Josef (Saša Rašilov) a Miluška (Lenka Vlasáková) jsou manželé už snad celou věčnost. Miluška učí aerobik a svého manžela i dospívající dceru neúnavně zahrnuje péčí. Josef svou ženu miluje, ale má slabost i pro mladší a krásnější ženy. Jejich manželství, spolu s Josefovým krachujícím nakladatelstvím, se pomalu řítí do záhuby. Na záchranu přijíždí teta Marta (Vilma Cibulková), která má šílený plán, jak krachující manželství i nakladatelství Josefa zachránit. Jako zkušená psycholožka pracující v manželské poradně naordinuje manželům nevěru – musí se přistihnout in flagranti. Bláznivá hra může začít. (Bioscop)

Prochy38

Docela mě překvapila zdejší černá barva. Fakt až tak? Mínusy? Je to od prvních minut čitelná záležitost a příběh je totální kravina. nechápu, proč ze sebe Saša dělá ve své roli takového debila,vůbec jsem nepobral, proč z F. Blažka a jeho role udělali takovou sračku a pak už mi jen chybí pochopení, proč to všichni vidíte tak tragicky. Film si na nic nehraje, ano je to úplná blbost, ale je vidět, že se nemyslí vůbec vážně. Malinko mě zaskočilo, proč se do toho L. Vlasáková dala. Mám ji hodně rád a vůbec mi do takové srajdy nesedí. Jí je tam škoda, ale zároveň z toho dělá jako hlavní postava pro mě koukatelnou věc. Blbost to je, ale tragédii bych z toho nedělal... v dnešní české konkurenci obzvlášť ;) ()

Necrotongue odpad!

No, nebyla to třeskutě vtipná záležitost? A nebylo to jako ze života? Ne, nebyla a ne, nebylo. Po snímcích Život je život a Špindl jsem od Milana Cieslara už nic dobrého nečekal a taky jsem se ničeho dobrého nedočkal, což musím hodnotit paradoxně kladně, protože jsem si díky jeho příšernému filmu mohl prodloužit své současné období toulek po českých, česko- slovenských, česko- slovensko- chorvatských, česko- slovensko- chorvatsko- polských a česko- slovensko- chorvatsko- polsko- maďarských filmových hrůzách. A ať už se na Frekvenci 1 vztekají, jak chtějí, tohle byla jedna z nich. Scénář byl prostě a jasně strašný, dialogy si držely úplně stejnou podúroveň, herecké výkony bych raději nerozebíral, jelikož mi z nich bylo smutno, Pavel Kříž vypadá stále víc jako karikatura sebe sama a ještě dorazila i Dominika Myslivcová. Juj, to byl smrtící koktejl! / Poučení: Kdybych věděl, že je exekuce taková sranda, utrácel bych jako utržený ze řetězu. ()

pornogrind odpad!

Minulej rok jsme byli na dovolené v Prachovských skalách. Ubytováni jsme byli v Hotelu pod Šikmou věží, kde se shodou okolností natáčelo pár scén z tohohle " komediálního trháku ". Měl jsem tudíž i čest potkat pár herců. L. Vlasáková a P. Kříž byli strašně sympatičtí, Za to S. Rašilov sotva pozdravil a V. Cibulková byla požvejkaná jak po nějakým těžkým flámu ( je neuvěřitelná co dokáže make-up ). Zvědavost mě zkrátka donutila a mě zajímalo co se mi to vlastně natáčelo před očima. Nic jsem od toho nečekal a to jsem taky dostal. Je skoro k pláči kam se řítí česká komediální tvorba poslední doby. Nevtipná komedie s triviálním dějem, která nemá absolutně co nabídnout. Pro mě je to jasně odpadová záležitost. ()

ostravak30

Věrně tvá nevěrná nemůže uspět celkově jako komedie, když už samotná zápletka je tak stupidní, že to ani není možné. Například humorné hlášky či repliky, celé dialogy jsou tak nevěrohodné a tím pádem nejen, že nejsou směšné, ale pohybují se na hranici trapnosti. Je na ně totiž kladen velký důraz jako by herci hráli spíše na divadle nebo seriálový sitcom. Přitom ale hraje hudba, že si člověk řekne, že jde o crazy komedii. A zase...úplně si vybavím místa, která evidentně měla být humorná, jenže to tvůrci přeťápli a tak moc tlačili na pilu, že už není sranda, ale trapas. To vše je bohužel z velké části vina režiséra. A tohle nezmiňuji často. Protože jinak je komedie dobře obsazená. Vlastně téměř všichni herci jsou v první řadě výborní v komediích. A tak oceňuji pouze háro Pavla Kříže a masku Filipa Blažka. ()

Mouzon odpad!

filmový ekvivalent klystýru... v podstatě jde o zastřený postapokalyptický snímek, v němž místo vody / zdravého ovzduší / surovin / občanské vybavenosti apod. absentuje morálka a jakékoli distinktivní rysy, které by nám umožňovaly domnívat se, že jsme účastni vyprávění o lidských bytostech, nikoli o opicích v říji... Cieslara a Míku ale podobné starosti pouze brzdí v rozletu, proto je hned po startu odhazují jako nepotřebnou zátěž a s elegancí vrchních z Café de Paris nám servírují vybrané menu, na němž jedna krmě je lepší než druhá, od premisy v jádru vyprávění, přes herecké výkony a “vývoj” postav, až po eponymní píseň, která je třešničkou na vrchním patře několikaposchoďového dortu___kopii této “věci” bychom po sobě měli zanechat v černé skříňce, aby budoucí objevitelé naší padlé civilizace lépe pochopili, proč lidstvo vlastně vyhynulo ()

• Kapela, která hraje na zahrádkářském plese ve filmu, se ve skutečnosti jmenuje Smeč a je z Prahy. Funguje více než dvacet let a hraje především na plesech a svatbách. (Yardak)
  • Část scén se natáčela v hotelu Pod šikmou věží, který se nachází asi 200 metrů od vstupu do Prachovských skal. (pornogrind)