V post-apokalyptickém světě ovládaném nemilosrdnými gangy, jsou manželé Mark (Tyler Hoechlin) a Nina (Kate Bosworth) nuceni najít dávno ztracenou náklonnost a spojit své síly, aby dokázali přežít ve zvráceném světě plném násilí a nenávisti. Oba postupně zjišťují, že ani na první pohled přátelští lidé nemusí mít vždy dobré úmysly. (Hernycztek)

Radiq odpad!

Chabá béčková ubohost, kde někdo vzal určitou postapo budoucnost, idiotsky vymyslel několik různých znepřátelených gangů, kterým jde jen o znásilňování žen, a vmotal do toho stupidní příběh rozpadajícího se manželství, kde vše zachrání jakási citově zmatená, vzpamatuvší se ženuška. Každý gang má své vlastnosti - všichni jsou to násilníci, vrazi a zlotřilci, ale každý má jiný typ vozidel, zbraní, masek a chování. Takže kromě cesty kamsi do řiti uvidíme pár přestřelek, výbuchů, smrtí, nesouvisejících epizod a děj bez gradace. Jediné, co gradovalo, tak moje očekávání konce. ()

Kudly4

Parádní Post-apokalyptická, akční, krvavá husťárna. Jak psal EvilPhoEniX, pokud by něco takového nastalo, přál bych si aby to přesně takhle vypadalo. Šílené gangy, absolutní anarchie, silnější pes mrdá ! Super úvod, kdy letadla rozprášila chemikálii, bezvadná atmosféra, několik pěkných krvavých scén, ruská ruletka, fájn závěr v předměstí. Nejvíce se mi líbila sekvence s černošskou rodinkou ( a jejich výtečné burgery ! ) Nechybělo málo k 5* možná to chtělo místo Kate Bosworth někoho jiného, protože z počátku jsem ji na chuť taky nemohl přijít. ()

Morholt

Vláda z nějakého záhadného důvodu otrávila obyvatelstvo a ti, co byli vůči jedu imunní, se snaží přežít ve světě násilnických gangů. Tak trochu variace na universum Šíleného Maxe, ale postrádal jsem tady nějakou příběhovou linku. Manželský pár vlastně jezdí jen z místa na místo, potkává se s různými lidmi, se kterými se buď pere nebo kamarádí. Nicméně nějaké tempo to má, násilnické scény nejsou sice kulervoucí, ale rozhodně se dají považovat za přijatelné a závěrečná přestřelka je fajn. Čistý postapo průměr. 50% ()

ricci.s

Road movie odstreľovačka. Párik putuje z jedného miesta na druhé a narážajú na ozbrojené gangy. Väčšinou len jazdia, stretávajú nové postavy (väčšinou negatívne) a snažia sa prežiť. Horor to nie je ani omylom. Priemerný akčný thriller. A síce ma to dokopy ničím nezaujalo, akcie a mŕtvych je dostatok, takže to aspoň nenudí. ()

darkrobyk

Postapo mám rád v podobě minimalistické i akční. Tohle je spíše ta druhá varianta. Road movie, kdy se Mark a Nina vydávají za jejími rodiči, se mění v noční můru a cestu peklem. Manželství před krachem tak nemůže stmelit lépe nic jiného, než boj o holý život. A těch momentů, kdy mohou oba zařvat zvlášť nebo současně, je opravdu dost. Připomínka na jedné straně Mad Maxe, na druhé podobných italských šíleností z 80. let. Mrtvol nepočítaně, dojde i na kanibalismus, ruskou ruletu, válku na předměstí a naše dvojka také zjistí, že sex v autě není dvakrát bezpečný. Účty si vyřizuje i samozvaná mstitelka s kulometem. Tedy chvílemi to vypadá, že hlavní akci vedou jen ženy.... ovšem Wanda by mohla zabíjet vlastními zbrojními pasy! Rychlé a smrtící. ()