Diskuze

JAGODA

Ale ještě se v tom pošťourám, takhle ta zajímavost zní celkem nepřesně. :-) Myslel jsem to v tom smyslu, že to není typický životopisný film, jako ty výše zmíněné.

JAGODA

O Sharpově příběhu jsem také slyšel a určitě se jím Eastwood inspiroval. Každopádně, postava ve filmu se jmenuje Earl Stone a pochybuji, že snímek bude nějakou biografickou výpovědí. Inspirace tady určitě je, něco ze Sharpova života se může také objevit, ale to ještě z Mezka nedělá film podle skutečné události. Tím byl např. J. Edgar, Sully nebo Sniper.

na příspěvěk reagoval JAGODA

ClintEastwood

Četl jsem si zajímavosti k tomuto filmu a všiml jsem si, že jste tam přidal jednu, která mě trochu překvapila a to ta, že je to první Clintův film po dlouhé době, který nepojednává o skutečné události. Nemá ale Clint právě v tomto filmu ztvárnit Leo Sharpa, amerického veterána, který se na stará kolena stal drogovým dealerem? A právě Leo Sharp byl skutečná postava.

Děkuji za odpověď.

na příspěvěk reagoval ClintEastwood, ClintEastwood

Paulie88

Paulie88 (hodnocení, recenze)

Paráda už jsem nedoufal, ale ono je to jedno u nás v ubohém Jihlavském Cinestaru se jistě nedočkáme :D protože spousta filmů tam nehrozí, teď jsem chtěl zajít na Jack staví dům a samozřejmě nic ... :/

na příspěvěk reagoval ClintEastwood, Idée_fixe

Paulie88

Paulie88 (hodnocení, recenze)

Zajímavej námět, super herecká parta a snad nesmrtelný Eastwood v  kombinaci režie / hlavní role? to snad ani zklamat nemůže, kromě toho, že to vypadá že u nás to do kin nepůjde.

JAGODA (hodnocení, recenze)

Vypadá to opravdu výborně,  moc se těším.

Akorát mě trochu znepokojuje fakt, že česká premiéra nebyla ještě stanovena, jen doufám, že to nedopadne jak s posledním Clintovým filmem, který u nás nakonec v kině ani nedávali.

ArsenalEagle

ArsenalEagle (hodnocení, recenze)

Už jsem až přestával doufat, že bych se Clinta v hlavní roli a na režisérské stoličce už nemusel dočkat, takže za mě nadšení, jak z ohlášení, tak z traileru.

Idée_fixe

Idée_fixe (hodnocení, recenze)

Nářez!!! A super trailer.

Navíc fakt klobouk dolů před Clintem, který ve svém věku nejenže točí, ale i hraje (a jak je u něj zvykem - snad i tkaničkama od bot :-))), borec!

Uživatel ClintEastwood smazal svůj příspěvek.

Uživatel cantona smazal svůj příspěvek.

reich

reich (hodnocení, recenze)

Jsem rád, že se Clint vrátí a zahraje si ve filmu. Jeho poslední film byl takový průměr.

ClintEastwood (hodnocení, recenze)

Clint v hlavní roli! A to říkal už po Krvavé stopě (2002), že se nechce na plátně nikdy vidět. :-) Je dobře, že točí dál, v tomto věku takřka k neuvěření.

PeeFee

Takže kameraman Yves Bélanger tam bude fungovat spíše jako poradce?

Je někde k dispozici ten článek, kde jste četl, že Clint chce být za kamerou sám? :)

JAGODA (hodnocení, recenze)

Mimochodem, neví někdo, proč na filmu nepracuje Clintův dvorní kameraman Tom Stern?

Clint má poprvé za 16 let jiného kameramana, divné.

na příspěvěk reagoval PeeFee

JAGODA (hodnocení, recenze)

Tady se můžete podívat na první fotky z natáčení:

Tady si můžete o snímku něco přečísthttps://www.csfd.cz/novinky/5225-novy-eastwood-nabira-obsazeni/

Tedy já osobně se již nemůžu dočkat, můj oblíbenec Clint opět v hlavní roli ve scénáři, který napsal člověk, který je podepsaný pod Gran Torinem, což je jeden z mých nejoblíbenějších snímků. Doufejme, že i tento film bude alespoň z poloviny tak dobrý.

HODNĚ ŠTĚSTÍ A SIL, CLINTE, AŤ SE VŠE PODAŘÍ. TĚŠÍME SE DO KINA!