Curse of the Blind Dead

darkrobyk

Připomínka do jisté míry dnes kultovní série o prokletých templářích, kteří byli dopadeni při vzývání Ďábla, oslepeni a upáleni. Protože s nimi ale bylo upáleno i dítě zasvěcené jako oběť Ďáblovi, nemají v hrobě klidu a pravidelně se vracejí na zemi. S nimi přicházejí smrt a zkáza. V postapokalyptickém světě žije v místě bývalého kláštera komunita, která templářům nabízí za ochranu novorozené děti. Sem se dostane otec s těhotnou dcerou při svém putování pustou krajinou, ale místo záchrany je čeká boj o život. Levný italský trash, na němž mi nejvíce vadily pixelové efekty. Počítačový oheň? Ne, to, ne. Ovšem masky templářů jsou solidní, na gore dojde - opakovaně střeva ven, podřezávání i drsný porod. Herecké výkony jsou samozřejmě mizerné, Lily se chová jako kráva a otec za ní moc nepokulhává. Objektivně za 2*, ale kvůli konci jednu přihodím. ()

pornogrind

No popravdě jsem čekal, že se R. Picchio od "Morituris: Legions of the Dead" (2011) posunul filmařsky trošku dál. Nestalo se. Dostal jsem přehlídku ochotnickýho herectví, stupidní příběh a pár gore scén, kterých tu ale bylo na můj vkus hóóódně málo. Ani masky templářů se mi nezdály nikterak povedený. 90% nudy a 10% zábavy. ()

Mamlas odpad!

Tohle bylo silný kafe... Bylo třeba popřeskakovat všechny pánbíčkářské proslovy a vlastně i ty dalši vykecávačky, protože scénář nikam nesměřoval a byl ne zbytečný, ale silně otravný. Pak zbude tak 10 minut, které lze sledovat, ale i to je hrozná amatérská šlichta. Pokud tam byla akce, chápejte "akce" ne akce, tak to bylo úsměvně trapné. Takový velmi neumělý ochotnický počin s pokusem o gore. Možná kdyby to hráli na živo někde na pionýrském táboře, tak by to ty skauty zaujalo, ale do TV, to fakt ne. (2%) ()

Astaroth12

Táto séria je asi moja najhoršia hororová séria, čo sa týka hodnotenia. Bohužiaľ som videl všetky časti a celkove hodnotenie za 5 časti je čista 2- a to sa mi zdá veľmi malo. Tak najviac ma bavila El buque maldito a to bolo za 3* a najmenej La noche de las gaviotas za 1*. Tato séria sa vyznačuje hlavne nezáživnosťou čo som dúfal, že tento režisér prekoná, ale nestalo sa tak. Hlavne som, ale dúfal, že keď je tato séria v novom šate, tak to bude vidieť i na trikoch a zase som sa mýlil. Rytieri vyzerali ako z nových sérii Hellraisera Cenobiti, ale čo nebola pre mna pozitívna udalosť. O príbeh nejde, ten v tejto sérii nie je vobec podstatný a tu sa to tiež potvrdilo. Je to určite točene len z nejakého rozmaru, lebo tato séria nemôže mat fanúšikov a aj keď náhodou sa nejaký nájde, tak to musí byt len výnimka.  Takže naozaj nechapem načo niekto stále vytvára nove diely, ktoré i keď majú o 40 rokov viac, tak aj taj majú skoro nulovú hodnotu . Slabé 2*. ()

ricci.s

Otec s tehotnou dcérou sa snažia prežiť v postapokalyptickom svete a nájsť útočisko, pričom musia bojovať proti nebezpečnej sekte a záhrobným rytierom, ktorí majú záujem o jej nenarodené dieťa. Režisér opäť pracuje s minimálnym rozpočtom a horor napokon nedosiahol kvalít parádneho "Morituris", ale masky a gore opäť stoja za pozornosť. Za mňa fajn, takéto brakové masakre, pri ktorých sa lámu sánky a vypadávajú vnútornosti, mi vyhovujú viac než dosť. ()