Reklama

Reklama

Sebevražedný oddíl

  • Česko Sebevražedný oddíl 2 (více)
Trailer 1

Obsahy(1)

Režisér James Gunn uvádí akční dobrodružství superhrdinů Warner Bros. Pictures Sebevražedný oddíl, těšte se na partu nejdegenerovanějších delikventů světa DC, kteří umírají touhou zachránit svět. (Vertical Entertainment)

Diskuze

Chris Wulf

Chris Wulf (hodnocení, recenze)

Tak já taky přileju :-D Jednička bullshit a Jared Leto nejhorší Joker v historii Jokerů. Nechápu, jak ho můžou dát do další skupinovky, natož mu dát vlastní film. Tím nechci absolutně snižovat jeho herectví. Jen prostě Jack, Heath, snad i Cesar (o Markovi ani "nemluvě" :-D ) byli lepší...

na příspěvěk reagoval Prometheus69

Nevka

Nevka (hodnocení, recenze)

S Mumií souhlasím, je to ještě vetší nuda než Kruhy a Suicide :D

Ouwen

Ouwen (hodnocení, recenze)

Suicide Squad taky. Uvedu ti dva příklady:

 

Deadshot je profi top nejlepší střelec na světě. A když už má své skills ukázat, tak víš co vidim já? Díry v terčích, nebo nadšený xichty těch co si ho chtěj najmout. Jenže nevidím žádný rychlý přebíjení zbraní, žádnej skill, nic co by z něj dělalo někoho úžasnýho. A do toho tuna střihů.. krása ne?

 

Druhej příklad je Batman, kterej celou bandu chytil za 15 minut, tak koho maj ti chudáci zachraňovat? :D

BlackQuake

BlackQuake (hodnocení, recenze)

Prometheus69

To, že se ti můj názor nelíbí, je tvůj problém. A pokud se se mnou chceš hádat, je mnoho různých způsobů jak se vyjádřit, ne jen s pomocí vulgarit. 

A mimochodem, to jenom ty liješ benzín do ohně. 

Prometheus69

Prometheus69 (hodnocení, recenze)

BlackQuake

Nejsme v pravěku... přijít a napsat, mě se to nelíbilo... a dle mého názoru to byl neúspěch a čekat že jako jo... brat, super.. tvůj názor beru! tAK TO NE  kámo ne... tady nejsi ve sluníčkové sekci... kdo zaseje déšť sklízí bouři.. a to jsem se ještě moc nevzbouřil. :)

na příspěvěk reagoval BlackQuake, Nevka, Ouwen

BlackQuake

BlackQuake (hodnocení, recenze)

Prometheus69

O čem jsou podle tebe diskuse? O tom, aby člověk měl možnost nějakým způsobem vyjádřit svůj názor. 

...a pokud s názory druhých nesouhlasíš, můžeš to dát najevo i trochu zdvořilejším způsobem. Nejsme v pravěku. 

na příspěvěk reagoval Prometheus69

Nevka

Nevka (hodnocení, recenze)

PKD

Man of Steel 2 pod Vaughen by byl moc fajn. Já si každopádně libuji v jeho "šílenostech" a tady by to filmu jen prospělo (Kick Ass, Kingsmani). Popřípadě bych mu dal Deadpoola, či jinou takovou srandu. Zatím udělal skvost ze všeho :)

Prometheus69

Prometheus69 (hodnocení, recenze)

Zaporáka Jokore bych asi typoval Tučňáka... těžká blbost do toho tahat zase Flaiy foxe... když je to film o záporákovy .. nebudu do toho motat klaďase. :)

PKD

PKD (hodnocení, recenze)

Nevka

Jj.Vaughn je jistota.Tedy alespoň pro mě. Pokud by se warnerům ho podařilo zlanařit (jak se prý o to snaží) na Man of Steel 2,rozplynul bych se blahem:) Kara,Brainiac,Vaughn=trhák! :-)

na příspěvěk reagoval Nevka

Nevka

Nevka (hodnocení, recenze)

Natočit to Vaughn, tak to bude pecka... Jinak jsou obavy zcela na místě.

na příspěvěk reagoval PKD

PKD

PKD (hodnocení, recenze)

BlackQuake

Mě se líbila. Ale jsem si vědom toho,že přesto,nebyla nic moc. Krom bezchybné hudby. A tak za mě určitě 2 ano.

BlackQuake

BlackQuake (hodnocení, recenze)

Já nevím... podle mě je zbytečné točit i druhý díl. Jednička neměla otevřený konec ani nebyla úspěšná (vlastně to byl dle mého názoru docela propadák), takže se nechci ani domýšlet, co za další "geniální plán" vymyslí ve dvojce. 

na příspěvěk reagoval PKD, Prometheus69

PKD

PKD (hodnocení, recenze)

Prometheus69

Ty si děláš prdel,že? Psal jsi o kpt.Bumerangovi a Kataně a já na to reagoval a ještě něco přidal. Takže nechápu tu otázku.

na příspěvěk reagoval Prometheus69

PKD

PKD (hodnocení, recenze)

Prometheus69

Mě se kpt.Bumerang líbil. Ty jeho provokace El Diabla,to jsem se chechtal už v kině:-) Skoro bych nepoznal Kylea Reese z Genysis:-) A jakože to není nic moc herec (takový řekl bych stabilní průměr),tak v SS ho nějak Ayer donutil k lepšímu výkonu. Já se spíše z trailerů bál,že mě tam bude hodně srát Smith(páč dle mého se vůbec nehodí na takovou roli.Prostě,prakticky vždy,kladnému Willu Smithovi bych nájemného zabijáka,nikdy nevěřil.Deadshot má být bezskrupulózní hajzl,byť má dceru),ale nakonec v samotném filmu byl za mě,v poho. Akorát mi připadá,že by měl mít onu masku častěji. Jenže to by zase fanynky neviděli jeho xicht:) Katana sklamala. Velmi nevýrazná. A to jsem se na ni dost těšil. A to nejsem moc na tento typ postav. Pokud by ji vynechali,ani bych si toho nevšiml. Joker též. Leto nebyl průser,ale pokud by ho do dalších filmů DCEU přeobsadili,nic by se (tuším) nestalo. Asi tak.

na příspěvěk reagoval Prometheus69

 (hodnocení, recenze)

Komu se nelíbila jednička, tak dle mého názoru nebude ani toto.

na příspěvěk reagoval Prometheus69

Prometheus69

Prometheus69 (hodnocení, recenze)

PKD , PKD

No to bylo taky fajm.... :D

mě se její postava líbila třeba víc než postava Captaina Bumeranga... případně Katany.

její postavu, jak byla napsaná atd... její sexistické výstřelky už je věc druhá, ale byla to holka... co by jsme chtěli. 

Uměla prostě své hlavní  "zbraně" prodat.. :D

na příspěvěk reagoval PKD

Ouwen

Ouwen (hodnocení, recenze)

Prometheus69

já žádnýho Batmana nesleduju a myslim si, že taková Shawn z person of interest je daleko víc sexy, než nějaká co vypadá jak namalovaná barbína a má dětinské kecy :-)

na příspěvěk reagoval Prometheus69

Související novinky

Gadot a spol. v DC oficiálně skončili

Gadot a spol. v DC oficiálně skončili

10.10.2023

Po měsících mlžení a kontradikcí ze strany Jamese Gunna, nového lodivoda filmového DC univerza, server Variety konečně může potvrdit, že se hlavní herecké hvězdy Gal Gadot, Jason Momoa a Ezra Miller… (více)

James Gunn upřesňuje restart DC

James Gunn upřesňuje restart DC

15.07.2023

Ještě před premiérou Flashe režisér a nový šéf DC Studios James Gunn uvedl, že veškerá komiksová tvorba studia počínaje jeho snímkem Superman: Legacy bude jedno velké propojené univerzum. Již delší… (více)

James Gunn získal dohled na DC filmy

James Gunn získal dohled na DC filmy

25.10.2022

Hollywood se po delší době opět mírně otřásl v základech, to proto, že režisér a scenárista James Gunn byl studiem Warner Bros. Discovery potvrzen do role jednoho z šéfů sekce DC films. Kompletní… (více)

Kdo povede komiksovou týmovku Thunderbolts?

Kdo povede komiksovou týmovku Thunderbolts?

06.09.2022

Za pár dní odstartuje disneyovská akce D23, na které má mít kromě jiného prezentaci také šéf Marvelu Kevin Feige. Údajně nás pak čeká pár novinek, na které se nedostalo během Comic-Conu, včetně… (více)

Reklama

Reklama