Reklama

Reklama

The Family

(seriál)
Trailer 1
Drama / Mysteriózní
USA, 2016, 8 h 29 min (Minutáž: 41–43 min)

Tvůrci:

Jenna Bans

Hrají:

Joan Allen, Rupert Graves, Alison Pill, Margot Bingham, Zach Gilford, Liam James, Floriana Lima, Madeleine Arthur, Rarmian Newton, Andrew McCarthy (více)
(další profese)

Epizody(12)

Videa (34)

Trailer 1

Recenze (11)

Axident 

všechny recenze uživatele

Ohmatanější téma těžko pohledat: kandidátce na starostku (na guvernérku kandiduje až v současnosti) během volebního mítinku v parku zmizí osmiletý syn. Obviněn a odsouzen je pedofil od vedle. Střih po deseti letech, kde se vzal tu se vzal, odrbaný mladík tvrdí, že je oním synem a DNA to potvrzuje! Nudaaa... ABC se kupodivu podařilo na dvanácti dílech zatraceně dobře udržet diváka v napětí, a ač už v polovině série si lámete hlavu, o čem budou zbylé díly, když je vše téměř vyřešeno, od obrazovky se nehnete. Vše totiž zasmrádá a "kdo ví, jsk to vlastně je".. Jediný normální je starostky syn, který je "jen" alkoholik. Jediným rušivým elementem je tak ztuhlý obličej Joan Allen, který vypadá díky péči plastického chirurga jak posmrtná maska. Jinak oba palce jasně nahoru! ()

Morholt 

všechny recenze uživatele

Kandidátce na guvernérku a její rodině se během vrcholící kampaně zcela převrátí život, když se objeví mladík, jenž tvrdí, že je Adam, syn, který zmizel před deseti lety. Nadšení se prohloubí ve chvíli, kdy testy DNA jeho totožnost potvrdí. Ale postupem začnou vyplouvat na povrch věci, které začnou ukazovat, že s Adamem je možná něco jinak a začnou se objevovat pochybniosti o jeho identitě. Tenhle seriál má všechno. Dobře vymyšlený příběh, napětí, výborně napsané nejednoznačné postavy zahrané výbornými herci a do určité míry i tolik ceněnou nepředvídatelnost. O to víc nechápu, že povedená rodinka u diváků neobstála a nedostala druhou sezonu, což mě dost štve. 90% ()

Reklama

BlackHood 

všechny recenze uživatele

Strašně skvělý seriál, doporučuji všem fanouškům chytrých, napínavých seriálů se zápletkami. Co se týče finálního dílu, tak jsme dostali odpovědi na všechný otázky, jen se tam objevila jedna dějová linie, která je nedořešená. Ale i kdyby byla duhá série, tak už to nebude ono, už by tam podle mě nebyly zvraty a ani si nedokážu představit, o čem by těch dalších 12 dílů bylo, aby to nebylo nudné. Jedině, kdyby ten, co si honil v tom parku unesl nějaké dítě, v posledním díle byl nějak nervní :) 105% Dokonce někdo udělal petici proti zrušení ;) https://www.change.org/p/abc-the-family-needs-a-season-2?recruiter=554388572&utm_source=petitions_share&utm_medium=copylink ()

3anitram 

všechny recenze uživatele

Mně se to líbilo. Málokdy tak dokonale vím i nevím zároveň - a když pominu nějaké nelogičnosti, musím přiznat, že mě to bavilo a drželo v napětí až do konce. Bez explicitních nechutných scén, naopak s pár moc pěknými momenty. Dokonce i nastínění utrpení uvědomělého pedofila bylo vkusné a Andrew NcCarthy ho ztvárnil neskutečně! Naopak se tam musela vmísit k bílému guvernérovi černočerná manželka, gay pár a lesbička, ale asi si člověk už i zvykl. ()

warrenur 

všechny recenze uživatele

Po skonceni serie mozem smelo napisat, ze kusok je vyvazeny, napriec kazdou castou zaujimavy a napinavy s velmi dobrymi hereckymi vykonmi a putavym pribehom. Vrelo odporucam. Silne stvorhviezdie. Potesila ma hlavne vyborna Joan Allen, co mi pripomina....treba zakupit listok na Jason Bourne-a. Rodinka nie je taka v pohode ako sa na zaciatku jej clenovia javili. Mnohi su slusne "messed up". :) Odporucam. ()

Galerie (120)

Reklama

Reklama