Shang-Chi a legenda o deseti prstenech

• USA Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings (více)

Hlavním hrdinou je superhrdina čínského původu Shang-Chi, který je konfrontován se svojí minulostí, když je zapleten do sítě tajemné organizace Deset prstenů. Jedná se o druhý film ze čtvrté fáze MCU. Ve filmu uvidíme skutečného záporáka Mandarina. (Falcon)

Diskuze

Ranger

Ranger (hodnocení, recenze)

Mně taky přijde ok, jen se bojím, že se film nebude moc držet jeho komiksové verze.

na příspěvěk reagoval janoo8

Ranger

Jelikož sem s Tonym viděl velkou část filmů, ve kterých hrál, tak jeho obsazení je vhodné, ve svých rolích umí být jak vážný tak i bezcitný, Tak do role Mandarin, je rozhodně ta dobrá volba.

darthvader77

darthvader77 (hodnocení, recenze)

Ratemus

Tak kdyby jenom Sanada. Ze starý gardy třeba Toširo Mifune je absolutní legenda několikrát oceňovaná. Těch herců co umí hrát je celá řada Watanabe, Yeoh, Chow, Zhang list pokračuje. Říct, že Asiati neumí hrát může jen člověk, co asijjský film v životě neviděl.

LizianShaw (hodnocení, recenze)

janoo8

Jako jo, jsou to hvězdy, i tak to neznamená, že se jejich styl hudby hodí k africkému králi.

To by pak mohly Blackpink nazpívat něco k Shang-Chimu :)

na příspěvěk reagoval janoo8, janoo8

Yoshitsune (hodnocení, recenze)

no jo, tohle bude vlastně film, kde budou převážně Asiaté, to se zase lidi poserou vzteky :)))

S3t

S3t (hodnocení, recenze)

LizianShaw

V Black Pantherovi sa mi zdá že bol nejaký rap.

A celkovo výber hudby do trailerov majú strašne zlý. Hodilo by sa niečo tematickejšie k tomuto filmu.

na příspěvěk reagoval LizianShaw

LizianShaw (hodnocení, recenze)

Methew

Ani si nepamatuju, že by Marvel do svých filmů někdy dával rap.

Ten je běžně jen v trailerech, což je u mě někdy dost sráží.

na příspěvěk reagoval S3t

Yoshitsune (hodnocení, recenze)

no spíš mi to připomíná Batmana a legendu o deseti netopýrech, ale jinak je to dobrý, jak fakt dobrý, bitky, hrdina, záporáci, efekty, paráda :)

Blackhand47

Blackhand47 (hodnocení, recenze)

Ratemus

Ono se mluví o tom, že to můžou být prsteny o dračí velikosti, tak je Mandarin nosí jako náramky, protože na prsty by se mu nevlezly. Asi je to lepší vysvětlení, než do toho opět tahat mimozemský původ.

Echelon1 (hodnocení, recenze)

Ratemus

Vďaka, takže filmové poňatie sa ešte nevie. Zrejme ale "efekty" ako Dr. Strange sa konať nebudú, predpokladám skôr. niečo blízke Iron Fist.

Ratemus (hodnocení, recenze)

Echelon1

No dle traileru se nejedná o prsteny ale zde rings plní překlad Náramky, jde vidět v traileru že je má nasazené na předloktích a vyzařují nějakou energii, hádám že jistou moc mít budou

na příspěvěk reagoval Echelon1, Blackhand47

Echelon1 (hodnocení, recenze)

Poprosím vysvetlenie pre náhodného okoloidúceho: tie prstene sa týkajú Mandarína a bude aj tu a majú tie prstene nejakú moc (nemyslím komixové verzie)?

Spomínať New Police Story, tak to hej, jeho topovoka a pre mňa jedno z najlepších akčných krimi.

na příspěvěk reagoval Ratemus

Příští Avengers film našel režiséra

Příští Avengers film našel režiséra

26.07.2022

No, tak to šlo docela rychle. Kdekdo by čekal, že Marvel potažmo producent Kevin Feige využije šance, a vše důležité a neodkladné oznámí na Comic-Conu, případně si to nechá za pár měsíců na D23 Expo.… (více)

Marvel oznámil Multiverse ságu

Marvel oznámil Multiverse ságu

24.07.2022

7. listopadu 2025, tohle datum si zapište do kalendáře, než se ještě třikrát změní, protože v tento den vstoupí do kin závěrečný snímek nejen šesté fáze MCU, ale taky čerstvě oznámené (a už nějakou… (více)

Nová sága MCU bude odhalena již brzy

Nová sága MCU bude odhalena již brzy

21.06.2022

Kevin Feige potažmo další lidé z Marvelu rozhodně nelhali, když neustále tvrdili, že snímek Avengers: Endgame znamená konec celé jedné kapitoly vyprávění o superhrdinech. První tři fáze zde zkrátka… (více)

Diverzita ve filmech vede k vyšším tržbám

Diverzita ve filmech vede k vyšším tržbám