Když skupina X-Menů vyrazí na celkem rutinní záchrannou misi na oběžné dráze k ohrožené posádce raketoplánu, zdá se, že mají vše pod kontrolou a operace probíhá zdárně. Ale zdání klame. Jean Grey (Sophie Turner) je zasažena neznámou a smrtící kosmickou silou, která ji promění v jednoho z nejsilnějších mutantů. I s podporou ostatních X-Menů Jean zápasí nejen se svou nově nabitou a nestabilní silou, ale i se svými osobními démony. Postupně se dostává do děsivé spirály a ztrácí nad sebou kontrolu. Navíc její myšlení začíná ovlivňovat tajemná postava (Jessica Chastain), která přichází s nebezpečnými návrhy na využití její ničivé síly. Grey se mění v Dark Phoenix a stává se hrozbou nejen pro své nyní již bývalé přátele z řad mutantů, ale pro celou planetu. X-Meni tak musí čelit svému nejbližšímu i nejničivějšímu nepříteli – jednomu z nich. (Cinemart)

Diskuze

Kincl (hodnocení, recenze)

Až to dostane Marvel a vytvoří první film tak doufám, že už budou x meni s Gambitem a hlavně Scottem v dospělé formě :)

yinloveyang

yinloveyang (hodnocení, recenze)

Tohle by nemělo mít ani 50% ano přesně tak, jsem zklamaná z toho, že takto končí celá jedna éra komiksu.... radši budu předstírat, že Days of the future past je závěr a pak přišel ještě jeden ok prequel.....no jediné pozitivum jsou vlastně vzpomínky, nostalgie a herci, kteří se ale už moc tak nesnaží a já se jim ani nedivim.... někdo napsal, že jediný další film tak špatný jako tento je první film s Wolverinem z roku 2008.... omyl, i ten je o trošku lepší než toto.

možný spoiler!!!!

.... aspoň že dobře pro "Katniss".... rozhodla se radši jít za svou sestrou než žít v tomto šíleném světě, kde lidi si rádi kazí dojmy z filmů.

higuain

higuain (hodnocení, recenze)

OST je docela síla, Zimmer je král. Škoda, že to samý se nedá říct o Kinbergovi.

Yoshitsune

No tak určitě se něčeho takoveho dockas, bude druhý Strange, další strážci, Eternals, Nova má mít také film, má se objevit Mandarin jako důležitý padouch, možná Black Knight což je magická postava, hovoří se o Living tribunal...takže určitě dostaneš své

Yoshitsune (hodnocení, recenze)

Ratemus

díky za info, já si myslím že ty filmy co budou následovat, budou založené na magii, iluzi atd. Protože doteď v Marvel filmech, vynikali hlavně svaly, technika a inteligence.

na příspěvěk reagoval Ratemus

Yoshitsune

Jejich nový směr je prý na pět let. Teď budou dva filmy v roce 2020 a pak klasika tři ročně...takže nějakých 14 filmů v novém směru MCU

na příspěvěk reagoval Yoshitsune

Kincl

Tak jasně že vymění herce, udělají to celé znovu a tentokrát to bude mít smysl a směr k cíli. Maximálně použijí stejné herce ale v jiných postavách např. Fassbender jako Victor Doom, Jackman jako Kang (Jackman v MCU by byl fajn)

Yoshitsune (hodnocení, recenze)

Kincl

tak Marvel po třetích Strážcích, si chce dát pauzu, s tím že plánují tu další etapu vývoje, jakým půjdou. Takže si myslím, že obmění všechny herce a dají tomu směr.

na příspěvěk reagoval Ratemus, Prometheus69

Kincl (hodnocení, recenze)

Takže kompletně vymění herce? Nebo myslíš že by některé mohl vzít Marvel pod sebe? Třeba herec mladého Cyclopa mi nevadí nebo Storm

na příspěvěk reagoval Yoshitsune, Ratemus

Darren98 , Darren98

Že v Krypton Zodi jestě nejsou záporaci... :) Všichni kopou za jednu věc. Zod je navíc z (SPOILER) ;) Tak to mě docela překvapili v DP tím technologickým vývojem... :D No New Mutans budou a především o jedné mutantce která umí zhmotnit noční můry a niné ktera se mění na vlkodlaka... Nemyslím si že takovou budoucnost si přeju vidět. Logan to uzavřel podle mě dobře a důstojně... :) No ještě je ve hře Deadpool a X-force. ;)

Prometheus69

Jak to prosím myslíš s těmi záporáky? :D Jinak Smallville jsem bohužel ještě neviděl, jen asi pět dílů někde uprostřed seriálu, ale plánuji to zhlédnout.

na příspěvěk reagoval Prometheus69

Prometheus69

Jo přesně, příběhově je rozloučení Logan, v nejnovější linii, i nejvíc v budoucnosti (2029 myslím), akorát se možná ještě dál dostanou New Mutants, nebo X-Force. :D

Ratemus

Mam pocit že do té osy zapadá pravě i Logan... Který je v podstatě posledním X-men filmem. Protože celou serii uzavírá. Budoucí minulost už neexistuje.

na příspěvěk reagoval Darren98

HellFireFery

Odehrava se hned po Apocalypse... Ale očividně Apocalypsa je budocnost Dark Phonix... DP se odebrava v roce 1992... V jakém roce se odebravá Apocalypsa? 0_o

na příspěvěk reagoval Darren98

Darren98 (hodnocení, recenze)

To s tím věkem na kolik vypadají herci je na samostatnou stranu v diskuzi. :DD Po Apokalypse to všem vadí, a mě vždycky přišlo že to sedí, v První Třídě vypadají na 24, v Apokalypse na čtyřycátníky, a v Dark Phoenix 50, nehledě na to že Mystique stárne pomaleji a Beast měl v První třídě tak 20, to byl mladý ucho. :D Každá věc se dá nakonec vysvětlit, ale obecně X-Men Poslední Vzdor a možná i X-Men Origins: Wolverine si trošku víc s tím hráli (hlavně usuzovali že Xavier ochrnul ve stáří), a další filmy to pak opravovali. :D

Ratemus

Právěže žádné jiné časové osy nebyly, jen Deadpool si dělá srandu i z toho, on zná obě, ale je v té druhé, a v té první je ten se zašitou pusou. Klidně řekni které ty další znáš protože možná mi jen něco ušlo. :D

Darren98 (hodnocení, recenze)

A tomu článku jsem nakonec odpustil jak mě naštval, protože jako jediný na internetu aspoň spojoval Loganovo probuzení s tím, které postavy teda přežijí Dark Phoenix, a to jsem za boha nemohl nikde jinde najít, všude jsem četl ty předtuchy na to že umře Scott, Beast a Xavier a další blbosti. :D Naopak tam ale zmínili jeden skvělý detail kterého jsem si nevšiml, jen ho prezentovali jako chybu a právěže to byla důmyslná správnost - že Wolverine měl i ve filmu Logan ten samurajský meč z filmu The Wolverine, protože přece to Nagasaki bylo před změněním minulosti, takže i ve druhé časové ose se s ním ten švihlej japonec po letech spojil. :D

Darren98

Jsou ale také zároveň běželo asi pět časových os, nehledě na lapsy nejen v časové ose ale i podoba, věk, barva pleti postav..viz černý a bílý Trask a plno dalších

na příspěvěk reagoval Darren98, Prometheus69

Ratemus

Hej nevím proč mi tak dlouho trvalo, až jsem zjistil, že lidi mají v té časové ose guláš. Poprvé jsem viděl článek který to rekapituloval divákům před Dark Phoenix, já si úplně říkal co se tam dá nechápat, tak jsem si ten článek přečetl, a ten chlap to vysvětloval tak, že jsem to málem odpochopil já! :DD Prostě v Budoucí Minulosti změnili minulost, takže od té doby jsou jiné příběhy. :D

na příspěvěk reagoval Ratemus

Noví mutanti mají požehnání Marvelu

Noví mutanti mají požehnání Marvelu

25.12.2019

Původní mutantí univerzum de facto skončilo s filmem X-Men: Dark Phoenix. Škarohlídi by dokonce mohli říct, že skončilo už s Loganem v roce 2017. Existuje však ještě jeden snímek z téhož světa, který… (více)

20 největších propadáků poslední dekády

20 největších propadáků poslední dekády

15.12.2019

Netflix ukořistil sci-fi s Reese Witherspoon

Netflix ukořistil sci-fi s Reese Witherspoon

14.08.2019

Netflix podle čerstvých zpráv přeplatil šest dalších velkých studií a získal tak práva na nové sci-fi Pyros v hl. roli s Reese Witherspoon (Pravá blondýnka, Sedmilhářky). Snímek bude produkovat a… (více)

Smrtonosná past nebude, Disney šlape na brzdu

Smrtonosná past nebude, Disney šlape na brzdu