Reklama

Reklama

VOD (1)

Obsahy(1)

Devátá epizoda přináší v úvodu pohled na počátek projektu Moloch, čímž se odkrývá další kousek skládačky. Zatímco Suzie finišuje s ovládnutím říše Wendimoor, Ken se pokouší dohodnout s Monou a Farah s Tinou čelí v lomu nepříjemné realitě. Pan Priest si počká na Bart a záludně ji zkontaktuje s Kenem, Panto Trost tak může následně prokázat své schopnosti. Panto se s Bart přesune do Wendimoor, Triangle a jeho Kellumští rytíři útočí na Black Wing, Sherlock, Farah a Tina zatím účinkují v Kouzelníkově loutkovém představení. (Necrotongue)

(více)

Recenze (2)

Necrotongue 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Až na příliš vřelé setkání Panta se Silasem to byla opět parádní podívaná. Vždycky, když dojde na Wendimoor, vzpomenu si na knihu Stephena Kinga (respektive Richarda Bachmana) Strážci zákona, stejně jako v seriálu i v knize se jasně ukazuje, že pastelky v dětských rukou mohou představovat smrtící hrozbu. ()

honajz2 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Pořád velká spokojenost ve všech ohledech a dokonce i Bart se konečně zase objevila, jen teda to příliš vřelé setkání Panta se Silasem jsem moc nedával. Vůbec mi celou dobu přijde, že to tam je jen proto, aby se to zavděčilo moderním trendům... Silné 4* ()

Reklama

Galerie (1)

Reklama

Reklama