Neporazitelný: Návrat krále

• USA Boyka: Undisputed IV (více)

Diskuze

stuntmanMIKE

stuntmanMIKE (hodnocení, recenze)

manonfire

:)) ja by som ich potreboval vidiet v realnom suboji... v normalnom zapase mimo filmu. Do tej doby su to pre mna manekyni co vedia skakat a kopat, ale bradu maju mozno zo skla :)

manonfire

manonfire (hodnocení, recenze)

No já nemusím ani jednoho, nejsou to pro mě žádní herci a na céčkové akčňáky se opravdu dívat nemusím, ale řekl bych, že MJW by všechny akční stars zrubal na hromadu, a Adkins by nebyl vůbec výjimkou. Manekýni? Tak kdyby takhle vypadali manekýni, tak to bych pak měl před manekýny respekt a nepovažoval je za mrdku lidstva:))

na příspěvěk reagoval stuntmanMIKE, Ouwen

ywo666

Ale o tom jsme se bavili kamaráde. Pokud postavíš dva mistry v několika bojovejch umění, můžeš bejt ocelovej jak jenom chceš, ale pokud MJW postrádá rychlost a Adkins jí má v paži, tak by měl s ním MJW minimálně problémy. K čemu ti je, když bys cápkovi vrazil dělo do palice, když on by ti nasázel dalších 5?

Taky to záleží dost na prostředí a základ je, kdo by dal první úder. Adkins umí bejt rychlej, jeho nohy jsou smrtelný zbraně, za to MJW je velkej, mohutnej a precizně ovládá ruce. V U2 to jde vidět, ty bloky loktama a dlaněma, na to byla radost se dívat.

Fakt, záleží to na prostředí - Adkins se právě soustředí na nohy než na ruce, kdyby byl v těsném prostředí, měl by problém se přizpůsobit a už by nepůsobil tak nebesky, za to MJW by tam neměl problém.

Kdyby se to odehrávalo v otevřenějším prostředí, tam by vyhrál asi Adkins, měl by plno prostoru lítat jak blázen, toho zas není schopen MJW.

Mne by spíš zajímalo, kdo má momentálně největší formu a je nejlepším.. bo spíš největším mistrem v bojovejch stylech.

Viděl bych to na Uwaise, Yena a Adkinse.

na příspěvěk reagoval manonfire

ywo666 (hodnocení, recenze)

Ouwen

Tak MJW mi príde všetko len nie z formy. Možno už nie je najrýchlejší. Ale stále je oveľa silnejší ako Adkins. Pre porovnanie ich približné rozmery. Adkins 180cm a 83 kg. MJW 183cm a 97kg. 14 kilo navrch je dosť. Hlavne keď MJW je na tom technicky špičkovo. A to, že pôsobí unylo, môže byť zlou choreografiou alebo nezáujmom o film a odflakovanie choreografie.

na příspěvěk reagoval Ouwen

ywo666

No hele, v době U2 bych si vsadil na MJW taky. Ale nyní? Přijde mi .. takovej unylej, hlavně ve Falcon Rising, ale tam byly bitky fajn a asi je to soupeřema, který měl proti sobě .Nevím, Adkins se mi zdá ve formě.

na příspěvěk reagoval ywo666

m.a.t.o. (hodnocení, recenze)

stuntmanMIKE

V klietke by sa mohli chlapci odrazat od bocnych stien...mohlo by to priniest nejake nove prvky do choreografie. Akurát, ze pri kemere umiestnenej za klietkou by zabery boli horsie ako z ringu, to uznavam

na příspěvěk reagoval Segrestor, Ouwen

Lacike (hodnocení, recenze)

Segrestor

Mne ani nie. Kolko arenoviek sa dnes toci? Absolutne minimum. A kolko kvalitnych? Okrem tejto serie ziadna.

Na bitky mimo ringu ma Adkins seriu Ninja alebo nadchadzajuci Close Range.

Ja ho fakt chcem vidiet v ringu a najlepsie v base.

na příspěvěk reagoval Segrestor, Ouwen, Ellmariachi

Segrestor (hodnocení, recenze)

Lacike

no jo, jenže ty ringy pak můžou být dost jako okoukaný. bitky může předvést kdekoliv když na to přijde, no ne?

na příspěvěk reagoval Lacike

Lacike (hodnocení, recenze)

m.a.t.o.

Mne by to nevadilo. Ale snad to bude nadalej arenovka a nie nejaky standardny akcny film. Na prestrelky a podobne sracky je Boyku skoda. Jeho chcem vidiet v ringu, aby dokazal, ze je Most Complete Fighter In The World.

na příspěvěk reagoval Segrestor, m.a.t.o.

Segrestor (hodnocení, recenze)

Ouwen

podle mě zdrhne do Ameriky a tam ho zavřou. ten černošský boxer z dvojky mu bude chtít pomoc, toho zavřou taky a spolu se pak probojují ven... třeba :)

m.a.t.o. (hodnocení, recenze)

Ouwen

Ale nie, na nejaku zenu by som sa vykaslal. Viem si predstavit nieco take, ze Boyka je na Haiti, kde zije v klastore. Najde ho Gaga, ktory ma prenho lukrativnu ponuku - usporaduva sa turnaj najlepsi fighterov na svete a Gaga chce, aby sa Boyka zucastnil. Ten odmietne, ale nakolko chce miesnej komunite Haitanov pomoct, ponuku prijme. Skratka, za tri casti sa bad-motherfuckera Boyku stane svätec. Tomu hovorim vyvoj postavy :)

na příspěvěk reagoval Segrestor

Ouwen (hodnocení, recenze)

Vrstevníci, jakou ideální zápletku ohledně osudu Boyky, si umíte představit?

Třeba Boykovy unesou ženu, kterou si najde a bude nucen opět vstoupit do vězení.

na příspěvěk reagoval m.a.t.o., Segrestor