Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Bohatý a úspěšný byznysmen Edward Lewis přijíždí do Los Angeles uzavřít další z velkých obchodů. Cestou z nudného večírku zabloudí. Když zastaví, aby se zeptal na cestu, vnutí se mu do auta mladá prostitutka Vivian Wardová. Ukáže mu cestu a netají se nadšením nad vozem, který si Edward půjčil od svého právníka Phila. Dívka ho zaujme, pozve ji do svého apartmá v luxusním hotelu a nabídne jí tři sta dolarů za celou noc. Pak se dá do práce, zatímco dívka se dívá na televizi. Je okouzlen její bezprostředností, a přestože to neměl v úmyslu, nakonec se s ní vyspí. Když mu druhý den Phil připomene večeři, na kterou by měl jít s doprovodem, rozhodne se najmout Vivian na celý týden a požádá ji, aby si koupila večerní šaty. V luxusních obchodech ji odmítnou obsloužit, a když se vrátí, zastaví ji ředitel hotelu. Vzhledem k tomu, že je Edward jedním z nejváženějších hostů hotelu, ji nevyhodí, ale dokonce jí pomůže s koupí šatů a dá jí lekci stolování. Edward je šokován proměnou Vivian v dámu. Přestože měl vztah Vivian a Edwarda původně zůstat v rovině obchodně-sexuální, rodí se mezi nimi pouto, pod jehož vlivem se oba začínají měnit a hledat nové životní cíle. (TV Nova)

(více)

Diskuze

Tryskomyš

Tryskomyš (hodnocení, recenze)

radoan

Mně tam teda Boudová sedí. Dejme tomu už jen tím, že má takový tvrdý hlas a k té prostitutce se to fakt hodí. A s prominutím slovenský dabing je proti našemu Shit.

na příspěvěk reagoval Martin741

snookiest

snookiest (hodnocení, recenze)

Film, ktery muzu shlednout nekolikrat. I kdyz se kazdym rokem na televiznich obrazovkach opakuje, nikdy me nenudi

Dashia5

Dashia5 (hodnocení, recenze)

klasika! miluju tenhle film. Jeden z těch na které se dokážu dívat pořád :) nejlepší film s Richardem ;-)

radoan

radoan (hodnocení, recenze)

to Alushenka: Plne súhlasím. Obsadenie Boudové je úplne mimo. Neviem prečo naša JOJka to dáva s českým dabingom. (Svedčí to o úrovni tejto TV) Teda nič proti češtine, ale hlas J. Roberts alias Boudové nám s manželkou úplne pokazil romantický večer :(

na příspěvěk reagoval Tryskomyš

Aqualung

Aqualung (hodnocení, recenze)

Je to sladký cajdák.Určitá čát diváků je tím jistě nadšena, koneckonců, je to dobře řemeslně odvedené dílo.Mne to nechává naprosto chladným.Na druhém konci spektra stojí například Běsnící měsíc, mám-li se dotknou geneze vztahu mezi mužem a ženou v té nejobecnější rovině.

bery237

bery237 (hodnocení, recenze)

Klasika :) Krásný film, líbí se mi to prostředí, Richard Gere s přehledem, a roztomilá Julia Roberts. Co víc dodat...

Alusenka

Alusenka (hodnocení, recenze)

Nemluvila jsem o Benešovi, ale o Boudové.. Její hlas se podle mě k Julii nehodí.

lesumir

lesumir (hodnocení, recenze)

Hloupost, tohle je jeden z mala dabingu, ktere se povedly. Beneš a jeho R. Gere je výborný.

Alusenka

Alusenka (hodnocení, recenze)

Krásný, možná nejkrásnější film s romantickou tématikou, ale náš český dabing mu hodně uškodil. Hlas Boudové se k Julii, (ani coby prostitutce) zkrátka nehodí. Její nepřirozený smích mi vždycky dokáže dokonale zkazit romantickou náladu, kterou po skouknutí tohohle filmu vždycky mám.

crazykate

crazykate (hodnocení, recenze)

Skvele skvele skvele...muzu to videt milionkrat a stejne neomrzi - Julia a Richard...nejak zvlastne to spolu funguje!! (Julia je jedna z mejch nej a jestli ji mate za zly jen ten mega super usmev tak se jdete vycpat prtz nehodnotite film ani herecku ale jenom postavicku/obal). petraso: to je fakt - i tohle k vanocum patri =)

Stallone

Stallone (hodnocení, recenze)

Nejodpornější romantický film všech dob.Něco tak hnusného se jen tak nevidí.Nechápu hodnocení některých uživatelů.Ihned bych jim dal ban.Hodnotit jinak než odpad je VRCHOL NEVKUSU.

cz.arlie

cz.arlie (hodnocení, recenze)

Když jsem tuhle "pohádku pro dospělé" viděl před lety poprvé, chytla mě za srdce a už nepustila. Šarmantní Gere, křehoulinká Robertsová a hudba, skvěle pasující hudba.. "Svině klouzavý..":))

Tammi

Tammi (hodnocení, recenze)

Oprskla zenska, ktera je navic kocka, a sbali miliardare, proste pohadka, ale charakter, prostitutky, ktera je znala skutecneho svte se musi nechat!

Hal_Moore

Hal_Moore (hodnocení, recenze)

Hurááááá, mně se to líbilo... aspoň vím, že podle některých jsem zvrhlík.... a já věděl že se mnou není něco v nepořádku

AADDAA

AADDAA (hodnocení, recenze)

Hnus, odpad, škoda filmového pásu, zvrhlý ten komu se to líbí. Jak pouliční nanynka ke štěstí přišla, žádná romantika jen zvrhlost.

Alusshka

Alusshka (hodnocení, recenze)

Tohle je jeden z nejlepších filmů s touhle tématikou. Líbí se mi že je to takový decentní a prostě to člověka vtáhne do děje. Romantika po celou dobu filmu. Fakt super!!

Krystofore

Krystofore (hodnocení, recenze)

Není co řešit!Nestárnoucí romantika,která se ve skutečnosti nikdy stát nemůže,proč nesnít? :o))

Související novinky

ČSFD Award pro Jamese Newtona Howarda

ČSFD Award pro Jamese Newtona Howarda

04.04.2017

Přední skladatel instrumentální filmové hudby James Newton Howard obdržel v neděli 2. dubna z rukou Martina Pomothyho "ČSFD Award" za "Oblíbeného skladatele dobrodružných soundtracků". Průlomovým… (více)

Zemřel Garry Marshall, režisér Pretty Woman

Zemřel Garry Marshall, režisér Pretty Woman

20.07.2016

V 81 letech nás opustil filmový a televizní klasik Garry Marshall. Většina z vás ho zná jako režiséra Pretty Woman nebo Deníku princezny, Marshallovi ale dala kariéru hlavně malá obrazovka. Jako… (více)

Reklama

Reklama