Magnum - Série 1 (1980) (série)

Nejškaredější pes na Havaji (S01E07)

(epizoda)
  • USA The Ugliest Dog in Hawaii (více)

Higgins nabídne Magnumovi dobrovolně své služby při hlídání sira Algernona "Algieho" Farnswortha, voříška bohaté ženy z lepší společnosti Glorie Marstonové, kterého se na letišti někdo pokusil unést. Algieho nutně potřebuje získat zpět jeho bývalý majitel, stárnoucí gangster Victor DiGiorgio. Kvůli němu se Algie rázem stává nejhledanějším psem na Havaji. (Česká televize)

honajz

Vyloženě oddechový díl - pes, kterého má Magnum chránit, po psovi jdou mafiáni vedení jakousi verzí Anthony Quinna z Wishe nebo Lidlu, po chvíli Magnum musí zachraňovat ještě těžce naivní veterinářku, i na nelegální pěstitele konopí dojde. Což je mimochodem jedna z nejlepších scén, kdy ta holka absolutně nechápe, co to tam Magnum těm pěstitelům říká. Ostatně i ta honička v džungli je povedená. U českých titulků České televize mi vadí, že je překládal nějaký nekňuba, který netuší, že Yale neznamená „Jo“, ale právě protikladnou univerzitu k té z Harvardu, o které starý kmotr mluví, nebo že mustache znamená knírek, kvůli kterému si mladí mafiáni starého stále dobírají. Chybí tomu v těch titulcích pak ten fajn humor, který je v původním znění. ()