Červený trpaslík

• Velká Británie Red Dwarf
Velká Británie, (1988–2020), 36 h 11 min (Minutáž: 25–90 min)

Kamera:

Ed Moore, Ian Adrian

Alaskan

Tento seriál mi připomíná krásných pár let ztrávených na vysokoškolských kolejích. HUHUÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ - geniální vzpomínky ()

NačoNázov

"Tě péro sombréro, dáte si někdo toust?" Co věta, to hláška. Za neustálé kecy tipu "Hnusný plesnivý povidlo, který má důvtip a šarm německýho ovčáka po transplantaci hlavy" dávám 100%. ()

kejmy

Tady jsou namístě hned dvě sady pěti hvězd, jedna pro nepřekonatelný originál, kde si pomník zaslouží všichni od herců po poskoky co režisérovi nosili kafe. Druhá sada hvězd jde překladateli české verze, protože humor je to první co mizí v překladu a spoustu vtipů tak prostě museli překladatelé znovu vymyslet nebo alespoń přizpůsobit, nutno dodat že oboje se jim velmi zadařilo. Nutno přihřít polívčičku i hrecům, kteří trpaslíka dabovali, protože i to je hodně poctivě odvedená práce. ()

Rococo

Nejlepší seriál vůbec. Skvělé! Akorát ty nové tři díly trochu podělali. Zábava, super vtipy a příběh. I když to měla být jen parodie na Star Trek, vážně se mi to zalíbilo a dostalo se v mém žebříčku seriálu až k vrcholu. ()

BorisBlade

Legendární a kultovní seriál doby. Člověk si ho musí zamilovat hned, jak vidí nozdry jak vítězný oblouk, který zkoumá kontejner na odpadky a hledá Quagaarského bojovníka, či Listrovy vesmírné příušnice nebo nakonec Eso surfujícího na krokodýlovi. To je frajer! 100% ()

Dave94

Jen o málu věcí se dá říct že ovlivnily můj život , ale červený trpaslík mezi to málo patří .Má nejoblíbenější postava je „Rakovinej polib na řiti lidstva“ Arnold Judas Rimmer kterého sem si oblíbil hned od začátku.Dle mého názoru nejlepší sitcom který kdy vznikl. ()

MysterioD

Můj nejoblíbenější anglický seriál, snad každý díl jsem viděl aspoň 15x a stále pokračuji ve sledování,nemůžu se pomoct nepřestává mě to bavit. Postavy jako Švarný kapitán paznecht alias ESO Rimmer : ) mě vždy smíchy donutí k pláči no holt je to frajer. Každý díl je plný skvělých hlášek na které se nedá zapomenout. 95 % . . . ()

Lorkis

Tak tohle je elita mezi elitama, tomuhle seriálu jsem zasvětil strašnou část mého života, geniánlní vtipy i po padesáté co to vidím se tomu směji... A lidi co tu dávají záporný hdnocení ať si to pustí aspoň desetkrát a všechny díly... ()

Bartson

Klasika anglického humoru miliony let a kilometrů vzdálená od Země, zabalená do neuvěřitelných epizod s opravdu zvláštním příběhem, okořeněná smradu z ponožek Dejva Listera :-D. Kultovní seriál. ()

THORasgard

Lister + Rimmer + Kocour + Kryton + geniální hlášky = ***** P.S. od příchodu kočanské, jde uroveň vtipů i celého seriálu IMHO do hajzlu, ale co. ()

josmart

Trpaslík je kult, o tom žádná. Právě jsem dojel poslední 3 díly. Byla to taková pěkná tečka za tím naším případem. Doporučuji se kouknout na bonus z natáčení Back to Earth, přišel mi možná zajímavější, než vlastní minisérie. Je vidět, jak rádi se ti lidi po letech znovu sešli. ()

Mesmeric

Prostě a doslova KULTOVNÍ záležitost. Neustále a ještě dlouho se budou citovat pasáže z Červeného Trpaslíka, protože tenhle britský počin přesně udělal co měl-rozesmál masy. A nesmím zapomenout vyzdvihnout práci českých daberů, protože ti pozvedli ten britský humor ještě o 2 příčky výše. Jinými slovy k tomuto seriálu-BRAVO ()

FUTURE GATE - Sci-fi Film Festival 2019

FUTURE GATE - Sci-fi Film Festival 2019