USA,
(2003–2004), 17 h 36 min
(Minutáž: 44 min)
Kamera:
Rodney ChartersHudba:
Sean CalleryHrají:
Kiefer Sutherland, Dennis Haysbert, Elisha Cuthbert, Carlos Bernard, Reiko Aylesworth, James Badge Dale, Christina Chang, Wendy Crewson, D.B. Woodside (více)VOD (1)
Epizody(24)
-
Day 3: 1:00 p.m.-2:00 p.m. (S03E01)
-
Day 3: 2:00 p.m.-3:00 p.m. (S03E02)
-
Day 3: 3:00 p.m.-4:00 p.m. (S03E03)
-
Day 3: 4:00 p.m.-5:00 p.m. (S03E04)
-
Day 3: 5:00 p.m.-6:00 p.m. (S03E05)
-
Day 3: 6:00 p.m.-7:00 p.m. (S03E06)
-
Day 3: 7:00 p.m.-8:00 p.m. (S03E07)
-
Day 3: 8:00 p.m.-9:00 p.m. (S03E08)
-
Day 3: 9:00 p.m.-10:00 p.m. (S03E09)
-
Day 3: 10:00 p.m.-11:00 p.m. (S03E10)
-
Day 3: 11:00 p.m.-12:00 a.m. (S03E11)
-
Day 3: 12:00 a.m.-1:00 a.m. (S03E12)
-
Day 3: 1:00 a.m.-2:00 a.m. (S03E13)
-
Day 3: 2:00 a.m.-3:00 a.m. (S03E14)
-
Day 3: 3:00 a.m.-4:00 a.m. (S03E15)
-
Day 3: 4:00 a.m.-5:00 a.m. (S03E16)
-
Day 3: 5:00 a.m.-6:00 a.m. (S03E17)
-
Day 3: 6:00 a.m.-7:00 a.m. (S03E18)
-
Day 3: 7:00 a.m.-8:00 a.m. (S03E19)
-
Day 3: 8:00 a.m.-9:00 a.m. (S03E20)
-
Day 3: 9:00 a.m.-10:00 a.m. (S03E21)
-
Day 3: 10:00 a.m.-11:00 a.m. (S03E22)
-
Day 3: 11:00 a.m.-12:00 p.m. (S03E23)
-
Day 3: 12:00 p.m.-1:00 p.m. (S03E24)
Hrají
Jed Bernard
USA
Nejlepší seriály:
Castle na zabití (2009) (seriál)
Policajti z L. A. (2009) (seriál)
Myšlenky zločince (2005) (seriál)
Kamala Lopez
USA
Nejlepší seriály:
Tohle jsme my (2016) (seriál)
Anatomie lži (2009) (seriál)
Stále v kurzu (2021) (seriál)
Salvator Xuereb
USA
Kevin McCorkle
USA
Nejlepší seriály:
Policejní odznak (2002) (seriál)
Akta X (1993) (seriál)
Zelenáč (2018) (seriál)
Jenni Blong
Nejlepší seriály:
Odpočívej v pokoji (2001) (seriál)
Strážce pořádku (2010) (seriál)
Hranice nemožného (2008) (seriál)
Marco Sanchez
USA
Nejlepší seriály:
Lucifer (2016) (seriál)
Chyťte ho! (2017) (seriál)
Záchranáři L. A. (2018) (seriál)
Keith MacKechnie
USA
Nejlepší seriály:
Lovci duchů (2005) (seriál)
Šéfkuchař nadivoko (2005) (seriál)
Oliver Beene (2003) (seriál)
Gino Montesinos
USA
Josh Cruze
Nejlepší seriály:
Bedna (1993) (seriál)
Černobyl: Zona otčužděnija (2014) (seriál)
Po právu (2006) (seriál)
Bryan Rasmussen
Nejlepší seriály:
American Horror Story (2011) (seriál)
Akta X (1993) (seriál)
Zákon gangu (2008) (seriál)
Michelle C. Bonilla
USA
Nejlepší seriály:
Každý den v akci (1996) (seriál)
Love, Death & Robots (2019) (seriál)
Podivné náhody (1995) (seriál)
Gregory J. Barnett
Nejlepší seriály:
Mob City (2013) (seriál)
Spiknutí (2006) (seriál)
Beauty and the Beast (1987) (seriál)
David Kelsey
USA
Nejlepší seriály:
Dr. House (2004) (seriál)
Mys (1996) (seriál)
Ze Země na Měsíc (1998) (seriál)
John Nielsen
USA
Nejlepší seriály:
Kings (2009) (seriál)
Třetí hlídka (1999) (seriál)
Černá listina (2013) (seriál)
Bruce Nozick
Nejlepší seriály:
Sedmilhářky (2017) (seriál)
Odpočívej v pokoji (2001) (seriál)
Mystérium sexu (2013) (seriál)
Paul Vincent O'Connor
Nejlepší seriály:
Bosch (2014) (seriál)
Ray Donovan (2013) (seriál)
Akta X (1993) (seriál)
Carlos Sanz
Nejlepší seriály:
Policejní odznak (2002) (seriál)
Lovci duchů (2005) (seriál)
Fosterovi (2013) (seriál)
Doc Duhame
Nejlepší seriály:
Sledge Hammer, policajt s.r.o. (1986) (seriál)
Pronásledovaný (2002) (seriál)
24 hodin (2001) (seriál)
Ty Upshaw
Nejlepší seriály:
Akta X (1993) (seriál)
Castle na zabití (2009) (seriál)
Kriminálka Las Vegas (2000) (seriál)
Erik Stabenau
Nejlepší seriály:
Smrtonosná zbraň (2016) (seriál)
24 hodin (2001) (seriál)
Dharma & Greg (1997) (seriál)