Wonder Woman 1984

• USA Wonder Woman 1984 (více)
USA, 2020, 151 min (Alternativní 145 min)

V pokračování očekávané komiksovky se tentokrát ocitneme v osmdesátých letech. Proti superhrdince Wonder Woman budou stát dva záporáci. Max Lord v podání Pedra Pascala (seriál Hra o trůny) a také Cheetah s tváří herečky Kristen Wiig (Marťan). (Vertical Entertainment)

kubilov

Kdo by to byl řekl, že DC dokáže natočit ještě horší film než Whedonovu verzi Justice League... tady fakt nefunguje vůbec nic. ()

krumlajs

Pane bože proč? Co to bylo za příběh. Taková blbina, kterou nic nezachrání. Dokonce i můj oblíbenec Pedro Pascal tu hraje totálního idiota. Akční scény jsou strašně ubíjející a je mi z nich špatně. Když je detailní záběr na běžící/letící Gadot, tak nevím jestli se mám smát nebo brečet. Prostě totálná sračka (a to se mi první díl celkem líbil). 40% ()

Dejf4

Film se snaží tvářit, že na svých bedrech nese strašně hlubokou myšlenku a velké poselství, ale přitom dostaneme mix klišovitých a zcela povrchních scén. Postavy působí jako karikatury a nic zde nedává smysl. A vše je to obaleno v naprostém digihnusu. Zcela ztracených 151 minut. 2/10 ()

blondboss

Trošku som sa tohto snímku obával aj kvôli recenziám, ale nebolo to nakoniec až také strašné a dovolím si povedať, že je to trošku neprávom podhodnotené. Áno, s pôvodným filmom a jeho atmosférou to už má pramálo spoločné, čo je iba na škodu (navyše tá dejová linka s Chrisom Pineom je podľa mňa maximálne zbytočná), avšak vizuálne a dejovo sa to celkom dalo. Určite pokračovanie nemalo šancu kvalitou dobehnúť prvý diel, avšak stále je to nadpriemerný snímok v rámci žánru. 60 % ()

JasonV

Brutálny krok späť, chýba všetko čo robilo z jednotky celkom pozerateľný film tj. atmosféra temnej WWI, schopný záporák a slušná akcia.Tu naopak nefunguje nič a celé to pôsobí ako bezmyšlienkový výplach prvých komiksoviek z 90. rokov á la Spawn. ()

Vasyl

Jestli ode mě dostala jednička 2*, tohle musí dostat míň. Jestli musíme v každým komiksfilmu zachraňovat svět, měli by najít odpovídající hrozbu. Ne kámen co plní přání a nějak se to zvrtne. ()

kristina.b

Musela jsem to po půlce vypnout, vůbec mě to nějak nezaujalo. Bylo to na mě hrozně dlouhé a ten děj byl opravdu divný. Po měsíci jsem se k tomu znovu vrátila a dokoukala to do konce, ale není to opravdu můj šálek kávy. Mám rada filmy o superhrdinech, ale tady to mi nesedlo.  Film na mě působil kýčovitě, někdy to bylo snad parodické a říkala jsem si jestli to opravdu myslí vážně nebo je to schválně.  Těšila jsme se na pokračování této hrdinky a fandila jsem ji, ale bohužel. No,za mě hodně velký průser. ()

Teachman

Námět a zápletka: 5/10 ... Vizuální stránka: 7/10 ... Soundtrack: 5/10 ... Didaktický potenciál: 5/10 ... Celkový dojem: 5/10. ()

ModryPlamen

[spoilery] Čo mám urobiť s filmom, u ktorého najlepšie scény sú na začiatku, a pritom nemajú pre film nejaký väčší význam? Scéna vytvorená len kvôli pútavému traileru. Efekty za mňa slabota, v niektorých akčných scénach je to CGI do očí bijúce. Hudba buď nič moc alebo "požičaná" z filmu Sunshine, čo ma pri pozeraní filmu nahnevalo. To už nevedia súčasní skladatelia vytvoriť nič nové? Hlavná hrdinka: Má všemocné laso ktorým zneškodní každého záporáka. Dobre. Kvôli šibalskému kameňu príde o svoje schopnosti. Dobre. Má nezničiteľné zlaté brnenie. Dobre. Vie lietať. A týmto sa dostáva do zoznamu hrdinov, ktorí vedia všetko a nemajú ma čím zaujať. Mimochodom nechcene komická scéna, aj keď k prípadu s názvom "Lietajúca Leia" to ešte malo ďaleko. Záporáci sú dvaja. Ten gepard je tam len preto, aby došlo k 2minútovej bitke v tme. A to je všetko. A ten druhý stále uteká, k významnému stretu s hrdinkou dôjde až na konci. A to len vo forme rečičiek. Samotná zápletka s kameňom nie je zlá. Problém je, že sa tam polovicu príbehu nič zaujímavé nedeje. A teda vytvoriť s takouto zápletkou nezaujímavý príbeh, to chce talent. A potom to dôjde do bodu, kde si každý na svete niečo praje. Proste blbosť. ()

kacir odpad!

Úplná strata času. Tej režisérke totálne že preplo v hlavičke. Neuveriteľne zbytočná hlúposť, jedna z najväčších aké som kedy videl.. Počkať, hlúposť? Myslel som pičovina. ()

Drozdo57 odpad!

Zvýšte prosím nároky na filmy, lebo toto je čistá hrôza. A Zimmer je už tak predvídateľný. Každý film s jeho hudbou znie úplne rovnako. ()

Gig

DC svět mám radši než ten od Marvelu, ale co Patty Jenkins dokázala v druhém pokračování Wonder Woman, to mi hlava nebere. Jako by to byl jiný svět, jen Gal Gabot vám připadá povědomě a říkáte si, asi to je pokračování krásně rozjetého vlaku kolem WW. Bohužel to nespravuje ani hlavní záporačka. Nevím, zda to byl nápad režisérky nebo tlak studia a producentů. Jisté je jedno, že to byl krok ani zpět, ale úplně vedle. ()

Komiksový Blue Beetle má tragický start

Komiksový Blue Beetle má tragický start

20.08.2023

Warneři se sice můžou do konce rukou plácat po zádech za to, jak moc se jim vyplatila sázka na Barbie v režii Grety Gerwig s Margot Robbie v hlavní roli, jenže bokem růžového megahitu se studiu v… (více)

Mortal Kombatu se daří. Bude dvojka?

Mortal Kombatu se daří. Bude dvojka?

28.04.2021

Analytici si opět hráli s diváckými přehledy a statistikami a nově tak víme, jak se na streamovací službě studia Warner Bros. dařilo herní novince Mortal Kombat. A šéfové z HBO Max si nejspíš mnou… (více)

Godzilla vs. Kong je králem box office

Godzilla vs. Kong je králem box office

04.04.2021

Kina se alespoň v zámoří a taky v Číně pomalu ale jistě vrací zpátky k životu. Už nějakou dobu tak bylo jasné, že první větší film, který se v kinech bude promítat, pravděpodobně nasytí poptávku a… (více)

Nominace na Zlaté maliny 2021

Nominace na Zlaté maliny 2021