Sestra

• USA The Nun (více)

Diskuze

PKD (hodnocení, recenze)

To,že jsi nějaká krásná baba,tě neopravňuje k šaškárnám,které zdá se,neberou konce. A já se stejně za 20min.balím a valím na škopek,takže máš smůlu,hehe. :DDDD.

PKD (hodnocení, recenze)

Jeptiška? Jo,to já nevím. Já se takovým druhem odhadů,nikdy nezabýval. Pro mě je podstatné,jak se to bude líbit mě a případně lidem v oblíbených,ale jinak je mi to šumák,zda to tu bude mít 100% či 20%. Úplně lhostejně mi to sice není,ale kolik to bude mít %,s tím já osobně,nic moc nenadělám. Jak jsem již podotknul,hl.ať to sedí mě. A tak,by to mělo býti u každého.

PKD (hodnocení, recenze)

Jj. Je to tak. Dost povedená zál. Ale delší to být fakt mohlo.

Nevka

Ještě tam patří ta skvělá (doporučuji! všem),2min.the Nurse. Takže tu máme zdrav.sestru a řádovou.:)

JUWA

JUWA (hodnocení, recenze)

Taissa farmiga tu bude hrať svoju sestru Loraine  pred 20 rokmi ? Odpovedalo by to chronologii.

na příspěvěk reagoval Esgalnor

Cech

Cech (hodnocení, recenze)

Makaveli92

Kdoví, jak moc na tom Wan pracoval. Annabelle jednička i dvojka oproti Wanovi asi o dvě třídy horší (jednička možná o všechny třídy). Pokud Wan dohlédl na to, aby scénář nebyl jedno veliké klišé plné děr, tak věřím, že The Nun může být dobrý horor, protože Hardy to s atmoškou umí. :)

Makaveli92

Makaveli92 (hodnocení, recenze)

Tohle má obrovský potenciál a k tomu to atraktivní prostředí. Na scénáři pracoval i Wan, takže možný horor roku? Uvidíme. Natěšenost stoupá.

na příspěvěk reagoval Cech

The Viper

The Viper (hodnocení, recenze)

Existuje nějaký lore nebo společný universe pro tyto filmy nebo vezmou nějaký strašidlo z V zajetí démonů a udělají z toho film jako tomu bylo u Annabell ?

na příspěvěk reagoval Nevka

PKD (hodnocení, recenze)

A víte co? Vždyť je to jedno. Mě osobně,je u zadku,jak se jmenuje cz verze názvu,hl.ať je to takové,jak si představuji. Páč v toto,mám jestě větší naději,než v ten new Halloween. Nevím přesně proč. Je to jen subjektivní pocit.

Nevka (hodnocení, recenze)

PKD

Tak je to otázka, ale zase neznám úplně ten background, proč to nemají rády. Asi to nebude něco jako u vietnamců "rákosníci/ťamani", ale možná tam nějaký důvod bude :D

Nevka

Velmi zajímavý poznatek. Ale to nic nemění na tom,že to má být jeptiška. Plno lidí,co neví o co go,na film,s tak prostým a nic neříkajícím názvem,asi moc nepůjdou. A to,že to nemají rady? To mají holt smůlu,protože to tak je. Můžou dělat např.prodavačky a nebudou mít problém s názvy. :-D

na příspěvěk reagoval Nevka

Nevka (hodnocení, recenze)

Když se zeptáš řádových sester, jak bys je měl oslovovat, řeknou ti většinou, že jim máš říkat sestra. "Řádová" jim přijde trochu nadbytečná a pojmenování jeptiška (nebo oslovení) nemají moc rády. Vlastní zkušenost. Ne, že bych se jich na to ptal (opravdu je nijak zvlášť nepotkávám, natož abych se s nimi dal do řeči), ale slyšel jsem je o tom mluvit.

na příspěvěk reagoval PKD

Yoshitsune

Ano,ale oni z toho udělali jen sestru a to v tomto př.nedává smysl. Na tu řádovou jim už nezbyly prachy.:)))

Annabelle se vrátí

Annabelle se vrátí