Reklama

Reklama

Epizody(5)

Obsahy(1)

Pětidílná minisérie BBC se soustředí na příběh náhodného románku mezi dvěma odlišnými světy. Osoba z prvního světa pracuje v ústředí zpravodajské služby. Ta druhá osoba zatím žije ve světě klubů, nočních barů a užívá si mládí. (SimpanzJi)

Videa (17)

Trailer 3

Recenze (28)

novoten 

všechny recenze uživatele

Fascinující, jak rozdílné nálady a emoce umí jednotlivé epizody vyvolat. Romantika, paranoia, detektivní mráz v zátylku. A Ben Whishaw je ve všech těchto polohách dokonalý a v jeho kůži je proklatě horko. Jeho zranitelnost a rozklepaná odvaha v jednom mi dávaly pocit, že s přimhouřenýma očima by se do takovéhle situace mohl nešťastně přimotat každý, kdo v sobě má alespoň špetku víry a naivity. S každým dalším zvratem jsem si říkal, že tak stupňované intenzitě napětí snad ani není v lidských silách dostát konečným rozuzlením. Bohužel jsem měl pravdu, protože už vysvětlovačka před nástupem do poslední části rozproudí více otázek než uklidňujících odpovědí a samotné finále se pokouší zahrát příliš mnoho not v jedinou chvíli. Pachuť z nevydařeného konce se ale díky brilantnímu předchozímu ději koná jen částečně. ()

Tosi 

všechny recenze uživatele

Špionážní příběh? Dost možná, ale čím méně se v něm mluvilo o spiknutí, tím lépe. Spíše tajemný milostný román, který pokud se začal pohybovat v příliš velkých konspiracích, na zem ho vrátily konkrétní citové obavy o partnera. Ovšem to, co dělá seriál nejsilnějším, je Dannyho důvěryhodnost a houževnatost, která převyšovala všechno, s čím si seriál začal. ()

Reklama

octopuska 

všechny recenze uživatele

Vymazlená minimalistická minisérie. Akce nulová, všichni jsou skoupí na slovo, konverzace ořezaná na věty holé, až to pěkný není. Tíseň z toho číší na všechny strany a emoce se kradou okolo, jako zloději.Plíživé ponuré tempo a bezkrevné, netečné postavy vás nenechají klidnými. Rampling s tím svým asketickým vyžilým ksichtem se mnou pěkně cvičila. Ledová královna by se vedle ní červenala. Whishaw je parádní v této bezútěšné jízdě. Skvostný scénář. ČT2 by mohla zařadit do vysílání, myslím že jsem nic podobného neviděla. Budova MI6 mi tady není,ale vůbec sympatická. ()

flyboyeda 

všechny recenze uživatele

Pridavam na watchlist. V BBC proste umi. Prvni dil je jeste trochu matouci v tom, ze neni jeste zcela jasne, kterym smerem se bude pribeh zanrove/tematicky ubirat. Ale uz ten druhy rozhodne. Dramaturgicky velmi dobre rozehrane ale i herecky famozni psychologicke spy drama, originalne pojate. Spise pro trpelive fanousky pozvolnych najezdu. Mohlo by bavit fanousky zanru, pokud tedy netrpi nejakymi homofobnimi predsudky... ()

SimpanzJi 

všechny recenze uživatele

Ben Whishaw má u mě pozici vcelku oblíbeného herce. Zápletka vypadá zajímavě, teď jen udržet atmosféru jako v první části. Ben se mi hodně líbil už ve Chvění (2014), kde hral taky gaye. Stejně jako tady. Jelikož je sám homosexuál, tak si nemyslím, že pro něj byly nahé scény obtíží. Jinak se mi líbí scénář a hlavně super kamera. Jsem zvědav na další vývoj. ()

Galerie (32)

Reklama

Reklama