Jurský svět: Zánik říše

• USA Jurassic World: Fallen Kingdom (více)

Před čtyřmi lety nás dinosauři porazili. Alespoň na Isla Nublar, exotickém ostrově, kde prosperoval unikátní zábavní park Jurský svět, než se jeho exponátům podařilo utéct z klecí. Ve finále jednoho z nejúspěšnějších filmů všech dob opustili ostrov poslední lidé a nechali ostrov napospas prehistorickým tvorům. Jenže teď se za nimi musí vrátit. Proč? Protože na ostrově se probudila tamní sopka a dinosaurům už podruhé v dějinách hrozí vyhynutí. Claire (Bryce Dallas Howard) se z upjaté manažerky parku proměnila v aktivistku, která je chce za každou cenu zachránit. A Owena (Chris Pratt) na ostrov žene touha najít a spasit Blue, inteligentního ještěra, jehož dokázal vychovat a částečně vycvičit, a po němž se po zániku parku slehla zem. Na Isla Nublar jim však nehrozí jenom sežrání, zašlápnutí či spálení tekoucí lávou. Hned po příjezdu se stanou očitými svědky a nedobrovolnými aktéry falešné hry, která v konečném důsledku může změnit život na celé planetě a vrátit ho o pár miliónů let zpátky. (Cinemart)

Diskuze

Echelon1 (hodnocení, recenze)

Pod

Je to v min. čase, asi to proste odkazuje na Jurský park samotný ako stroskotaný zábavný park.

na příspěvěk reagoval Pod

patrik1177 (hodnocení, recenze)

Veľmi zaujímavý názov. Tento týždeň je pre mňa, čo sa týka takýchto vecí doslova zázračný. Dozvedám sa samé zaujímavé správy o mojich očakávaných filmoch/seriáloch.

bobstock

Řekl to dokonce i sám režisér. Claire od začátku považuje za hlavní roli, jelikož se její charakter vyvíjí a to dost drasticky. Na rozdíl od Owena, který je klasickým hrdinou osmdesátek.

bobstock (hodnocení, recenze)

Navíc jako fanda série JP bych si strašně přál, aby se do série vrátilo poctivé filmové řemeslo s triky, kulisy  a robotičtí dinosauři. V prvních třech dílech vypadali fantasticky. V Jurským Světe jsem koukal 2hodiny na digitální zoologickou a nějak jsem tomu nevěřil. Čtyři hvězdy jsem dal jen z nostalgie.

Echelon1

Já psal komiksovej ne komickej :) Myslel jsem to tak, že se dnes do filmů obsazují nasvalení hezouni, aby přitahovali určitý druh publika a Chris Pratt např. ve scéně na motorce s ochočenými raptory působil spíš jako komiksovej hrdina nežli vzdělanej nadšenec do dinosaurů, kterej se dostal do šlamastiky a musí si nějak poradit, aby to vyřešil s nohama na zemi jako to dělal kdysi Grant. Prostě mi sedí v rolích spíše obyčejnější typy chlapů. Člověk je z těch marvelovin už trochu alergickej, ale spousta lidí mi to samozřejmě zase může vymluvit. :)

na příspěvěk reagoval Pod

Echelon1 (hodnocení, recenze)

bobstock

Ano, na Granta nemá, ale zase len ako komický herec mi v Jurskom svete neprišiel. Taký Jack Black je 100%-ný herec komediant a tiež v takom Nepriateľ štátu nepôsobil komicky.

na příspěvěk reagoval bobstock

patrik1177

Souhlasim Chris Pratt je dnes víc komiksovej hrdina než paleontolog a milovník dinosaurů. Na starého Granta, který vás poučně a bezpečně provedl parkem nemá ani po paty. Jenže zkuste zapůsobit na dnešní publikum stárnoucími profíky. Goldblum to možná ještě zvládne uvidíme, Sam Neil už asi ne.

na příspěvěk reagoval Echelon1

patrik1177

Třeba nás překvapí ještě jednou a vrátí se i on, nebo třeba pak v dalším díle. Pro mne je to také nejočekávanější film. A to už od minulého dílu. To zkrátka u mne nic nepřebije.

patrik1177 (hodnocení, recenze)

Čo sa mňa týka, tak Jurský svet 2 je mojím najočakávanejším filmom roku 2018. A teší ma návrat Jeffa Goldbluma Hoci Dr. Alana Granta mám o niečo radšej :)

na příspěvěk reagoval Pod, bobstock

Pod (hodnocení, recenze)

Jeff Goldblum se oficiálně vrací jako Malcolm. Nemám slov! Jóoooo!

Příspěvek byl smazán administrátorem.

Nový Jurský svět je v přípravách

Nový Jurský svět je v přípravách

23.01.2024

Metal Gear Solid našel Snakea

Metal Gear Solid našel Snakea

04.12.2020

Filmová adaptace legendární herní série Metal Gear Solid konečně svého Solid Snakea. Hlavní postavu série tak ve filmu režiséra Jordana Vogt-Robertse (Kong: Ostrov lebek) ztvární herec Oscar Isaac … (více)

Trollové: Světové turné drtí rekordy

Trollové: Světové turné drtí rekordy

14.04.2020

Přestože oficiální čísla nejsou k dispozici, studio Universal se o víkendu pochlubilo, že nový animovaný snímek Trollové: Světové turné zaznamenal nejlepší úvodní víkend v rámci digitálního prodeje… (více)

Novinka Petera Jacksona v kinech prodělá

Novinka Petera Jacksona v kinech prodělá