Neporazitelný: Návrat krále

• USA Boyka: Undisputed IV (více)

Diskuze

manonfire (hodnocení, recenze)

Hele Miku a další zde přítomní pánové.....Měli jste jako caparti doma Commodore 64, Atari atd? Když už jsem zmínil ty osmibitové mašiny:)))) nebo jste už všichni generace PC? Já jen, že jsem si zrovna včera nostaligicky vzpomněl na ty super přiblblé gamesy, tak jsem na YT ztrávil nostalgický večer jejich výčtem:)

na příspěvěk reagoval Ellmariachi

manonfire (hodnocení, recenze)

Jo takhle kdyby někdo zfilmoval můj Dementand, tak tam si nemůžeš bejt jistej ničím.

manonfire (hodnocení, recenze)

Ale tak najdou se i další, co zkouší jít trochu osobitě, akorát to většinou nejsou ti ztvořitelé Avatarů atd. V Evropě je situace o něco lepší, Hollywood je sautomatizovanej...jak říkáš.  nejhorší je, že ti diváci si to ani neuvědomují a odchází z Avatara s pocitem, že viděli něco spešl originálního.

stuntmanMIKE

stuntmanMIKE (hodnocení, recenze)

manonfire

ja to vidim rovnako... ono ked sa na to pozres kolem a kolem, tak dnesne blockbustery alebo filmy, ktore idu za ucelom zarobit maju scenar vybraty z 5tich moznosti, ktore sa stale opakuju a opakuju... tieto kostry scenarov sa aplikuju na vsetko a tak casto, ze hned jak zacne film vies dopredu povedat, kde sa stane chyba, kto zradi, kto zomrie, kto sa s kym vyspi, kto koho zabije a podobne... je to zufalo neinvencne. Ale to plati dnes v podstate na vsetky filmy s vynimkou Tarantina... tam vzdy dostanes original

manonfire (hodnocení, recenze)

Pravda je, že dnes se živí psaním scénářů( a to i těch blockbusterů)  lidé, kterým by rozumný člověk neměl svěřit ani námět skákačky na osmibitovém počítači.

stuntmanMIKE

To by nebyl nejmenší problém. Když vidím dvojici Creighton - Rothenberg a vlastně 90% dalších scénáristů, tak nevidím důvod, proč by někdo invenčnější a inteligentnější, tedy já, nemohl psát scénáře. Jenže kvalita příběhu je holt to poslední, co určuje realizovatelnost. Vše je o konexích. Pravda ale je, že scénář například expendables by napsalo 8 lidí z deseti  možná líp. Vážně často valím zraky, co za imbecily se takto živí, a to říkám i přesto, že přijde Vegetol a bude tu cházku retardů hájit, jakápak je to záslužná a obtížná práce.

na příspěvěk reagoval stuntmanMIKE

manonfire (hodnocení, recenze)

Zlomovým bodem asi myslí, že Scott ve filmu předvede trojitého Rittbergera, jako první člověk v ringu a bez bruslí, následkem čehož půjde o jeho první film, který půjde do kin, Scott získá Oscara a autor scénáře pak Nobelovu cenu za literaturu. Dalšího pokračování se ujme Steven Spielberg a pojme ho jako crossover mezi Undisputed a Schindlerovým seznamem, kdy Boyka sám osobně ukopne hlavu Hitlerovi, a to v oktagonu předělaném do tvaru šesticípé hvězdy.

na příspěvěk reagoval stuntmanMIKE, Martin741

Příspěvek byl smazán administrátorem.

Uživatel Smyk smazal svůj příspěvek.

Segrestor

Segrestor (hodnocení, recenze)

ne, o nic. jen takový lehký vtípek, který pochopí jen někdo, kdo sleduje ještě jednu jinou diskuzi :)

Segrestor

Segrestor (hodnocení, recenze)

jak vítěz, jako vítěz!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Příspěvek byl smazán administrátorem.

Uživatel Yoshitsune smazal svůj příspěvek.