Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Ve třetí části této adrenalinové akční série má super zabiják John Wick (Keanu Reeves) v patách celou armádu lovců odměn usilujících o získání 14 miliónů dolarů vypsaných na jeho hlavu. Poté, co porušil pravidla a zabil člena tajného mezinárodního spolku nájemných vrahů High Table se z Johna Wicka stává excommunicado - psanec, který je terčem zabijáků po celém světě. Připravte se na válku! (Vertical Entertainment)

(více)

Diskuze

MartinS96

MartinS96 (hodnocení, recenze)

Aby nedošlo k omylu stejně si myslím. že to bude 2. nejlepší film roku. :D

Yoshitsune

Yoshitsune (hodnocení, recenze)

no jo v sedmdesáti dvou letech, většinou člověk vypadá staře. I když u Cher no........no, raději zpátky k prkenným kreténům, co sou špatný. 

Milky.

Milky. (hodnocení, recenze)

Ty vole já už chvíli myslel, že ta stará ženská je Cher. Jen to ne

Ouwen

Ouwen (hodnocení, recenze)

TheDarKnig

je fakt, že Reeves je dost monotoní v obličeji a taky trvá brutálně dlouho, než se vůbec vyjádří, když na něj někdo v tomhle mluví, ale zase se mi líbí ta jeho uhnanost a zápal pro tuhle roli. Celkově mám Reevese docela rád.

TheDarKnig

TheDarKnig (hodnocení, recenze)

MartinS96

No, nejvíc dřevěný je ale už od začátku Keanu Reeves. Občas mě svým prkenným herectvím dost vytrhává ze zážitku :)

na příspěvěk reagoval Ouwen

MartinS96

MartinS96 (hodnocení, recenze)

TheDarKnig

Stejně špatná mi přišla ta bába na konci jak mluví o tom štěněti, a taky ta ženská s klučičím sestřihem, přijde mi že ti nejvedlejší herci jsou dost špatní.

na příspěvěk reagoval TheDarKnig

TheDarKnig

TheDarKnig (hodnocení, recenze)

Mně přišla v pohodě. Hláška z Matrixu, tomu říkám kvalitní fanservis :) Jinak vše vypadá fakt skvěle, těším se.

na příspěvěk reagoval MartinS96

Prometheus69

Prometheus69 (hodnocení, recenze)

Clark_Kent

Díky... Mě se upřímě, ten poslední díl moc nelíbil. Přišlo mi to vcelku slabé a nevyvažené a poměrně dost nudné. Konečně to nabralo obratky které mi u pokračování obvykle chybí... :)

Prometheus69

Prometheus69 (hodnocení, recenze)

Vy naděláte. Konečně to vypadá jako něco na co se dá jít do kina a vy už zase hatujete ostošest... -_+

na příspěvěk reagoval Clark_Kent

vladi3

vladi3 (hodnocení, recenze)

Rada by som vedela, kto otitulkoval ten trailer, lebo vacsi paskvil som naozaj este nevidela.... Ktory fuser to tak odflakol?????

CarnTheNunya

CarnTheNunya (hodnocení, recenze)

A ten primitiv co má příspěvek pode mnou ani neumí odpovědět na otázku. Jak smutné. 

 (hodnocení, recenze)

To, že si neskutečný primitiv, co je tu přihlášený nostop (bez kamarádů a reálného života), to už každý ví. Takže už se není pořádně co dozvědět.

na příspěvěk reagoval Clark_Kent

Ouwen

Ouwen (hodnocení, recenze)

Jestli po Wickovi nepůjde ten kočárek, tak tomu dám odpad.

Související novinky

John Wick je miliardář

John Wick je miliardář

22.05.2023

Ačkoliv to tak po kvalitním, ale relativně nenápadném prvním filmu v roce 2014 nemuselo vypadat, ze série o nájemném vrahovi Johnu Wickovi se stal globální hit. Překvapivě se díl od dílu zlepšovala… (více)

Ženský spin-off Johna Wicka má režiséra

Ženský spin-off Johna Wicka má režiséra

09.10.2019

Líbila se vám Halle Berry ve trojce Johna Wicka a těšili jste se, že s ní dostanete v budoucnu další film? Tak to vás zklamu. Akční série John Wick se sice dočká spin-offu, dokonce opravdu ženského,… (více)

8. Filmový víkend ČSFD.cz (9. - 11. srpna)

8. Filmový víkend ČSFD.cz (9. - 11. srpna)

15.07.2019

Milí filmoví fandové, právě byl spuštěn zvýhodněný online předprodej vstupenek na 8. ročník Filmového víkendu ČSFD.cz. Letošní ročník setkání filmových nadšenců poběží od pátku 9. do neděle 11. srpna… (více)

Reklama

Reklama