Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Zkrachovalý komediant Arthur Fleck (Joaquin Phoenix) se dlouho pohybuje na tenké hranici mezi realitou a šílenstvím. Jednoho dne se ve svém obleku klauna potuluje po ulicích Gotham City a dostává se do konfliktu s brutálními zloději. Pomalu se roztáčí spirála událostí dosahující hrozivých rozměrů. Všemi opuštěný Fleck se začne čím dál více propadat do hlubin šílenství a postupně se mění v ikonu zločinu, kterou svět brzy bude znát pod jménem Joker. (Vertical Entertainment)

(více)

Diskuze

Ratemus

Ratemus (hodnocení, recenze)

Opravdu je toto vrchol Dc? A jestli a těmito výsledky MCU tahá fusekly, tak super...ta zaujatost je až zoufale legrační

Prometheus69

Prometheus69 (hodnocení, recenze)

Nevraždi to i tady... XD 

Hlavně se utká z Terminatorem... To bude faaandaaa!!! :D

Kam se hrabe nějakej MARCEEEL! XD

PKD

PKD (hodnocení, recenze)

Idée_fixe

V tomto př.ani ne,páč se mi nikam tak daleko jezditi nechce,tak proto. Navíc,bych musel jet na 1 lístek,a to se tedy moc rozhlížeti nemůžu,což jest pochopitelné.

na příspěvěk reagoval Idée_fixe

Idée_fixe

Idée_fixe (hodnocení, recenze)

PKD

Tomu tak budu věřiti, hihi. :-DDD

No dobrá, i kdyby, tak máš ale vždy příjemný bonus navíc, když tedy nepočítám parné léto. ;-)

na příspěvěk reagoval PKD

jh666

jh666 (hodnocení, recenze)

PKD

Ještě dneska by to v trafikách být mělo, ale zítra vychází nový díl (Mezinárodní Liga spravedlnosti z 80. let od stejného tvůrčího týmu jako Dříve známí jako Liga spravedlnosti).

na příspěvěk reagoval PKD

PKD

PKD (hodnocení, recenze)

Ratemus

Tak já to tedy prubnu. Díval jsem se na různé hodnocení a prakticky všichni,4-5 hvězd. Takže na tom fakt něco bude.:) Snad to budou u nás v pns stále míti. Včera to tam bylo,ale to jsem nevěděl,že to má býti až taková bomba.:)

na příspěvěk reagoval jh666

Ratemus

Ratemus (hodnocení, recenze)

PKD

Nemám to už předplacené ale chci mít jen něco, takže dle comicsdb jsem si to koupil a nelituji... myslím že ano, je to pro tebe

na příspěvěk reagoval PKD

PKD

PKD (hodnocení, recenze)

Ratemus

Fakt? No,já o tom přemýšlel,ale nakonec jsem to vzdal. Takže říkáš,že je to pro mě,jako dělané?:) A jak jsi na to vůbec přišel,když už to (jestli si pamatuji správně) neodebíráš?

na příspěvěk reagoval Ratemus

Ratemus

Ratemus (hodnocení, recenze)

PKD

Jsem si teď koupil DCKK JSA Zlatý věk, dost možná jedna z nejlepších věcí z DCKK, výborná dospělá věc a řekl bych hodně připomínající Watchmen, sice téměř žádnou z těch postav neznám ale rozhodně super věc... doporučuji

na příspěvěk reagoval PKD

Habansz

Habansz (hodnocení, recenze)

PKD

Jo v pohode, ja to beru, nehadam se :) jak rikam, tak daleko moje znalosti nesahaj, takze jsem se alespon dovedel neco noveho :)
Jen ze jsem cetl, ze se film inspiruje prave dilem Killing Joke a tak jsem z toho nevycetl, jestli se jedna o psanou, nebo filmovou podobu.

na příspěvěk reagoval PKD

Ratemus

Ratemus (hodnocení, recenze)

PKD

Mně je to třeba úplně jedno, každopádně jsem rád že se jim konečně daří a ať to jen udrží...ale že by jejich úspěch a neúspěch měl vliv na MCU? To si snad může myslet jen idiot...bourne taky nemá vliv na MI nebo Bonda

na příspěvěk reagoval PKD

PKD

PKD (hodnocení, recenze)

Ratemus

To je kokotina na netou. Za všechno přece můžou ti kreténi z WB,co vůbec naprosto neví,co mají v rukách za zlatý důl,a netuší,co s tím mají dělati. Jediné,co bych já spojil MCU s DCEU je to,že se u WB shlédli v jejich vzoru/stylu,a pak to posrali.

na příspěvěk reagoval Ratemus

Související novinky

Logan od Mangolda je součástí MCU kánonu

Logan od Mangolda je součástí MCU kánonu

03.11.2023

Po zveřejnění informace, že se ve dalším pokračování Deadpoola, jenž je zatím bez oficiálního názvu, po několika narážkách z předcházejících dílů konečně objeví po boku Ryana Reynoldse i navrátivší… (více)

Oppenheimer si připsal mimořádný rekord

Oppenheimer si připsal mimořádný rekord

18.08.2023

Snad to ani není třeba psát, ale pokud jste ještě v kině náhodou nebyli na nejnovějším snímku Christophera Nolana (Počátek) Oppenheimer, rozhodně vyrazte. Včera bylo pozdě. Film, který nadchnul… (více)

Kdo by se mohl stát příštím Supermanem?

Kdo by se mohl stát příštím Supermanem?

13.01.2023

Tak to šlo celkem rychle. Ačkoliv je následující zpráva v tuto chvíli jen spekulací, stejný zdroj, jenž v minulosti odhalil například obsazení Barryho Keoghana (Víly z Inisherinu) do role Jokera v… (více)

Seriálový The Penguin nabírá obsazení

Seriálový The Penguin nabírá obsazení

01.11.2022

První oficiální spin-off Batmana obsadil hlavní ženskou postavu. Proti titulnímu Penguinovi s tváří Colina Farrella se tak postaví herečka Cristin Milioti (Jak jsem poznal vaši matku, Palm Springs) v… (více)

Reklama

Reklama