnarsdóttir
Nejlepší seriály:
Pennyworth (2019) (seriál)
Legenda (2014) (seriál)
Hraunið (2014) (seriál)