Reklama

Reklama

Charlieho andílci

(seriál)
USA, (1976–1981), 93 h 51 min (Minutáž: 47–104 min)

Hrají:

Jaclyn Smith, David Doyle, Kate Jackson, Farrah Fawcett, Cheryl Ladd, Shelley Hack, Tanya Roberts, John Forsythe, David Hedison, Sid Haig, Charles Cyphers (více)
(další profese)

Série(5) / Epizody(109)

Obsahy(1)

Dnes již klasický seriál ze 70. let 20. století je příběhem bývalých policistek Jill, Sabriny a Kelly, jež zastávaly poněkud podřadné funkce jako telefonní operátorky a pracovnice podatelny. Tajemný milionář Charles Townsend je z této neprspektivní kariéry "vyreklamoval", spolu se svým přítelem Johnem Bosleym otevřel vlastní vyšetřovací agenturu a najal si tyto tři nádherné dámy - agentky, aby je vysílal na smrtelně nebezpečné mise k řešení těch nejzapeklitějších případů. (Paity)

(více)

Recenze (17)

Gemini 

všechny recenze uživatele

Ve své době musely být andělské kočičky nehorázně populární...každý je znal - feministky buď šílely z toho jak se mužům lascivně nabízejí nebo je obdivovaly jako hrdinky, které to těm mužům zase natřou. A chlapi...no, není těžké přitlouct je k obrazovce, když se tam producírují takové...takové:) Vzpomeňte na Baywatch:P Je až neuvěřitelné jak populární se tenhle seriál během svojí poměrně krátké existence stal, a ještě neuvěřitelnější je, že je tak populární i dnes. A to kromě ženských půvabů (dnes už čirá nostalgie, i když Cheryl Laddová stále má co nabídnout;)) oplýval jenom dobře zapamatovatelnou znělkou, o kvalitách scénáře je lepší nemluvit. ()

danecek24

všechny recenze uživatele

Zlatý Glóbus - nominace (7) - 34. ročník (za rok) 1976 - Nejlepší seriál (drama), Nejlepší herečka v seriálu (drama) - Farrah Fawcett, Nejlepší herečka v seriálu (drama) - Kate Jackson, 35. ročník 1977 - Nejlepší seriál (drama), Nejlepší herečka v seriálu (drama) - Kate Jackson, 36. ročník 1978 - Nejlepší herečka v seriálu (drama) - Kate Jackson, 37. ročník 1979 - Nejlepší herec ve vedlejší roli - David Doyle ()

Reklama

blondboss 

všechny recenze uživatele

Pri sledovaní tohto seriálu musí človeka nakopnúť riadna dávka nostalgie a treba povedať, že v tých časoch to podľa mňa bol jeden z najsexi seriálov vôbec. Prakticky všetky herečky v postavách Charlieho anjelov boli neskutočné krásky a to tomuto seriálu dodalo značnú popularitu. Obsahovo jednotlivé diely boli klasicky vyskladané, niektoré lepšie, niektoré horšie a v zásade podliehali klišé onej doby. Každopádne ale ako oddychovka to určite funguje. 60 % ()

Mr.Apache 

všechny recenze uživatele

Kultovní seriál mého dětství. Bylo mi deset a miloval jsem to. Každý čtvrtek večer jsem spěchal k TV a přepínal na "poláka". Už úvodní titulky, pod kterými běžel sestřih dramatických scén, mě přiváděly do tranzu. Ty tři holky mě dostávaly, byl jsem jejich fanda #1. Jakmile to ale zabalila Farrah Fawcett, klesl můj zájem na nulu. Už to prostě nebylo ono. Zajímalo by mě, jak by Andílci obstáli v mých očích dnes, po téměř třiceti letech. Bohužel, je to jeden z těch mála slavných seriálů, které dosud žádná z našich televizí nezakoupila. ()

MickeyStuma 

všechny recenze uživatele

Klasický krimi seriál, kde tři pohledné dámy řeší různé zločiny, na které je upozorňuje tajemný Charlie. Ten s nimi komunikuje pouze po rádiu, takže ho nikdy žádná z nich neviděla. Originální námět především pro ženskou diváckou část. Příběhy jsou různorodé a nenáročné. Bohužel tu hodně zestárly speciální efekty a ony dámské souboje, přestřelky a honičky. Při dnešním pohledu jejich naivita doslova vyzařuje a budí úsměv. Na 70. léta je seriál však povedený a není divu, že se k němu filmaři dnes vrátili. Je to takové ocenění, které si jistojistě zaslouží. ()

Galerie (105)

Zajímavosti (30)

  • Absencia Shelley Hack bola vysvetlená tým, že postava Tiffany Welles, ktorú stvárňovala sa presťahovala na Východné pobrežie. (m.a.t.o.)
  • Anjeli jazdili vždy na automobiloch značky Ford. Jill (Farrah Fawcett) a neskôr Kris (Cheryl Ladd) mali Cobru, Kelly (Jaclyn Smith) jazdila na Mustangu a Sabrina (Kate Jackson) na Pinte. Pre úplnosť Bosley (David Doyle) mal Ford Thunderbird. (m.a.t.o.)
  • Charlieho väčšinou bolo počuť iba prostredníctvom telefónu. V niektorých epizódach sa dokonca aj objavil, ale jeho tvár nebolo na obrazovke nikdy možné vidieť. (m.a.t.o.)

Související novinky

Tanya Roberts zemřela den po chybném oznámení

Tanya Roberts zemřela den po chybném oznámení

05.01.2021

Aktualizace 5.1.2021 20:30: Život občas píše bizarnější zvraty, než kdejaký scénář k filmu. Tento je bohužel ale spíše velmi smutný. Po včerejším vyjádření hereččina zástupce Mika Pingela, jenž… (více)

Reklama

Reklama