Diskuze

Příspěvek byl smazán administrátorem.

Idée_fixe

Idée_fixe (hodnocení, recenze)

:-D

To já ne, to sousedovic! :-DDD

Btw - tohle si jen tak sebrat nenecháme!!! ;-)

Příspěvek byl smazán administrátorem.

Idée_fixe

Idée_fixe (hodnocení, recenze)

U nás v kinech už na to visí plakáty, což už by tedy mělo něco znamenat, není-liž?? ;-)

packa

packa (hodnocení, recenze)

JAGODA

Distributor kinaře informoval o přesunu kinopremiéry na jiný termín. Nový termín by měl být znám do konce roku. Víc nevím.

na příspěvěk reagoval JAGODA

Butch

Butch (hodnocení, recenze)

V kinech to nebude. Stejne jako Pariz se to nepovedlo, tak to stahli.

na příspěvěk reagoval Nevka

AD P

AD P (hodnocení, recenze)

V Paríži Clint nehral, tu aj hra, tak dúfam že to v kinách bude!

JAGODA (hodnocení, recenze)

packa

A odsunuto na kdy? Protože tak to bylo i s posledním Eastwoodovým filmem Paříž 15:17, taky byl odsunut a nakonec v českých kinech vůbec promítán nebyl. Bojím se, aby to tak nedopadlo i s tímto snímkem.

na příspěvěk reagoval packa

JAGODA (hodnocení, recenze)

ClintEastwood

Když napíšeš do Googlu "The Mule", tak ti vyskočí, že stopáž filmu je 1h a 56 minut, jestli je to správná stopáž, tak film bude stejně dlouhý jako Gran Torino, což není špatný signál.

ClintEastwood (hodnocení, recenze)

A neřešte blbosti! :-) Mě spíš zajímá, jestli Clint za svůj herecký výkon bude konečně oceněn Akademií. Nikdo z nás ještě film sice neviděl, ale věřím, že svojí poslední hereckou kreací rozbuší nejdno srdce! Už třikrát mu Oscar za herecký výkon těsně unikl (Nesmiřitelní, Million Dollar Baby, Gran Torino (tam nebyl dokonce ani nominován (!!!) wtf?). Věřím, že jeho poslední herecká zpověď bude pecka a vysvačí všechny nevímcoMany!

na příspěvěk reagoval Idée_fixe, Ivo

ClintEastwood (hodnocení, recenze)

Je to drama, inspirované skutečnou událostí. Životopisný film je od Eastwooda např. J. Edgar, Invictus, Bird, Jersey Boys, Sniper, Sully... Ale ta nit je asi fakt tenká. :-)

Hekman

Ne já jen napsal jak já chápu to když se film řadí mezi životopisné. Ale věřím taky že to bude skvělý film.

Hekman (hodnocení, recenze)

Comida

Si ze me delas prdel, ze jo ? Bud je to zachyceno co nejverneji podle skutecnosti a nebo to neni zivotopisny, ale neci nazor a fantazie. To jako kdyby na wikipedii napsali, ze zivotopisny je vsechno, co obsahuje alespon vice nez 50 % pravdivych informaci, tak by jsi tim argumentoval ? Vem si ted napr. ceskou rapsodii, ktera bezi v kinech. Proste napsali smyslenej scenar o Queen, ale hodili do toho original muziku a 3. nejlepsi fim ! Myslim si, ze The Mule bude skvelej film, kterej bude z realnyho tematu cerpat co nejvic. Verim tomu, protoze to delal Clint a ten bere svoji praci vazne.

Hekman (hodnocení, recenze)

Tak ja nevim, ale bud je film zivotopisny a popisuje co se stalo a nebo to tvurci meni k obrazu svemu a pak to neni zivotopisny, pak je to fantasy. Dnes uz fakt nikdo poradne nevi co je pravda a co je vymysl. Melo by se to vic hlidat. Bud je to podle pravdy a muzou tam hodit titulek, ze je to zalozeno na faktech a nebo, ze je to jen neci fantazie o tom, jak to asi mohlo bejt. Lidi pak blbnou a cekaji od sebe i od druhych nemozny veci. Posuci.

JAGODA

Zapomněl jsem dodat že životopisný film se soustředí na život či nějaké období nějaké osoby nebo více osob, nebo tak to chápu aspoň já. Dejme tomu, že se tento snímek odehrává třeba týden, což si myslím že se asi nedá považovat za životopisný, ale nevím jak to je s tímhle filmem, nejspíš se bude film odehrávat ve věku 90 let Leo Sharpa (podle popisu tipuji), třeba se až později do profilu filmu doplní žánr životopisný, uvidíme.

JAGODA

Životopisný film se zaměřuje na jednu osobu či více osob (https://cs.wikipedia.org/wiki/%C5%BDivotopisn%C3%BD_film) a myslím že většinou popisuje vše podle pravdy, jen něco si tvůrci trochu upraví. Např. jako u Bohemian Rhapsody, kde si tvůrci určité věci upravily jinak vše bylo podle skutečnosti.

Nevím jak to je tímhle filmem, jestli se jen inspiroval a nepopisuje vše jak bylo doopravdy, nebo jestli se tam až později do profilu filmu doplní žánr životopisný.

Paulie88

Paulie88 (hodnocení, recenze)

Nejsem expert, ale to by to mělo být že by byl přímo podle skutečných událostí doslova přepsán ne? Tohle je jen inspirováno a kdo ví kolik toho bude skutečnost.