Režie:
Alexandr Kartochin, Pavel Malkov, Alexandr Jakimčuk, Sergej Rajevskij, Alexej Bogdanov (více)Kamera:
Garik Žamgarjan, Alexandr Polagajev, Kirill Moškovič, Fedor Ordovskij, Denis Alexaňan (více)Hudba:
Maxim KoševarovHrají:
Oleg Černov, Darja Jurgens, Ivan Paršin, Anton Guljajev, Vladimir Jaroš, Darja Ciberkina, Igor Grigorjev, Kirill Poluchin, Serafima Nizovskaja, Oleg Almazov, Alexandr Udalcov, Gennadij Smirnov (více)Epizody(14)
-
Sekretnaja missija (S01E01)
-
Vně zakona (S01E02)
-
Opasnyje kanikuly (S01E03)
-
Posledňaja ochota (S01E04)
-
Synovnij dolg (S01E05)
-
Prikaz (S01E06)
-
Barer (S01E07)
-
Zov predkov (S01E08)
-
Smertělnyje opyty (S01E09)
-
Fejerverk (S01E10)
-
Odin v pole voin (S01E11)
-
Probužděnije (S01E12)
-
Svoja sredi čužich (S01E13)
-
Zolotoj oboz (S01E14)
Hrají
Julija Niželskaja
Sovětský svaz
Nejlepší seriály:
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)
Alexandr Něstěrov
Nejlepší seriály:
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)
Marcin Rój
Polsko
Nejlepší seriály:
Na dobre i na złe (1999) (seriál)
M jak miłość (2000) (seriál)
Plebania (2000) (seriál)
Světlana Cvičenko
Nejlepší seriály:
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)
Valerij Maljušin
Sovětský svaz
Nejlepší seriály:
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)
Banditskij Pětěrburg (2000) (seriál)
Sergej Alimpijev
Sovětský svaz
Nejlepší seriály:
Likvidace (2007) (seriál)
Ivan Krasko
Sovětský svaz
Nejlepší seriály:
Ubojnaja sila (2000) (seriál)
Mistr a Markétka (2005) (seriál)
Brežněv (2005) (seriál)
Alexej Mitin
Sovětský svaz
Kirill Varaksa
Sovětský svaz
Nejlepší seriály:
Dostojevskij (2011) (seriál)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)
Sergej Košonin
Sovětský svaz
Nejlepší seriály:
Ubojnaja sila (2000) (seriál)
Brežněv (2005) (seriál)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)
Jevgenija Osipova
Sovětský svaz
Nejlepší seriály:
Kuchňa (2012) (seriál)
Alisa Mironova
Rusko
Marija Kapustinskaja
Sovětský svaz
Nejlepší seriály:
Jesenin (2005) (seriál)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)
Jevgenija Igumnova
Nejlepší seriály:
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)
Vadim Andrejev
Sovětský svaz
Nejlepší seriály:
Děti Arbata (2004) (seriál)
TASS je zplnomocněn prohlásit... (1984) (seriál)
Prapory žádají palbu (1985) (seriál)
Sergej Murzin
Sovětský svaz
Nejlepší seriály:
Ubojnaja sila (2000) (seriál)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)
Banditskij Pětěrburg (2000) (seriál)
Nikolaj Kozak
Sovětský svaz
Nejlepší seriály:
Jekatěrina (2014) (seriál)
Spjaščije (2017) (seriál)
Místo činu (1970) (seriál)
Igor Dobrjakov
Sovětský svaz
Nejlepší seriály:
Admiral (2009) (seriál)
Ubojnaja sila (2000) (seriál)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)
Andrej Perovič
Nejlepší seriály:
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)
Světlana Smirnova-Kacagadžijeva
Sovětský svaz
Nejlepší seriály:
Kateřina Veliká (2015) (seriál)