American Horror Story - Murder House

(série)
USA, 2011, 8 h 40 min (Minutáž: 39–52 min)

Dylan McDermott, Connie Britton, Jessica Lange, Taissa Farmiga, Evan Peters, Frances Conroy, Alexandra Breckenridge, Jamie Brewer, Denis O'Hare (více)

Rozmanité hrôzostrašné príbehy nás zavedú na doteraz nepoznané, tajomné či zakázané miesta a predstavia nám svojich výnimočných hrdinov. Navštívime strašidelný dom, ústav pre duševne chorých ale aj školu pre čarodejnice a iné desivé miesta.
Nový hororový seriál od Ryana Murphyho a Brada Falchuka, tvorcov fenomenálneho seriálu Glee, získal v roku 2013 prestížnu cenu Zlatý glóbus v kategórii Najlepšia herečka vo vedľajšej úlohe televízneho seriálu (Jessica Langeová) a celkovo získal 14 cien a 53 nominácií. (oficiální text distributora)

Diskuze

Farskeho12

Farskeho12 (hodnocení, recenze)

pls má niekdo link na prvý diel prvej série tohoto serialu na uložto je tam zmatok

Uživatel KevSpa smazal svůj příspěvek.

KevSpa

KevSpa (hodnocení, recenze)

Všichni umřou.

(sorry za spam, to rozdělení mě neskutečně rozčílilo, budu to bojkotovat)

KevSpa

KevSpa (hodnocení, recenze)

Jinak doufám, že ten idiot, co to porozděloval, teď hezky rozdělí na série komplet všechny seriály v databázi. Ať je dílo zkázy dokonáno.

Uživatel KevSpa smazal svůj příspěvek.

mahler (hodnocení, recenze)

Tom Riddle

... "normální" hoodně kruté žití, ale abych pravdu řekl nedokážu si představit jak by vypadalo zapojování minulosti jednotlivých zrůd v konzistentnějším ději

Deryll

Deryll (hodnocení, recenze)

Tvl tak dneska sem napsal o tom rozdělení serií a večer koukám že je všechno v červenejch:D :) jinak opověd pro Pedestrian: já bejt tebou tak bych to dal normalně vzestupně....první Hause,druhej Asylem...3 Coven..a 4 Freak...víc se zamilujes do postav:) sice co serie tak to jiný postavy ale stejný herci....právě proto píšu o tom zamilovaní se do postav:)

mahler

to určitě ne, pořád je to hodně fajn řada, a pár dílů/momentů mi vyrazilo dech, ale jako celek za ostatními zatím zaostává, přijde mi, že Freak Show chybí nějaký konzistentnější děj a pointy, zatímco u ostatních sérií se pořád něco dělo, tady to občas působí jenom jako "normální" žití pár freaků.

na příspěvěk reagoval mahler, elizha

Sagara

já hlavně nechápu, proč se to rozděluje zrovna ve chvíli, kdy to vypadá, že na sebe nakonec budou všechny série nějak napojené......

Leeslie

Leeslie (hodnocení, recenze)

Ten, kdo rozdělil AHS podle sérií mohl aspoň dát ještě 1.sérii American Horror Story: Murder house, takhle to naprosto ztrácí význam...

Pedestrian

zrovna k Freak Show se váže příběhově Asylum (jedna z postav je v obou sériích), jinak se jede od nuly, murder house ani coven nijak nesouvisí

Pedestrian

Pedestrian (hodnocení, recenze)

OT: Chci se zeptat, touhle diskuzí jsem zcela nepoznamenanej a ze seriálu jsem viděl jen prvních 6 dílů první série, ale dost mě láká Freak Show. Je třeba nějaká znalost předešlých sérií nebo se jede úplně od nuly? Díky

na příspěvěk reagoval Tom Riddle

Deryll

Deryll (hodnocení, recenze)

Koukám že si někdo dal tu práci s rozdělením serialu na serie:)

novoten

novoten (hodnocení, recenze)

Užuž jsem klikal na diskuzi s tím, že se tu strhla debata o tom, zda je tento díl jen ždímačka slz nebo dokonale napsanou studnicí emocí, takže jsem překvapený, že se tu vlastně všichni shodneme na tom, že b) je správně. Nejlepší díl série a snad i za tři minuty dvanáct smíření se zatím notně rozporuplnou Freak Show.

Mimo83

Mimo83 (hodnocení, recenze)

S drvivou väčšinou z vás tu naprosto súhlasím. Už som presvedčený o tom, že tvorcovia sa opäť prekonali a toto je z AHS pre mňa najlepšia séria. Orphans bol prekrásne napísaný a bravúrne zahraný diel. Dúfam, že Jessica sa vráti aj v nasledujúcej sérii.

Mr.Ripley

Mr.Ripley (hodnocení, recenze)

Nikdy bych nečekal, že od AHS dostanu něco tak dojemného, šíleně smutného. Orphans je jako dárek před Vánoci - rozesmutní, ale zároveň pohladí po duši.

Tom Riddle (hodnocení, recenze)

Já ač souhlasím, že Orphans byl dost možná nejlepší díl vůbec, pořád beru Freak Show asi za nejslabší řadu. Definitivně se ale samozřejmě rozhodne až po odvysílání posledních tří dílů. Má na to se vyšoupnout výš, pokud ukáže ve finiši překvapivý a promyšlený pointy.

beba789

beba789 (hodnocení, recenze)

Tak desátý díl mě zničil teda. Slzy tekly proudem i dlouhou dobu po skončení. Freak Show se stává nejlepší sérií pro mě. :-) Nevíte někdo, kde se dá sehnat soundtrack, který hrál v tomto díle? Byl naprosto skvělý.

Je rozhodnuto, Kick-Ass se přidá k Avengers

Je rozhodnuto, Kick-Ass se přidá k Avengers

05.10.2013

X-Men versus Avengers: Ta postava je naše!

X-Men versus Avengers: Ta postava je naše!

26.05.2013

Většina z vás zřejmě o nějakém Quicksilverovi nikdy neslyšela. Komiksoví fanoušci jsou ale doma. Quicksilver alias Pietro Maximoff je Magnetův syn a Magneta určitě znáte. Jak už jméno naznačuje, je… (více)

Karlík a továrna na mrtvoly

Karlík a továrna na mrtvoly