Ahoj děti! Věděli jste, že váš soused, strýc nebo dokonce máma a táta se možná snaží zničit Ameriku? Zjistěte, jak je zastavit ve vánočním speciálu Avenue V! Pokud něco uvidíte, řekněte to! (Prime Video)

Remivsremi

Štve mě, že neustále dostaneme nějakou bitku, která absolutně nic nevyřeší. Když už nechce někoho zabít, tak je aspoň pořádně zdecimujte. Takhle se opět nikam neposuneme. I přes pěkný konec, jsem se docela nudil kvůli polovičatému přístupu. Všechno se jen natahuje pro další epizody a tím, že příště máme finále, mě to irituje ještě více. ()

Devadesát Dva

Ok, čtvrteční drunk 'n weed watch je opět za námi. Show typicky graduje, v posledních dílech se vždycky snaží být série nejsilnější... finále je na obzoru, ale tentokrát mě nenechává v nějakém extrémním nadšení, protože, šance dokončit jsou, ale nikdo to neudělá. Hrdinové pořád jakoby sami nevěděli, co chtějí, co je pro ně priorita (MM?). Pořád jakoby nemají jasno... Homelanderovi najednou/zničehonic konečně dochází trpělivost po vší té době? Oh, cmoon. Let's spill some spoilers >>> Ryan je nucen jako politická figurka být v slotu, kde Homelander chce z lidí udělat udavače, co napráskají každýho, kdo se vychyluje potřebné orientaci (When you see something, say something... its catchy). Butcher jde víc do sraček, ale MM se vzdává vůdcovství, aby byl s rodinou, pak se ale vrací (no worries). Ashley nabídne A-Trainovi, že spolu můžou zdrhnout, což ten odmítá. Odkudsi se objevená shapeshifter postava zraní Hughieho a pak zdrhá před Butcherem, Starlight a Hughiem. Nově zvolený kapitán Butcher kápne božskou, že unesl Samira, takže mezitím Frenchie, kterýho Butcher přitáhl z lochu, je spolu s Kimiko nahozenej na to hlídat Samira, se kterým mají vyvinout virus (hláška: "Necessity is the MILF of invention."). Homelander a Firecracker vyslýchají Webweavera, kterej se jen nechutně vycákává a koktá a moc kloudnýho a nelepkavýho z něj jinak nevyleze a tak ho Homelander doslova "ROZTRHNE JAK HADA" v dost brutální FATALITY ("Thank you, Firecracker." (...) "You bet."). Ale myslím si, že Webweaver je tak nechutná postava, po posledním dílu, stejně jako Tek Knight, že tenhle subtle diss na Spidermana a Batmana vnímám jako geniální způsob, jak z obou udělat ty nejpatetičtější losery, jak by asi byli, kdyby byli. Kimiko mezitím má konečně svoji blízkou chvilku s Frenchiem, kde mu vysvětlí, proč doopravdy přestala mluvit a pak mu v podstatě dokáže, na příkladě, že by se neměl nenávidět, když jí radí v podobné situaci totéž. (...) Tohle nás konečně dostává k muži epizody, kterým tak trochu je The Deep "Bro", který se pohádá se svou octoPUSSSY a pak jí zabije ve velmi brutálním (leč musíte se smát / stejně jako s Hughiem a jeho breakdownem/traumatem v poslední epizodě) segmentu. Hughie se staví u Vic (Neuman) aby jí přinesl sladkosti a překecal k tomu nedělat, co dělá, protože věří, že je v jádru dobrá. Ta ho samozřejmě, ač nerada, odmítne a mrzí ji smrt Hughieho otce. Mezitím si The (edgy) Deep a Black Noir dávají square up s Butcherem a Starlight, přiřítí se tam ale i MM a A-Train a pomůžou. Deep je sice omráčenej, ale Noir prchne, takže A-Train je definitivně prozrazen, rychle tedy doběhne k Ashley, aby jí připomenul nabídku, oni prchli a on měl alespoň nějakého přítele, jenže Ashley, s tím jak je situace daná, se rozhodne zůstat. Mezitím se Homelander vypořádává s faktem, že ho A-Train zradil, Sage přizná, že o tom věděla, ale byla to část jejího plánu, Homelander ji pošle do prdele, zpátky do Detroitu, zemřít samotnou, za to, že drží tajemství za jeho zády, jakkoliv jsou chytrá. Sage na chodbě narazí na Deepa s Noirem, kteří mají svůj ikonický "bro" moment, když se oba bros dozví, že si to s nima Sage rozdávala na přeskáčku "Wait.. Is she lobotomizing herself to fuck you, too?" "What do you mean "lobotomizing herself?" "Bro." Samir mezitím využije situace a zdrhá (o berlích) potom, co píchne Kimiko virus a Frenchie ji musí amputovat nohu, aby ji zachránil. Ryan mezitím dostane od Butchera zarámovanou fotku, kde je Butcher, jeho pes Terror a samozřejmě Ryanova máma. To Ryana přiměje se vzepřít přání Homelandera a neudělat ze sebe loutku a postavit se k lidem v TV s pravdou, tak, jak byl vychován. Butcher, nadšený z Ryanova proslovu, si dá panáka a složí se v baru. A Joe Kessler je z toho stejně nadšený, jako když Butcher dostal kontrolu zpět nad týmem. Hughie pak se Starlight mají menší pokec (jejich vztah mi přijde po jejích plastikách ještě o to víc umělý), ale dají si spolu číslo v jejím sexy Starlight kostýmku a já hned věděl, že to je Shapeshifter. Skutečná Annie (Starlight) se pak probouzí v něčem, co vypadá jako začátek dalšího sílu Saw. () (méně) (více)

ddf76

♪ When you see something, say something ♪ ♪ Report that groomer when he comes for you ♪ ♪ See something, say something ♪ ♪ 'Cause he hates America and Christmas, too ♪ ♪ It's the woke principal and his husband Chad ♪ ♪ Or could be your uncle who says Supes are bad ♪ ♪ It might even be your mom and your dad ♪ ♪ But listen to the golden rule ♪ ♪ If you see something, say something ♪ ♪ Call 1-800-1-Vought ♪ ♪ Could be a moocher from the welfare state ♪ ♪ Or your teacher who tries to indoctrinate ♪ ♪ A socialist who says the stars and stripes aren't great ♪ ♪ Keep your ears open and your eyes stay peeled ♪ ♪ But whatever you do, make sure your lips aren't sealed ♪ ♪ When you see something, say something ♪ ♪ Pick up the phone and make the call ♪ ♪ When you see something, say something ♪ ♪ Supes make the world a safe place for us all ♪ ♪ It might be the people who don't trust the cops ♪ ♪ Or when Sean Penn says that Supes should stop ♪ ♪ It might even be your mom and your pops ♪ ♪ But don't forget the golden rule ♪ ♪ If you see something, say something ♪ ♪ Call 1-800-1-Vought ♪ ♪ Could be the scientist who makes vaccines ♪ ♪ The guy with the beard who's a beauty queen ♪ ♪ The immigrant who keeps your apartment clean ♪ ♪ Keep your ears open and your eyes stay peeled ♪ ♪ But whatever you do, make sure your lips aren't sealed ♪ ♪ Put them on the naughty list ♪ ♪ We can't let those commies win ♪ ♪ So when you see someone who's looking suss ♪ ♪ Just turn those losers in ♪ ♪ When you see something, say something ♪ ♪ Report that groomer when he comes for you ♪ ♪ See something, say something ♪ ♪ 'Cause he hates America and Christmas, too ♪ ♪ It's probably those who don't believe in God ♪ ♪ And anyone who thinks that Supes are a fraud ♪ ♪ So tell them all the golden rule ♪ ♪ If you see something, say something ♪ ♪ Call 1-800-1-Vought ♪ ♪ And you'll be a hero, too ♪ ()

William_

Pro ty co si minule stěžovali na to, že to bylo už přes čáru, přichází epizoda bez nějakých větších úchyláren (ale i tak jich tu pár je), která si šlape cestičku spíše než k finále 4. řady, tak k představení toho, jak masakrální bude řada 5., protože pochybuju, že se vše stihne dořešit v příštím posledním dílu. Tohle byla jedna velká jízda, při které jsem nespustil oči ani na sekundu. ()

BROKEN_

Zatím nejlepší díl 4 série. Sedlo mi tady všechno. Chace Crawford konečně dostal více prostoru a baví mně. Jedna jeho scéna s Noirem mě rozesmála "brácho...brácho!". V samotné epizodě se toho stalo hodně a jsem překvapený jak emocionální to bylo. Takhle to u tohohle seriálu ještě nebylo. Doprdele poprvé za celou dobu si uvědomuji, že tu bandu čuráků (jak by řekl Butcher) mám fakt rád a záleží mi na nich. Kurva jestli to finále této série dojebou jako finále v Gen V, tak toho Homelandera zabiju osobně. Takže za týden, čau. :) ()