Zábavná komedie o obyčejné maloměstské rodině, jako je každá druhá. Seznamte se a uvidíte, jak se její členové nebezpečně podobají vám či vašemu okolí. Syn Marko spěje k tomu být úspěšným zločincem. Naneštěstí je jeho první obětí přepadení vlastní matka, což mu značně přitíží ve vysněné kariéře kriminálníka. Dcera Karin je sebevědomá a své půvaby využívá jen, co to jde. Veškerý čas věnuje „chození" s více chlapci naráz a posouváním hranic, co všechno muži vydrží. Matka Anna zase ujíždí na slevových portálech, výhodných nákupních akcích a soutěžích. A otec? Ten je tím nejobyčejnějším z obyčejných - dopravním revizorem, a i přesto mu život shodou náhod umožní zažít pár minut slávy. (APK Cinema Service)

Tigran odpad!

No to je dizástr. Absolutně amatérské diletantské peklo. Obraz kvalitativně nestojí za nic, o nějakém rámování nemůže být řeč, zvuk otřesný a postavy jsou všechny nesympatické a s prominutím na facku. Co mě opravdu pobavilo, byly mizející a objevující se vousy herce Ladislava Ondřeje. Pokud bych měl něco napsat o scénáři, tak snad jedině to, že mám podezření, že paní Toulová posnídala něco velmi zkaženého a onen scénář napsala v křeči, když to šlo ven. Doporučuji všem milovníkům odpadových filmů. ()

Goldbeater odpad!

Odpad dávám zřídka a hlavně nerad, protože na většině filmů se dá vždy najít něco pozitivního, a tím pádem aspoň nějak ocenit tvůrčí snažení byť třeba jednou hvězdou. Jak se moří revizoři ale jasný odpad je po všech směrech, i když míru toho, jak jsem si jeho sledování škodolibě „užil“, bych dokázal ocenit klidně pěti hvězdami. Je to totiž tak nehorázný shit všech shitů, až je to zábavné. Eva Toulová si právem vysloužila přezdívku „český Ed Wood“, protože to chce fakt párek koulí, aby někdo (absolventka FAMU) tenhle amatérský slepenec do očí bijících reklam, urážek zdravého rozumu a vyblitého vizuálu, v němž je absolutně všechno špatně, vypustil s vážnou tváří do světa - a to ještě navíc v omezené kino distribuci. ()

honajz2 odpad!

Konečně, konečně jsem viděl a uzřel snad nejhorší film v dějinách českého filmu a možná í filmu obecně. Toulová natočila svůj druhý film a - ty vole - je ještě horší než ten první, který už tak byl dost strašný. Ale tohle, tohle je prostě něco neskutečného. Věčně tvá nevěrná jsem považoval za absolutní dno českého filmu, ale tohle je ještě ve větším dně. To fakt nebyl amatérský film? To fakt bylo v kinech po celé republice? To fakt natočil někdo, kdo vystudoval FAMU? A to fakt Toulová, co to natočila, s tím nesekla? Příběh absolutně nedává smysl, IQ postav není vyšší než 50, navíc ani pořádně nejsou vymyšlený. Otec má celý film hluboké myšlenky, ale ve skutečnosti je tupej jako ty holky ze Spring Breakers, sám se s sebou je nešťastný, tak si jednoho dne koupí saku od pánských obleků BANDI, pak v něm chodí po městě několik dnů a nocí, nic nejí, nikde nespí, pak se vyspí s nějakou hnusnou babou, zdrhne, nechá jí tam peníze a vrátí se domů. Matka nikde nepracuje, prý se hrozně stará o děti, ale když její syn pobíhá o půlnoci venku s partou strašně drsných borců, je jí to u řiti a zajímá jí spíš to, jestli se s ní někdo vyspí, sama je taky hnusná, tak jde na diskotéku, kde mají všichni kolem osmnácti a ona, čtyřicetiletá baba si tam chce někoho najít. Pak se vrátí ke svému manželovi a nechá si v PETRA CLINIC za 30 000 rozpustit vlasy. Dcera je úplně blbá, furt se fotí, š*ká s každým, chodí s dvěma kluky, se kterýma to táhne najednou, dokonce je s sebou vezme na dovolenou do Belgie, kde věčně všichni pobíhají v županu a ti její dva hoši jsou tak blbý, že ani nepoznají, že to tam s nimi táhne najednou a všimnou si toho, až se vrátí do Prahy (btw, když s někým chodíte, tak s ním snad jste na stejném pokoji, ne? Pochybuji, že holka byla v nějaké sektě, co je strašně přísná na sex) a s ní tady vlastně všechno končí. Jestli chodí do školy nebo někde maká se nedozvíme, koho proboha zajímá tak nepotřebná informace? A pak je tu syn, který věčně chodí s nějakou drsnou partou, věčně chlastají, pak jeden z nich najde zbraň, jdou s ní někam do podchodu někoho přepadnout, jenže se mu omylem povede přepadnout vlastní mámu, pak hnedka běží domů se jí přiznat, jede si pro ně policie, ale to se ve filmu dál neřeší, on dojde domů, matka mu řekne, že ji přepadli (btw, v tom podchodu vypadá jak nějaká zamilovaná smrtka z britských zahrad z knih Rosamunde Pilcher...), ale neví, kdo, pak syn zdrhne z domu, několik nocí se toulá venku a jí je to ukradený a nakonec to skončí tak, že si najde brigádu v burgrárně, což znamená v nonstop bistro okýnku bůhvíkde. Tak, demenci postav jsem asi popsal dostatečně. A filmařsky je tam snad všechno špatně - kamera, mizanscény, střih, zvuk, herci, dialogy, i to, jak to je natočený, tak je to strašný, jelikož to střídání dne a noci je tak strašně špatné, že to snad ani není možné. Jako upřímně, toužil jsem spatřit dno českého filmu a jestli nebudou filmy neumětele Nováka ještě horší (ty vole, jde to vůbec?) a taky jsem ho dostal. Něco tak strašného by natočil málokdo, bohužel Toulová má tak strašně velké ego, že i po téhle hrůze v tom všem chce jet dál... Samozřejmě, je to tak špatné až je to směšné, často jsem se tu smál a nahlas, ale kdybych tomuhle dal z prdele 5*, udělám radost Toulové a to fakt nechci. U Neila Breena s tím problém nemám, protože kdybych mu dal odpad, přijde si pro mě a buď mě vymaže, donutí spáchat sebevraždu nebo úplně nejlíp ukřižuje, ale Toulová není Neil Breen. Ale teď upřímně, filmy Neila Breena aspoň nějak vypadají, třeba tam někdy má něco dobře natočeného, Wiseau je sice úplně mimo realitu, ale ten v těch filmech má aspoň něco jako děj, ale Toulová... Co má Toulová? Nic, je absolutně neschopná a to vystudovala FAMU! A tak se jí povedlo natočit NEJHORŠÍ ČESKÝ FILM VŮBEC a možná i světově... Dávám odpad, jelikož to odpad je a nadhodnocovat kvůli tomu, že to bylo strašně směšné a já se bavil, nebudu, protože, jak jsem psal, Toulové by to udělalo radost a to je to poslední, co chci. A že to byla komedie? Ty vole, já si za celý film nevšiml ničeho, co by mělo být záměrně vtipné, jenom to, co je vtipné, aspoň pro režisérku, nechtěně. Když vše špatné pominu a budu předstírat, že to dává smysl, bylo by to depresivní drama... () (méně) (více)

SeanLSD odpad!

Hovno revízori, diváci sa takto moria! Ako sa taká amatérčina vôbec dostala do kín? Aj Pražský Dopravný podnik, ktorý to musel sponzorovať, aby presvedčil ľudí, nech netrápia tých chudákov revízorov jazdením načierno, sa napokon musel dištancovať. Nefunguje tu totiž nič okrem hudby,.15 minút je zábava sledovať, jak naozaj zlé to je, potom už len trápenie. ()

brumbrum

Az do desat minut pred koncom som bol presvedceny, ze dam ODPAD a skoro-skoro som to nezvladol az do konca, no ale poslednych 5 minut to vystupalo na celu 1*. Nie som si isty, ci su toto len vizie scenaristky resp. reziserky po psychodelickych hubach, alebo bratia Cesi maju dnes fakt natolko skurvene tie kazdodenne osudy. Zial sa mi na tu sracko tazko hlada slovenskejsia formulacia.. stary si lahne s nahodnou slapkou z parku, jeho stara to skusa na dize, ich mlada vezme na dovcu dvoch kolikov naraz, kde ju nastriedacku pilia, proste len-tak, zo spasu, ze co sa akoze stane, ked na to pridu, ze si mocia knot jeden po druhom. Velmi hnusne, tak ozaj skurveno-hnusne, temne, tupe, bezcielne, bezvychodiskove. Unudena trojica mladych prepadne s pancuchou na xichte a buchackou nad gebulou v nocnom prechode mamu jedneho z nich a potom ju doma tisi, ze neboj mamy, to bude dobreee.. Nudia sa, sukaju, hulia, slopu, trtkaju.. Tatko zufaly revizor, bezlistkova baba mu zaplati poskytnutim cecku na omakanie. Staci? Pani reziserke asi nie. Este reklama na plastiku a chlast. Az mi je do placu, ked si spomeniem na velikanov typu Nemocnica na kraji mesta, ci esa kalibru Burian, Marvan a dalsich.. kde to je.. noooo, ale je to v super-kvalite, 6 audio-kanalov na 2-usi, daju sa urcite cucnut na 6GB tie binarne hovna. A viete, ze prave preto nemame uz domace kino? Proste tych Burianov a Marvanov si mozeme kuknut aj na telke. Niet co pozerat na vsetkych tych gigapixelovych mediach, kde stereo usi nie su kompatibilne so siestimi ci siedmymi reprakmi. 1* za ten akoze happy-end. Celkom ma mrzi, ze sa nenatoci daka oponentura tohoto shitu radoby-moderneho. Co tak ludia stastni, ze im funguju pupky, ze mozu zrat a pit a maju dobru stolicu? Hromada ludi to totiz nema. Namiesto vdaky, ze im vsetko sluzi jak ma, sa tu poflakuju a filozofuju, ci si maju zasukat naslepo volakde za rohom. V 45-ke chlap ze je dedo? Kokos, moj stryko mal davno po 70 a bol by ich vsetkych oblukom cez okno hadzal a este vo vzduchu do riti kopal! Ono ten problem nie je vek: staci sa pozriet na tych odfuckovanych teenagerov, co len sedia, prdia a smrdia. To nie je o veku. To je o nasmerovani. A to bratom Cechom velice chyba, suc najateistickejsi narod Europy. Tak potom tocia sracky. Ale to aj nasi milovani Slovaci, chcu ist s dobou, takze namiesto krasy nasej prirody ci vrodenej zivotaschopnosti, sa prezentuje uchylny zbytocny po americku domrdany osud. Fuj. ()

• Natáčení filmu probíhalo v Praze. (SONY_)
  • Při televizní premiéře na televizním kanále Cs film byla sledovanost v kategorii 15+ (diváci starší 15 let) cca 8 000 diváků a cca 7 000 diváků v repríze. Film měl televizní premiéru 4. 4. 2019. (tsatsiki)
  • Film byl kinaři vyhodnocen jako nekvalitní, přispěla tomu i špatná návštěvnost, a po necelém měsíci Revizory hrálo jen 12 kin. Po měsíci a půl od premiéry pak už jen 5 kin. (tsatsiki)