USA,
(2001–2002), 14 h 57 min
(Minutáž: 41–44 min)
Tvůrci:
Aaron SorkinHudba:
W.G. Snuffy WaldenHrají:
Rob Lowe, Stockard Channing, Dulé Hill, Allison Janney, Janel Moloney, Richard Schiff, John Spencer, Bradley Whitford, Melissa Fitzgerald, Martin Sheen (více)VOD (1)
Epizody(21)
-
Manchester, část první (S03E01)
-
Manchester, část druhá (S03E02)
-
Způsoby a prostředky (S03E03)
-
Předchozího dne (S03E04)
-
Válečné zločiny (S03E05)
-
Tichý chod (S03E06)
-
Indiáni v hale (S03E07)
-
Ženy z Kumaru (S03E08)
-
Bartlet pro Ameriku (S03E09)
-
Rezoluce č. 172 (S03E10)
-
100 000 letadel (S03E11)
-
Dva Bartletové (S03E12)
-
Pátá noc (S03E13)
-
Hartsfield's Landing (S03E14)
-
Mrtví irští spisovatelé (S03E15)
-
Oficiální básnířka (S03E16)
-
Zamíchané (S03E17)
-
Nepřátelé cizí a domácí (S03E18)
-
Černé šaty od Very Wangové (S03E19)
-
Zabili jsme Jamamota (S03E20)
-
Dobrovolní ochránci (S03E21)
Hrají
Bruce Kirby
USA
Nejlepší seriály:
Rodina Sopránů (1999) (seriál)
M*A*S*H (1972) (seriál)
Longstreet (1971) (seriál)
Bill Erwin
USA
Nejlepší seriály:
The Twilight Zone (1959) (seriál)
I Love Lucy (1951) (seriál)
Rawhide (1959) (seriál)
Fort Atkinson
Nejlepší seriály:
Akta X (1993) (seriál)
Manipulátor (2003) (seriál)
Však ty víš (1999) (seriál)
Stan Sellers
Nejlepší seriály:
Přátelé (1994) (seriál)
Pohotovost (1994) (seriál)
Kriminálka Las Vegas (2000) (seriál)
Larry Cox
Nejlepší seriály:
Západní křídlo (1999) (seriál)
Takoví normální mimozemšťané (1996) (seriál)
Joanna Gleason
Kanada
Clark Gregg
USA
Nejlepší seriály:
Policejní odznak (2002) (seriál)
Loki (2021) (seriál) - a.z.
Zabiják bolesti (2023) (seriál)
James Handy
USA
Nejlepší seriály:
Akta X (1993) (seriál)
Záchranáři L. A. (2018) (seriál)
Castle na zabití (2009) (seriál)
Steven Gilborn
USA
Nejlepší seriály:
Báječná léta (1988) (seriál) - herec, a.z.
The Golden Girls (1985) (seriál)
Ellen (1994) (seriál)
Todd Waring
USA
Nejlepší seriály:
American Crime Story (2016) (seriál)
Ellen (1994) (seriál)
Chirurgové (2005) (seriál)
Mark Hutter
Nejlepší seriály:
Mírová bojiště (1991) (seriál)
Šílenci z Manhattanu (2007) (seriál)
Odložené případy (2003) (seriál)
Kathryn Joosten
USA
Nejlepší seriály:
Všichni starostovi muži (1996) (seriál)
Scrubs: Doktůrci (2001) (seriál)
Akta X (1993) (seriál)
Ashley Monique Clark
Nejlepší seriály:
Zákon gangu (2008) (seriál)
Pohotovost (1994) (seriál)
Západní křídlo (1999) (seriál)
Carlos Jacott
Nejlepší seriály:
Firefly (2002) (seriál)
Studio 60 (2006) (seriál)
Všichni starostovi muži (1996) (seriál)
Dennis Haskins
USA
Nejlepší seriály:
Jak jsem poznal vaši matku (2005) (seriál)
Šílenci z Manhattanu (2007) (seriál)
The Fall Guy (1981) (seriál)
Ellis Williams
USA
Nejlepší seriály:
Krok za krokem (1991) (seriál)
Sběratelé kostí (2005) (seriál)
Krajní meze (1995) (seriál)
David St. James
USA
Nejlepší seriály:
Lakers: Vzestup dynastie (2022) (seriál)
Hříšníci (2011) (seriál)
Tohle jsme my (2016) (seriál)
Greta Sesheta
Nejlepší seriály:
Přátelé (1994) (seriál)
Odbor městské zeleně (2009) (seriál)
Hříšníci (2011) (seriál)
Gabriel Horn
USA
Nejlepší seriály:
Západní křídlo (1999) (seriál)
Walker, Texas Ranger (1993) (seriál)
Kinga Philipps
Polsko
Nejlepší seriály:
Skandál (2012) (seriál)
Odložené případy (2003) (seriál)
Západní křídlo (1999) (seriál)