Diskuze

Schorpitron

Schorpitron (hodnocení, recenze)

Lacike

Viděl si nebo četl si někdy Dark Knight Returns? Talk show... nic ti to neříká? V traileru naskytli dobrou upoutávku toho, že bude masakr. A to jak běží v davu se železnou tyčí směrem k rodině Waynů, co opouští kino, se mi taky moc nepozdává. Film zatím přihrává dobré náznaky, že bude dost brutální, bez toho aniž by cokoli z jeho zločinů ukázal, takže kvalitní práce těch, co trailer dělali. Nic víc vědět nechci.. stačí, že už mi trailer na Batman V Superman ukázal naprosto celej film, nepotřebuji to i u Jokera.. náznaky bohatě stačí,

na příspěvěk reagoval Yoshitsune, Lacike

Ratemus

Jako v rebirthu,haha. Že by inspirace?:) Už teď tu máme v podstatě 2 hrané Supermany (i když je jich možná více,ztrácím přehled),2 Blesky,pokud bude ten film,o kterém se totálně mlčí,tak i 2 Kary,tak proč ne rovnou 3 Žolíci? A klidně by mohli ještě 4 přidati,ať je v tom aspoň pořádný bordel,heh.

na příspěvěk reagoval Blackhand47

]V[()Rt

Cituji z wikipedie-v kontrastu k ostatním comicsovým filmům je Joker zamýšlen jako samostatný film s tím,že žádná pokr. se neplánují. Ovšem,v srpnu rež. řekl,že by se nebránil pokr. pokud film tzv. zarobí a hl.,pokud Fénix (ne ten bájný fták:) bude míti zájem. Takže je reálné,že když to i vydělá,a rejža by do toho šel,tak jak si J.P. postaví hlavu,tak smůla.

]V[()Rt

Celkem prdel že tu máme Jokera tohoto, potom další má mít štěk v SSq opět Leto a nakonec v nové sérii Batmana bude jistě taky, hovoří se o M Culkinovi....tři rozdílní jokerové.

na příspěvěk reagoval PKD

]V[()Rt (hodnocení, recenze)

Lacike

Ona je otázka jestli vůbec k nějakýmu extra řádění v tomhle filmu dojde. Od začátku víme, že to má bejt spíš komorní origin týhle postavy. Až (pokud) to vydělá ranec chechtáku, tak si třeba zařádíme v druhým díle.

na příspěvěk reagoval Ratemus, PKD

Prometheus69

Prometheus69 (hodnocení, recenze)

Ani druhý traiker nenálákal... Hmm... Nova era, teď se bude i točit obyčejnych lidech DC universa... Nevim jestli jsem se toho chtěl dožít. 😑

dragon94

dragon94 (hodnocení, recenze)

Nemusí jít ani o ty nej scény, ale taky bych právě rád viděl Jokera dřív než v kině.

Kincl

Kincl (hodnocení, recenze)

Lacike

Přesně nechápu proč se nedrží trendů dalších filmů, který ukážou ty nej scény už v traileru :) neskutečný

na příspěvěk reagoval kamigava13

Lacike (hodnocení, recenze)

Dalsi zaujimavy trailer, ale filmu stale prilis neverim. Phoenixov Joker je cely cas za takeho smutneho chudaka. Nic desive na nom nevidim. Uz by mohli v nejakom trailery ukazat aj ako spravi nieco brutalne a nie len, ze furt trpi.

na příspěvěk reagoval Kincl, ]V[()Rt, Schorpitron

Kincl

Kincl (hodnocení, recenze)

Pecka a jsem rád, že to bude eRko :) Snad vyhodí do vzduchu aspoň autobus :D

TheDarKnig

TheDarKnig (hodnocení, recenze)

Sakra, to je žrádlo. Phoenix si to ale těžce krade celé pro sebe, naprosto famózní projev. Ale líbí se mi i zasazení a ten hodně realistický krimi drama o propadu do šílenství pocit, co z toho mám.

dosty43

Ten Phoenix vypadá ještě děsivěji,než v tom 1.traileru. Doufám,že si autorka hudby též vyhraje. Ale stejně mi tam bude hodně chyběti,ten pád do kyseliny.

na příspěvěk reagoval kamigava13

kamigava13

kamigava13 (hodnocení, recenze)

dragon94

aspoň budeme překvapeni snad :) PS: Za všechno teda může selhání jeho psychouše nakonec? :D Nezbavila ho černých myšlenek kráva jedna :D HA HA

Merengues9

Má k dispozici zajímavé postavy, herce a navíc si to i sám píše...fakt se těším...tak určitě Aquaman se mi taky líbil více než WW

Merengues9 (hodnocení, recenze)

Ratemus

WW2 pohoda určitě, ale taky takový ten film který je sice celkem dobrý, ale po druhé už ho vidět nemusím. To se mi už více líbil Aquaman.

No úplně jsdm zapomněl, že SQ bude režírovat Gunn. Když to nepřežene jako Strážce 2 tak to může být fakt dobrý.

na příspěvěk reagoval Ratemus

Merengues9

No, mě SSq začal zajímat až ve chvíli kdy to měl točit Gunn. Jinak by mě to nezajímalo, Harley nesnáším jako postavu a i tým SSq moc nemusím.... Batman mě zajímá, jsem docela fanoušek...ovšem takoví Birds absolutní nezájem.. Joker je jasnej, ten bude skvělej, slibuje výborný zážitek...co ještě , jo WW 2, no to bude taková pohoda

na příspěvěk reagoval Merengues9

Merengues9 (hodnocení, recenze)

Ratemus

No na ty já taky, ale na Batmana spíše jen ze zvědavosti (ne že bych byl nějaký jeho fanoušek) a na Suicide Squad jen kvůli Margot Robbie. Ale jo na Jokera suverénně nejvíc.

Ten zbytek neznám a ani mě nezajímá.

na příspěvěk reagoval Ratemus

Merengues9

Tak jasně, dnes už Dceu není, půlka je v minulosti aby nemuseli odkazovat na Ligu a půlka z přítomnosti které Ligu raději ignorují...ale uvidíme, pokud Warner dodrží své slovo a skutečně bude kráčet v šlépějích Shazama, udělají Plastic mana, Blue Beetla tak nás čeká pěkný pytel sraček pokud to vše bude karamel jako Shazam..i když Plastic man by sei líbil ale ne v podání současného Dceu...ovšem nechám se překvapit...tak alespoň že vše zachraňují touto nedceu divizí s Jokerem...což je něco mnohem zajímavějšího..na druhou stranu já zvědav na Batmana a SSq

na příspěvěk reagoval Merengues9

Logan od Mangolda je součástí MCU kánonu

Logan od Mangolda je součástí MCU kánonu

03.11.2023

Oppenheimer si připsal mimořádný rekord

Oppenheimer si připsal mimořádný rekord

18.08.2023

Kdo by se mohl stát příštím Supermanem?

Kdo by se mohl stát příštím Supermanem?

13.01.2023

Seriálový The Penguin nabírá obsazení