Pán prstenů: Prsteny moci

• USA The Lord of the Rings: The Rings of Power
USA, (2022–2024), 18 h 6 min (Minutáž: 62–76 min)

Předloha:

J.R.R. Tolkien (kniha)

Morfydd Clark, Robert Aramayo, Ismael Cruz Cordova, Cynthia Addai-Robinson, Megan Richards, Maxim Baldry, Markella Kavenagh, Peter Mullan, Joseph Mawle (více)

Diskuze

Tom_Lachtan

Tom_Lachtan (hodnocení, recenze)

ElessarDeny

mě to tam nakopak sedí docela dost, protože už v Jacksonovské se starověké odkazy drobně oběvují, ale hlavně bude fajn vidět, že se ten svět za těch pár tisíc let trošku vyvinul a přeci jen to bude vypadat trochu jinak a nějaký vývoj bude fajn vidět

Tom_Lachtan

Tom_Lachtan (hodnocení, recenze)

cyphercz

myslíš ten startek, kde už v osmdesátých letech zazněla věta "Rozhodla jsem se, že nechám svoje dítě aby si vybralo jakého bude pohlaví a jeho vzhled?"

ElessarDeny

ElessarDeny (hodnocení, recenze)

Hmm černí herci :-( Kdyby hráli nějaký východňany (Harad apod.) nemám problém, ale elfy a hobity (nebo co je to za rasu)?! Mě osobně taky nesedí stylizace Númenoru do starověké Makedonie a přitom oblíkat elfy do plátů ala renesance, to pak nejmocnější říše světa vypadá jak chudý příbuzný. (Nemluvě o tom, že tak vypadá i ve srovnání s filmovým Gondorem)

na příspěvěk reagoval Tom_Lachtan

Ingtar2 (hodnocení, recenze)

Psychor

Poslal som mu fax do Valinoru a vraj je s tým spokojný. Je to chill týpek, dal by som ti naňho kontakt, ale vieš... vplivní publicisti nechcú :(

Ufololog

mno takže stejně jako jiné frančízy v dnešní době, namátkou třeba Star Trek, i toto bude v podstatě primárně platforma pro woke agitku a všechno ostatní, jako třeba Tolkienův svět a jeho pravidla atd. budou až podružné záležitosti... opravdu zajímavá éra Hollywoodu toto, srát na fanoušky a co se jim líbí, my jsme tvůrci a budeme vás indoktrinovat naší ideologií a pokud se vám to nelíbí, tak to máte blbé a klidně se na to nedívejte, my už neuvažujeme jako kapitalisti, kterým jde primárně o zisky, nýbrž těžcí socialisti:)

na příspěvěk reagoval Beckett51, Tom_Lachtan, Ufololog

TheDarKnig

ten Eminem je žena?? Wow...:) Btw a jsi si jistý, že to je žena? Ještě bych s tímto soudem počkal, tato osoba nám nesdělila svá pronouns, klidně to může být xe/xim;)

Psychor (hodnocení, recenze)

Ingtar2

Kdo čeká opak, nevnímá realitu. Rubikon byl překročen. Amazon se rozhodl zničit Tolkienův svět a tomu bude odpovídat i výsledné hodnocení.

na příspěvěk reagoval Ingtar2

AffectedFace

AffectedFace (hodnocení, recenze)

Psychor

Psychore psychore! Nejdřív se nabouráš do Ouwenova účtu a teď si to bleješ znovu tady? Kdo to bude příště? Zkus mě dešifrovat, ty experte přes všechno.

TheDarKnig (hodnocení, recenze)

cyphercz

Klidně přiznám, že se na seriál docela těším, protože velkolepých adaptací high fantasy je stále strašně málo. Ale nemám problém s opodstatněnou a podloženou kritikou např. zbraní či kostýmů, případně chápu, že někomu nemusí sednout vizuální stylizace nebo vzhled herců.

Ovšem ten Eminem v traileru je žena, která podle  všeho hraje nějakou kultistku, ne Saurona. Zase se na tomhle případu ukázalo, jak rychle a rád internet skáče k předčasným závěrům a Psychor samozřejmě uvízl na špatné informaci a už si aktualizaci nezjistil. Proto byl můj příspěvek zase rýpnutí do něho :)

na příspěvěk reagoval Beckett51, cyphercz

Ingtar2 (hodnocení, recenze)

Psychor

Prvý krát s tebou v niečom súhlasím. Tolkienov svet by nemal reflektovať ten náš. Ale deklarovať že ide o odpad už pred zhliadnutím ukazuje že jediný odpad tu si ty :D

na příspěvěk reagoval Psychor

TheDarKnig

to není o tobě, ale o faktu, že máš problém přijmout kritiku něčeho, na co jsi očividně hodně nahypován, navíc pokud to blonďaté cosi v traileru skutečně má být Sauron, no tak toho Eminema teda rozhodně připomíná...:)

na příspěvěk reagoval TheDarKnig

cyphercz (hodnocení, recenze)

šmankote on si zase někdo dovolil napsat nějakou kritiku!! Tak takhle by to nešlo, vážení, to hned přilítne tady Darknig a vysvětlí vám jak se věci maj!:)

na příspěvěk reagoval TheDarKnig

Psychor (hodnocení, recenze)

Shakers

Tvůrci sice deklarovali, že jim přijde přirozené, aby adaptace Tolkienovy práce odrážela to, jak vypadá skutečný svět, ale udělat ze Saurona rappera Eminema? To už se Amazon vysmívá Tolkienovi do tváře. V tuto chvíli si nedovedu představit jiné než odpadové hodnocení.

na příspěvěk reagoval Ingtar2, AffectedFace

29.11.2023

Seriálový Fallout má datum premiéry

Seriálový Fallout má datum premiéry

25.10.2023

Seriálová nabídka streamovací služby od Amazonu se brzy rozroste po Pánovi prstenů o další slavnou značku. Už příští duben totiž na Prime Video dorazí adaptace kultovní herní série Fallout od… (více)