Vought News Network s hrdostí uvádí nový pořad #HodinkaPravdy! Moderátorka Firecracker a její slavní hosté odhalí při živé šestihodinové premiéře mimo jiné i adrenochromové večírky Starlight! (Prime Video)

Martrix

Tato řada je poněkud atypická...nemáme pořádného záporáka, nedochází k větší interakci mezi postavami, dějová linka je téměř neviditelná a víc se šťouráme v postavách. Přesto se tvůrcům povedlo vykřesat z toho nemastna, neslana maximum. Minimálně co se týče násilí, překvapivých ujeťáren(lobotomie), zamícháním kartami...odpovídá tato epa vysokým standardům, na které jsou fanové zvyklí. A co je nejlepší...pořád to má rezervy, resp. je to rozehráno tak, že se můžeme dočkat parádního vyvrcholení. Takže i když je to obsahově rozhárané, dějové linky jsou spíš několik pospojovaných sekcí, konečně spokojenost. ()

Redcomb3D

The Boys jsou konečně zpátky. Po třech víceméně běžných epizodách se konečně dostáváme k tomu na co se všichni těšili. Další pořádný doušek neskutečného Homelandera. Antony Starr předvádí další naprosto démonický výkon. Je jenom trošku škoda, že ostatní zápletky v porovnání s tou hlavní působí mírně jako nastavovaná kaše. ()

FrankSusta

Za mě lepší než jakákoliv epizoda předešlé série, která mi každým dílem této série, jenž se každým dílem vrací k strarému dobrému modelu hodně keců na úkor násilí rovná se setsakra dobrý díl, připadá o něco více horší (i když stále nadprůměrný televizní projekt). Tenhle díl nijak extra nespěchá a když dojde na násilí (tak až na tu jednu scénu s Kimiko, která je přeci jen nějak komediální), tak je sakra opodstatněné a šokující (závěr dílu mluví za vše - jako i konec linky této epizody). Díl, který dokazuje tu promyšlenost a genialitu tvůrců, kde každý detail má detail a jejich psychologické/lidské vnímaní je prostě (na Ameriku, lol) nadstandartní a opravdu nad každou věcí přemýšlejí. A linka s Homelanderem o tom přesně je (vyříkání si křivd). A zcela upřímně, Sister Sage je strašně zajímavá postava (ano, tahle postava má neuvěřitelný potenciál a opravdu mě zajímá, jak skončí). Plus na závěr, lobotomie tam dává perfektní význam (i když to je zatím nejnechutnější věc z celého seriálu (prstění žaber či sex s chobotnicí fakt tak strašný nebyly, jak všichni říkají...). ()

B.Wilde

Okay, souhlas... zatím nejlepší epizoda série. Bylo rozhodně zajímavé vidět, kdo napomohl tomu, že se z Homelandera stalo, co se stalo. Scény z laboratoře byly rozhodně znepokojivé. A musím ocenit, že to nebyl jen další "masakr na efekt", ale mělo to v sobě i hlubší pointu. A nevěřím, že to říkám... ale zápletka kolem Frenchieho a Colina mi začíná připadat zajímavá, ač mi to v ději přišlo vhozeno z ničeho nic a zbytečné. Z čeho jsem ale zklamaná je to, že mi tady Billy připadá zatím všechny díly tak nějak do počtu. Co se to děje? ()

tomik99

Klobouk dolů, jak dokážou Homelanderovi i po čtyřech řadách dávat stále další a další vrstvu a rozhodně to nenudí. Bohužel to je asi jediné pozitivum celé epizody. "Předělaná" Starlight je snímána ze snesitelných úhlů, abychom tu plastickou změnu neviděli v plné palbě. Její dějová linka je ale tou nejnudnější a obecně mě ta hra na oběť se Starlight po čtyřech řadách opravdu nebaví. A samozřejmě tu musíme mít další vlnu nechuťáren, kdy snad ani jedna postava nemůže být sexuálně nudná a dovolím si použít slovo "normální". Ta zvrhlost je příšerná a to, že se to líbí ostatním, vypovídá něco o naší společnosti. ()