Jedenáct lidí se probouzí na mýtině uprostřed lesa. Navzájem se neznají, neví, kde jsou, ani jak se tam dostali. Netuší, že byli vybráni pro velmi specifický účel… stali se lovnou zvěří. Kdo a proč je loví? Než si stačí odpovědět, padnou někteří z nich mrtví k zemi. Ti, kteří první salvu ustáli, už tuší, že jim opravdu jde o život a že ti, co po nich střílejí, nepřestanou, dokud je všechny nezabijí. Normální člověk by takovou situaci neustál, jenže Crystal (Betty Gilpin) není normální. Nechce umřít a ve snaze přežít za každou cenu je hodně podnikavá. Tak podnikavá, že se role lovce a oběti můžou nečekaně prohodit… (Cinemart)

Hemlock

The Hunt mi absolutně sedl - akce hned od začátku, kebule praskají, s krví se nešetří a vše podtrhuje řádně suchý, ale naprosto fungující humor. Mám pouze jednu výtku - účastníci tohoto zájezdu ze startu umírali až příliš rychle, takže proto dávám čtverec. Jednoznačně ale mohu tuto libovku doporučit. ()

Mamlas

Úžasný a nečekaný začátek, který nabízí očekávání výborné černé komedie. Bohužel, to co zbylo po 20 minutách, je bída. Celý zbytek filmu sledujeme omezené množství nezajímavých postav v nepříliš zajímavém ději. Velká škoda, že to vůbec neudrželo úvodní drive. (54%) ()

curfew77

Moc nechápu občasné hejtění a aktuálně modrá čísla, protože já jsem se celou hodinu a půl fakt dobře bavil. Samozřejmě to celé nedává pražádný smysl a (patrně) nefunguje vlastně ani jako satira, ale jinak je THE HUNT příjemně nepředvídatelný a určitě ne blbý. A Betty Gilpin opravdu je boží. Dávám rozhodné čtyři z pěti a 70 %. ()

Rooseman

Nejsem úplně favorit parodií, ale dobrý. Relativně inteligentní satira dnešní doby s rychlým startem a solidní zápletkou. Lov si na nic nehraje, což působí sympaticky, ale přidanou hodnotu pro mě nemá. Z hlediska řemeslnosti a tempa kvalitní béčko. ()

stephano

Na 5* to asi nemá přece jen je to šílený, ale takhel nejak si představuju že se má točit. Neortodoxní, rozhodně to není žadny Hunger games, je to spis nezavislý film s troškou víc peněz, kde nevíte co se bude dít. Neřikám, že to má nějaký zvraty, ale filmaři prostě natočili něco co neni uplne běžné, ale je to hodně zábavný. ()

SAINTS

The Hunt dobre funguje na poli spoločenskej satiry.Jadrom filmu je orginalna myšlienka,že ludia lovia ine ludske bytosti.Než začnu elity stielat daju svojim obetiam zbrane aby sa cela vec stala športovejšia.Jedine Crystal si uvedomuje,že jediny spôsob,ako sa dostat zo svojich tažkosti,je lovit a zabijat lovcov vratane vodcu Atheny,pre ktoru,je to osobne.Film satirizuje rebublikanske/konzervativne/stereotypy,ale nešetri ani demokratov/liberalov/. ()

Pitryx

Obrovská škoda že se v tom počátečním duchu gore nenesl celý film!! Zhruba v polovině se to zlomí a vyměkne, a poslední půl hodina už je pro děti. Opravdu velká škoda, protože film měl hodně našlápnuto dostat ode mne plný počet. Takto to dá sice těch šedesát, ale hluchoty v té druhé polovině filmu ho hodně sundaly. ()

Jaromír

Někdy přemíra krve a brutality, kterou nemám rád, ale celkově jsem se bavil a některé věci nečekal, což mě příjemně překvapilo. Fakt dobrý film, na který se rozhodně podívám znovu. Natočit takovou krvárnu tak, že zároveň vyvolává diskusi je unikum :). Dobrý příběh. Občas nějaká mezera byla, začátek byl moc rychlý, ale film odsýpal a to je hlavní. Za mě dobrý film. ()

liquuid

Miluju originalni filmy. Zde mame dalsi ukazku toho, ze napady stale nejsou vycerpany. Libi se mi i postupne vysvetlovani. Bohuzel vsak celkove zpracovani, finalni boj ( ten je v celku smesny ) a grimasy v obliceji hlavni hrdinky pri nejakem zasahu jsou silene :/. Ja v tom opet vidim uskrceny rozpocet a slabeho kormidelnika ( rezisera ). Velika skoda, strane me vzdy mrzi nevyuzity potencial. Dve hvezdy za napad, hvezda za postupne odkryvani pravdy. Vic si to bohuzel nezaslouzi. ()

smatana.sk

Kultúrna vojna medzi demokratmi a republikánmi nikdy nebola názornejšia! (Poučenie: nezdieľajte tie blbosti na sociálnych sieťach, je to fakt nebezpečné!) ()

oasismanik

Wtf, čo som to práve videl? Ale úprimne, zabavil som sa kvalitne, stopáž ideálna, niektoré scénky sú fakt epické, len od čohokoľvek, čo napíše Lindelof, čakám niečo sofistikovanejšie ako takúto neškodnú jednohubku. Také pekné 3 teda. ()

adamix

Lepšia a kratšia verzia Hunger Games (samozrejme poupravená), kde najväčším prekvapením je prítomnosť herečky Hillary Swank ako hlavnej záporačky. Bez neústavných politických narážok a s lepším humorom by to bolo predsa len hodnotnejšie. Za mňa 60%. ()

jayman

The Hunt zlyháva na viacerých úrovniach. Prvou je nejestvujúce žánrové ukotvenie - akčná hororová komédia už na papieri smrdí prúserom, ktorý sa naplno realizuje pri točení podľa mizerného scenára. Ten, spolu s výsledným strihom, je ďalšou úrovňou nedostatočnosti a nemyslím tým nefungujúce vtipy ani neprítomnú hrôzu. The Hunt je divne plynúci, absolútne obyčajný a neklimaktický (z eng. climax), pôsosbí to študentsky a polepene. Treťou je skutočne mizerné hranie Betty Gilpin. Tupú sociálnu kritiku bez štipky sofistikovanosti spomínam len z povinnosti, takisto Orwella, z ktorého mám pocit, že ho autori referujú len preto, že ho takisto z povinnosti museli čítať na strednej škole - a odvtedy toho veľa neprečítali. Thank you, next. ()

PlysovyMacko

Film je na štýl Chaty v horách, kde sa tupá vyvrazdovacka vďaka zaujímavej pointe zmení na zaujímavý film. Prekvapila ma brutalita. Film ma najviac bavil v scéne na lúke a vo finalnom súboji. Film vyznieva viac ako komédia než horor. ()

xxmurphyxx

Za mňa spokojnosť, aj keď priznávam, že som dostal tak trochu iný film, ako som očakával. Rozjazd je slušný, prakticky hneď od začiatku sa ide veselo na vec a bodycount rastie každou ďalšou minútou, čo vedie k môjmu jedinému vážnejšiemu problému s týmto filmom. Všetko sa zomele veľmi rýchlo bez toho, aby si človek spravil nejaký ucelený obraz o jednotlivých charakteroch. Aj keď na druhej strane, tento prvok robí film zo začiatku dosť nepredvídateľným a neviete kto ďalší skončí s ustrelenou palicou, čo zas beriem ako plus ( mimochodom gore je to velmi slušný ). Film funguje aj ako klasická Béčková vyvražďovačka, ale aj ako vcelku dobre mierená politická satira dnešnej spoločnosti, kde sa každý cíti byť utláčaný každým. Nejaký ten wtf moment by sa možno našiel, ale tempo je aj vzhľadom k stopáži dobré a hluché miesto sa tu prakticky ani nenájde. ()

husak_k

Tuhle blbost pochopí asi jenom amíci. Dobrých tak prvních 15 minut, zbytek trash. Lindelof je fakt tragéd, po zkažení Lost a Watchmenů už bych ho k ničemu nepouštěl. ()

Universal jako první nabídne filmy online

Universal jako první nabídne filmy online

17.03.2020

Universal a jeho streamovací služba NBCUniversal v pondělí oznámily, že vypustí snímky Neviditelný, Lov a příští měsíc taky animák Trollové: Světové turné na stream. Trollové v dubnu teprve budou mít… (více)

Universal zrušil premiéru The Hunt

Universal zrušil premiéru The Hunt

11.08.2019

Necelý týden od masové střelby v amerických městech Dayton a El Paso se studio Universal rozhodlo zrušit premiéru snímku The Hunt / Lov a odložit jej na neurčito. Rozhodnutí padlo zároveň pár dní… (více)