Neporazitelný: Návrat krále

• USA Boyka: Undisputed IV (více)

Diskuze

mzss1 (hodnocení, recenze)

na Boyku jsou google české titulky, to bohatě stačí! Za chvíli jdu na to! Očekávání mám obří. Ale i kdybych dal rovné 4*, tak budu spokojen.

na příspěvěk reagoval Lacike, Martin741

Lacike

ten poslední kop z těch asi 5ti otoček ze vzduchu mě už rozsekal .. to vypadá úžasně.

Ouwen

4* to ma u mna iste ale o piatej dost pochybujem. Uvidime. Snad co najskôr vyjdu titulky. Vsetci tam maju taky smiesny prizvuk, ze hovno rozumiet.

Ouwen (hodnocení, recenze)

jinak si myslim, že ten film točil Florinente.. má to veškeré prvky, které jeho filmy, dělaj jeho filmem.

na příspěvěk reagoval Yoshitsune

Ouwen

Pustil som si finale. Choreograficky super, ale chyba mi ta poriadny zvukovy podkres, ktory dodaval predoslym dielom poriadnu atmosferu.

Ouwen (hodnocení, recenze)

Takže bitky jsou prvotřídní, choreografie opět špičková, jsou brutální, dynamické, explozivní a Boyka je naprostá mašina v ringu. Střih kamera úplně v pohodě, prostě kvalitou se snadno vyrovnaj dvojce i trojce :)

na příspěvěk reagoval Lacike

Lacike (hodnocení, recenze)

Vau, takze to konecne vyslo? No super. Predtym si dam repete dvojky a trojky.

Martin741

Martin741 (hodnocení, recenze)

m.a.t.o. : nejsem az taky fanatik, aby som to hned musel mat ... ale pre mna stakle jeden z najocakavanejsich filmov

Ouwen

Styd se! :D Já se vždy držím zásady, sject film od první sekundy do poslední (nemyslím tím závěrečné titulky). :D

Martin741

Martin741 (hodnocení, recenze)

mzss1

ked si odmyslim hrdinov v slipoch od Marvelu , Tchora 3  a pod.   taxa s tym da aj suhlasit, projekt Expendables je uz asi pochovany

Ouwen

Já právě nevím jestli se to řídí přesně dle té události, páč je tam pár věcích, které se mi vůbec nezdají. Jinač bych dal plný počet hvězd. :D Jo, já to asi taky nevydržím, herdek kde se to dá stáhnout? Jsem asi slepon. :D

Ouwen (hodnocení, recenze)

Sakra ten Boyka.. musim si stáhnout 5 gb torrent, abych si to užil do úplna. SE TAK TĚŠIM!!! :D