Režie:
Michael ČechÚčinkují:
Ondřej Sokol (moderátor), Lucie Bílá, Vladimír Polívka, Ewa Farna, Marek Ztracený, Juraj Kukura, Petr Janda, Milan Broum, Andrea Růžičková, Igor Timko, Markéta Konvičková, Anna K., Tomáš Matonoha (více)Obsahy(1)
Slavnostní galavečer vyhlášení výsledků hlasování o nejoblíbenější interprety české hudební scény. Přímý přenos moderuje Ondřej Sokol. (TV Nova)
Účinkují
Ondřej Sokol (moderátor)
Československo
Nejlepší filmy:
Devadesátky (2022) (seriál)
Dámský krejčí (2012) (divadelní záznam)
Deskový statek (2008) (divadelní záznam)
Lucie Bílá
Československo
Nejlepší filmy:
Dracula (1996) (divadelní záznam)
Anděl Páně 2 (2016)
Johanka z Arku (2003) (divadelní záznam)
Vladimír Polívka
Švýcarsko
Nejlepší filmy:
Elegance molekuly (2024) (divadelní záznam)
Zločin v Polné (2016) (TV film)
Manon Lescaut (2021)
Ewa Farna
Česko
Nejlepší filmy:
K poctě Davida Stypky (2023) (koncert)
Uzly a pomeranče (2019)
Karel Gott 70 (2009) (koncert)
Marek Ztracený
Československo
Nejlepší filmy:
Marek Ztracený v Edenu (2023) (koncert)
Olympic 60...vlak, co nikde nestaví (2022) (koncert)
Ztracený v O2 aréně (2020) (koncert)
Juraj Kukura
Československo
Nejlepší filmy:
Stíny horkého léta (1977)
Kukura (2014) (divadelní záznam)
Demeterovci (1976) (TV film)
Petr Janda
Protektorát Čechy a Morava
Nejlepší filmy:
Dvacet let Olympicu (1983) (koncert)
Olympic: Trilogy Tour (2006) (video kompilace)
Olympic 60...vlak, co nikde nestaví (2022) (koncert)
Milan Broum
Nejlepší filmy:
Dvacet let Olympicu (1983) (koncert)
Olympic 60...vlak, co nikde nestaví (2022) (koncert)
Zlatý slavík 1979 (1980) (koncert)
Andrea Růžičková
Československo
Nejlepší filmy:
3 sezóny v pekle (2009)
Nodame Cantabile: saišú gakušó zenpen (2010)
Rafťáci (2006)
Igor Timko
Československo
Nejlepší filmy:
Študent (1990) (TV film)
Když draka bolí hlava (2018)
Markéta Konvičková
Česko
Nejlepší filmy:
Dukla 61 (2018) (TV film)
Věra Špinarová... a pořád Vás mám ráda! (2018) (koncert)
Pocta Haně Zagorové (2024) (koncert)
Anna K.
Československo
Nejlepší filmy:
V slepých uličkách (2015) (koncert)
Viola (1985) (TV film)
Koncert pro Moravu (2021) (koncert)
Tomáš Matonoha
Československo
Nejlepší filmy:
Četnické humoresky (2001) (seriál)
Divoké včely (2001)
Probudím se včera (2012)
Marta Jandová
Československo
Nejlepší filmy:
Marek Ztracený v Edenu (2023) (koncert)
Olympic 60...vlak, co nikde nestaví (2022) (koncert)
V slepých uličkách (2015) (koncert)
Milan Peroutka ml.
Československo
Nejlepší filmy:
Fotograf (2015)
Ro(c)k podvraťáků (2006)
Špindl 2 (2019)
Josef Vojtek
Československo
Nejlepší filmy:
Dracula (1996) (divadelní záznam)
Kabát - Noc v Edenu (2019) (koncert)
Tři mušketýři (2005) (divadelní záznam)
Kazma Kazmitch
Československo
Nejlepší filmy:
ONEMANSHOW: The Movie (2023)
Michal David
Československo
Nejlepší filmy:
Karel Svoboda 65 (2004) (koncert)
Legenda Zdeněk Borovec (2022) (koncert)
Třetí patro (1985) (seriál)
Jan Šťastný
Československo
Nejlepší filmy:
Muž v pozadí (1995) (seriál)
Brouk v hlavě (2020) (divadelní záznam)
Je třeba zabít Sekala (1998)
Jitka Schneiderová
Československo
Nejlepší filmy:
Král Lear (2003) (divadelní záznam)
Samotáři (2000)
Ďáblova lest (2009) (seriál)