Krok za krokem

Komedie / Rodinný / Romantický
USA, (1991–1998), 58 h 40 min (Minutáž: 22 min)

Kamera:

Tony Askins

Man Seger

Veľká zábava! ...rozvadené otravné ratolesti striekajú po sebe kečup a obhadzujú sa jedlom. Zlatý klinec programu je retard z dodávky menom Cody v slabej snahe dohnať postavu Andyho Kaufmana zo seriálu taxi. ()

Hermez

Já přidám jen doporučení - pokud nejste opravdu ortodoxní hardcore fanoušek, libující si v neustálém kolotoči "neuposlechnutí-lekce-usmíření", nedívejte se na víc dílů najednou, nikdy! Jinak se vám to zhnusí tak jako mně. A to pamatuju, že se mi to kdysi docela i líbilo. Zachraňuje to jen postava Codyho, která umí rozesmát. Jo, a taky je to strašně puritánský :-) ()

char_t

Jeden z nejlepších sitcomů, které jsme měli tu čest v ČR shlédnout. Na rozdíl od mnohých není trapný, moralizuje jen trochu a je stejně bláznivý jako inteligentní. Víc takových! Plusové body za parádního cvoka Codyho a v pozdějších sériích i za sexy dospívající slečny :) ()

B.Wilde

Když to člověk vezme kolem a kolem, tak je tento seriál v podstatě úplně o ničem. Pravda ale je, že se u toho dá bavit a některé postavy si člověk prostě musí oblíbit. Znovu bych se ale asi nepodívala. ()

johnywalker

Určitě dobrý seriál, to bez pochyby, ale poslední dobou, když o něj „zavadím“ v televizi, je mi strašně nesympatická postava Carol a vlastně celkově je mi nepříjemná. Nevím moc čím to je, ale i díky tomu snižuji hodnocení společně s tím, že Krok za krokem nahradily lepší a zábavnější série. ()

Rikky007

Jako malý kluk jsem se na seriál díval moc rád. Teď s odstupem času mi to tak úžasné nepřijde, ale pořád i po těch letech se na to dá dívat jako na oddechovou zábavu. Komentáře s láteřením nad "ponaučeními" nebo idylickou rodinkou nechápu - je to nenáročný americký seriál z 90. let, tudíž přesně to, co byste čekali a nemá smysl z toho dělat vědu. ()

Hermi14

Tenhle seriál si pamatuji už z dětství, když ho u nás vysílali poprvé a i dnes se na něj rád příležitostně kouknu. První série jsou výborné a člověk se u nich dobře pobaví. I když většina úspěchů stojí na Codym, zaujmou díl od dílu i ostatní postavy, takže díly nepůsobí nijak stereotypně. Jak se ale seriál začal blížit pomalu ale jistě ke konci (šestá a sedmá řada), humor se pomalu vytrácí, nahrazují ho samá klišé a každý díl se snaží až přehnaně moralizovat a seriál se tak stává spíše trapnou záležitostí. I tak je to ale jeden z nejlepších klasických sitcomů 90. let. ()

KHkomiks

Fuuuuuj, trapná rodinka z devadesátejch roků, kterou nezachrání ani brilantní herecký výkon chlupu na Duffyho noze. ()

crha

Slizská sračka, na kterou ze záhadného důvodu kouká moje máma. Musím snížit hodnocení i za toho odporného fakana, který se jim v dalších dílech narodí a vychovává celou rodinu. Celé je to jako zlej sen. Docela mám rád Keren, i když je to taky strašná píča. ()

chrispe

Pohodový seriál, někdy až moc tlačící na pilu v morálním poučení. Ale tak co... Oblíbené postavy: Dana a šílený Cody ()

Luk Skywalker

Snad první sitcom, který jsem viděl a neomrzel mě ani po letech ani při velkém počtu dílů. Mou nejoblíbenější postavou je "Kouďák". ()

lemonova

Moje tri hviezdičky sú spriemerovaním 5*, ktoré by som udelila prvým častiam a približne 2*, ku ktorým to podľa mňa dospelo. Spočiatku svieži typicky rodinný seriál, ktorému však postupom času dochádza dych. ()

herák

Seriál mě vždycky bavil tak do tří čtvrtin..vtipy slušný, s hrdinama jsem rostl, ale to morální ponaučení na konci každýho dílumě neskutečně sere. ()

Hapretor

Vtipné. Zabaví. Ale když se nad tím člověk zamyslí - nemožné chování postav a strašná otravnost - hlavně s posledními dvěma sériemi. ()

NorseSword24

Prvá polovica seriálu je super. Rôzne postavy, ktoré majú rozdielne názory žijúce v jednom dome a k tomu ešte bombastický Koudák! Ale potom... Zápletky sa akoby opakovali, postavy neustále v statusu quo a jedna postava úplne vypadla nie? Mohlo to byť po boku Teórie veľkého tresku a Dva a pol chlapa ale pokazili to. ()

Besyn

V prvních sezonách skvělý a humorný sitcom (Kouďák rulezz!!!).Ale jak začali dětští představitelé stárnout,ztrácelo to na atraktivitě a nakonec to už bylo k nedívání.Vysoké hodnocení je tedy za první sezony. ()

Nšoči

Já nevím, co někteří mají proti morálce, ale jelikož se na tento seriál dívají i děti, tak není od věci je občas poučit, co je správné. Jinak je seriál velmi zábavný, plný skvělých hlášek a příjemných tváří. ()

Jakubik

Můj nejoblíbenější seriál.Má hromadu skvělejch dílů ale taky některé špatné ale těch je minimum. Bez váhání si zaslouží 5 hvězd ()

Zemřel herec a komik Fred Willard

Zemřel herec a komik Fred Willard