Síť věznic Vernon Correctional Services poskytuje osobám v naší péči citlivou nápravu a připravuje je na úspěšný návrat do společnosti. Vernon není vězení, Vernon je rodina. (Prime Video)

theSaint

Tak konečně jsem se zase královsky bavil a nasmál. Dostaveníčko v domácí masochistické jeskyni mě odrovnalo. Následný mučení miliardáře s bankovním účtem top . "Vždycky obdivoval Davida Caradina." A "Zendaya". Tak to mě úplně zničilo. Jako by tenhle díl napsal úplně jiný tým. ()

tomik99

Tak jo, pojďme si to hezky shrnout. Hughieho tým už asi posté infiltruje nějaký sraz, večírek či akci Sedmičky, kdy se jeden člen jako vždy dostane do naprosto smrtelného ohrožení bez možného úniku, Sedmička ho má namazaného na chlebu, ale zase se nikomu nic nestane a spoutaný Hughie na mučícím stolečku je na konci epizody úplně v pohodě? A ještě k tomu připočítejme, že každý kravaťák v Americe musí být mega zlý, masochistický a mít ty nejhorší sexuální sny. Už jsem si na styl vyprávění a zvrhlost hlavních tvůrců za ty léta zvykl, ale seriál jen vykrádá sám sebe a stále dokola nabízí ty stejné, ohrané linky, které nikam nevedou. Stále to samé dokola. Nechte scenáristy psát příběh k pornu, ale nepouštějte je sem! ()

Recenzon

Úchvatná epizoda, která v mých očích málem překonala čtvrtou epizodu, a to je co říct, protože ta ve mně odbouchla guláš emocí jak negativních, tak i pozitivních. A train tady dostal možnost být poprvé hrdinou a člověk má možnost mu fandit a navíc můžeme pozorovat jak moc hrabe Butcherovi v hlavě. ()

Redcomb3D

Tahle epizoda byl jednoznačně nejlepší díl ze čtvrté série. Začínáme se blížit do finále, možné je opět absolutně všechno. Dočkali jsme se parodie na Spidermana i Batmana v jedné epizodě. Tek Knight už předtím dostal menší prostor i v Gen V a jsem fakt rád, že se rozhodli věnovat mu ještě jednu epizodu. Hrozící převrat a válka, v tomto seriálu už byly dávno načase, nyní konečně nastává část, kde si každý musí zvolit svoji stranu. ()

Ka1to

Hodně kontroverzní epizoda s pořádnou náloží nekorektního humoru bez jakýchkoliv servítek, kde si budete několikrát říkat: "Sakryš, není tohle už moc?!?". Citlivky držte se dál! Je to fakt nářez. ()

DavKom

Mít v seriálu hnusárny a slizkosti je cool a The Boys tak pracovali od začátku. Ale je rozdíl mít prasárny, které rozvíjejí příběh a postavy, nebo mít prasárny, které tam prostě jen tak jsou... Vraždící ovce a slepice byl alespoň ještě vtipnej a originální nápad, ale celá ta linka s úchylným Tek Knightem byla prostě úplně zbytečná... Jasně, místy vtipná, místy až zamrazilo, ale kam to posunulo příbeh? Jak to proměnilo postavy? Z mně jedna z nejslabších epizod (i když vlastně pořád fajn). ()

Jonathan88

Epizóda bola stále skvelá, vtipné momenty, zvrátenosť, silné momenty (Butcher - Taťka je doma). No v tejto epizóde kritika spoločnosti nebola s takou brilatnosťou a bola až moc okatá. No voči iným seriálom stále bombastický nadpriemer. ()

g.i.orge

Dementní. POV z úchyláckého večírku a další abominace Hughieho, jediné ještě sympatické postavy. Po předchozím díle a naprosto zbytečné a jen na efekt nechutné epizodě s jeho tátou si jeho trhlá máti, který způsobila druhou a trýznivnější smrt jeho táty a dalších několika lidí si klidně vykračuje s ním ruku v ruce. WTF. Nuda... ()

Broomen

Posun děje opět minimální, ALE úchylný? To bych neřekl. Koukám, že většina z vás má asi dost nudnej sexuální život. Pár zdejších paniců to dokonce "zhnusilo" to mě na tom baví asi nejvíc. ()

FlowTekk

Celá 4. série zvedá úroveň nechutností na úplně nový level, ale tahle epizoda je prostě nechutná hodina s příběhem na minimum, je to jak koukat na nějaký high budget péčko, na který se omylem překliknu. Kdyby každá epizoda mířila ke konci, tak už bychom mohli mít uspokojivý konec a nečekat na další sérii. Bohužel, ale což, je to furt zábavný. ()

Asanoth

Ano, sklepní scéna asi byla zbytečně explicitní. Ale gradace, napětí, režie, střih... To bylo v tomto dílu naprosto parádní. Konečně minimum krve a soustředění na postavy. Závěr možná ne úplně originální, ale já to nečekal a byl jsem nadšen. Po pěti dílech, kdy šlo v podstatě jen o to dostat na obrazovku co nejvíc červené za mě výrazné zlepšení. ()