Spider-Man: Daleko od domova

• USA Spider-Man: Far from Home (více)
USA, 2019, 130 min

Peter Parker se vrací ve snímku Spider-Man: Daleko od domova, který je další kapitolou filmové série Spider-Man: Homecoming! Náš dobrý soused a superhrdina se vydá se svými kamarády Nedem, MJ a ostatními na prázdniny do Evropy. Petrův plán nechat na pár týdnů superhrdinství a užívat si vezme brzy za své, neboť Spider-Manovi zkříží cestu agent Nick Fury. Ten po Peterovi chce, aby mu pomohl vypátrat, proč na starý kontinent útočí obří elementálové. (Falcon)

Diskuze

dragon94

dragon94 (hodnocení, recenze)

Prometheus69

Ani né já si to dost užil. Jediné co mi na tom vadilo je, že se nekonala nějaká fakt krutě zapamatovatelná scéna a že akce byla sice skvělá, ale bez nějakého mega cool nápadu. Jinak jsem byl maximálně spokojen úplně se vším.

na příspěvěk reagoval Prometheus69

Lacike

Víš, hovna se musejí odklízet, a tento vymaštěnec, co je jen pořád zavřítý doma, to není ledajaké hovno :-D

(hodnocení, recenze)

Ale asi to chápu, když už v tom reálném světě si kus hovna, tak chceš aspoň trošičku prorazit tady a chceš, aby si tě někdo všimnul - ale ve finále je to pořád velmi smutné Jirko.

(hodnocení, recenze)

Ježiši kriste.....ta píča nám zase předhazuje svůj komentář. Jirko, co takhle se soustředit na reálný život? Jako, já vím, že tam si ještě větší hovno, než tady, alespoň zkus vyjít na chvíli ven a podiv se, jak to venku funguje, všimni si třeba ptáčků, aut atd. :-D :D

na příspěvěk reagoval Lacike

Prometheus69 (hodnocení, recenze)

Zdá se že tahle nová generace filmovych fanošků se řídí heslem... Je to kravina, ale dobře se na to kouká tak jim to Odpustíme! -_-

na příspěvěk reagoval dragon94

Uživatel Prometheus69 smazal svůj příspěvek.

Prometheus69 (hodnocení, recenze)

Ten způsob jak se Misterio představuje v tom klube... To bylo jak nějaký pirat ty vole! A jak děkuje těm kolegům! No to kurwa... Tak to bylo hodně jeblí i na Marvel! -_-

Prometheus69 (hodnocení, recenze)

Chyba tam ta scéna z restaurace... Že by jí stáhli záměrně kuli Amíckým policajtům? Namísto toho tam nasrali ten nesmyslně rozsekaný opening... A ta písníčka z Osobního stražce... No MLASK! BX

Ratemus

Krasně jsi to tak nějak vyspoleroval. ;) A co že nam to vlastně vysvětlili? To probliknutí? Jen potvrdili svou demenci... Tím jak se všichni vrazili na stejný MÍSTO! AUTONEHODY, LIDI VE ZDECH, VE VZDUCHU V PODZEMÍ VÍZ METRO... ty to teda vysvětlily. -_-

Prometheus69 (hodnocení, recenze)

Nadruhou stranu podtitulkovky byli lepší než celej film dohromady... I když tam měli chybu v tom kde Back leží. Ale ta DRUHÁ! Ta byla boží! XD

Prometheus69 (hodnocení, recenze)

Teda to byla zase srajda! SPOILER! Chtěl jsem napsat... Ze začatku jsem chtěl napsat... Že za jen za ten začatek bych někomu urval hlavu! Bohužel to byl jenom začatek... Kdy jsem myslel po EG že větší sračku nelze natočit. MCU se překonal! Aneb... Jeden Mandarin světu nestačí! Alternativní dimenze se NEKONAJÍ! Otázka jedna! Proč by to Tony vytvořil ty drony? 0_o K čemu? Proč měli schopnost hplogramu jsem nepochopil vůbec... Ta voda v těch benatkach... Kraby! Doprdele! To nikomu nepřišlo divný? Jak zničil to město? Tu věž? IUluzí? Klidně si zaspoileruju protože už mě to fakt sere, jak jsou lidi tupí! Sice mě najednu stranu těší že tu někdo z chudí vykradá MGS bosse... Ale, na druhou... Co to kurea mělo doprdele bejt za zasranej sranec blábolů... Pomsty? Ty dementi važně byli padouši? Cože? 0_o

AloeB

AloeB (hodnocení, recenze)

Gediman

Viděno, ale kdybych měl hodnotit, dám dislike. Hodně amatérské, nemluvíš nejlíp, obsah je bez přidané hodnoty. Oceňuji snahu, ale pokud chci video recenzi tak ne jen prázdné tlachání

Ratemus (hodnocení, recenze)

997.pato

Jako určitě to nějak vysvětlí, protože je to teprve druhý film a už je známá identita? Dle mě to nějak zahladí a nebo ne a na Spidermana se v dalším díle vrhne celá plejáda padouchů alias Sinister six

997.pato (hodnocení, recenze)

SPOILER

Predsalen ma napadla varianta ako môžu tú potitulkovú scénu vyriešiť a to vďaka tým Skrullom ktorý spolupracujú s Furym. Možno ukážu zároveň Parkera (Skrulla) a Spider-Mana (Parkera) a ak k tomu prirátajú svedectvá Happyho, Furyho o Mysteriových ilúziách.

na příspěvěk reagoval Ratemus

Ratemus (hodnocení, recenze)

997.pato

No thunderbolts jsou hodně spojovány s Leaderem tak uvidíme... Mandarina bych taky čekal v IM sérii ale bohužel, Obey mě bavil ale Whiplash byl hrozný tam bych právě čekal spíše Ezekiela Stana nebo Wonder mana. Mandarin byl hlavní důvod proč se mi nelíbil IM3, Killian mi nevadil, ale prostě ten Mandarin mě naštval...alespoň že bude v tom Shang chi, a očividně na něj bude kladen větší důraz. Ale pořád jsem tak nějak.doufal.v IM4 kde by se právě Stárkova nemesis objevila

997.pato (hodnocení, recenze)

Ratemus

Thunderbolts a trilogia? No neviem či každý film by mal nevyhnutne za každú cenu mať trilogiu.. už u takého Ant-Mana celkom váham či má ešte čo ponúknuť a či by sa tam mohol objaviť nejaký záporák.. No vedel by som si predstaviť nejaký prequel kde by Ant-Manom bol mladý Hank Pym. Na toho Mandarina som zabudol no škoda že ho nevyužili poriadne v IM trilógií.. Ten tam mal fakt slabých záporákov.. Obadiah Stan, Whiplash a tá tretia časť aj keď sa mi zvrat s Fake Mandarinom páčil tak ten Extremis típek (už  mu ani neviem na meno prísť) bol dosť otravný.. Takto ten Mandarin ostáva Shang-Chimu alebo Strangeovi ktorý tých záporákov má dosť už pred druhým filmom (Mordo, Nightmare, Dormammu..) možno by to ale mohlo fungovať ak by sa v Shang-Chi objavil aj Strange aj keď neviem čo by robil v Číne.

na příspěvěk reagoval Ratemus

Jake Gyllenhaal se upsal dalšímu komiksu

Jake Gyllenhaal se upsal dalšímu komiksu

30.08.2021

Přestože se roky držel v komorních a nezávislých filmech, v posledních letech se Jake Gyllenhaal přesunul do blockbusterové produkce. Ve Spider-Man: Daleko od domova ztvárnil záporáka Mysteria a brzy… (více)

Trailer na Spider-Mana porazil Avengers

Trailer na Spider-Mana porazil Avengers

26.08.2021

Myslím, že odpověď na otázku, kterého superhrdinu mají vlastně lidé nejradši, je díky posledním pár dnům už docela jasná. Fanoušci zkrátka milují Spider-Mana, nebo spíš – Spider-Many. Jakmile totiž… (více)

Oscarová Olivia Colman se připojuje k Marvelu

Oscarová Olivia Colman se připojuje k Marvelu