USA,
(1996–1997), 15 h 46 min
(Minutáž: 43 min)
Tvůrci:
Stephen J. CannellRežie:
Ron Satlof, Jeff Woolnough, Russell Solberg, Charles Siebert, Tom Neuwirth, John Paragon (více)Kamera:
Jeffrey C. MygattHrají:
Lorenzo Lamas, Branscombe Richmond, Sandra Dee Robinson, Stephen J. Cannell, Kent McCord, Gloria Loring, Linda Blair, Scott Valentine, Ken Olandt, Frankie Avalon, Ashley Buccille, Charlotte Lewis (více)Epizody(22)
-
2:0 na body (S05E01)
-
Sebeobrana (S05E02)
-
Pan Úspěch (S05E03)
-
Pět minut před půlnocí (S05E04)
-
Boží omyl (S05E05)
-
Duchařská historka (S05E06)
-
Pohřešované dítě (S05E07)
-
Vysoká sázka (S05E08)
-
V dobrém i ve zlém (S05E09)
-
Potrubí (S05E10)
-
Výkupné (S05E11)
-
Den otců (S05E12)
-
Studená sprcha (S05E13)
-
Prvních deset na žebříčku (S05E14)
-
ONA hledá JEHO (S05E15)
-
Knockout (S05E16)
-
Sex, lži a sportovní prádlo (S05E17)
-
Honba za krví (S05E18)
-
Lovec odměn roku (S05E19)
-
Zrozen pod nešťastnou hvězdou (S05E20)
-
Maltézský indián (S05E21)
-
Zkažené jablko (S05E22)
Hrají
Scott Atkinson
USA
Nejlepší seriály:
Dexter (2006) (seriál)
Odpočívej v pokoji (2001) (seriál)
Arrested Development (2003) (seriál)
Christopher Michael Moore
Nejlepší seriály:
Hříšníci (2011) (seriál)
The Fall Guy (1981) (seriál)
Zlatá sedmdesátá (1998) (seriál)
Jay Acovone
USA
Nejlepší seriály:
Přátelé (1994) (seriál)
Jak jsem poznal vaši matku (2005) (seriál)
Akta X (1993) (seriál)
Jerry Houser
USA
Nejlepší seriály:
M*A*S*H (1972) (seriál)
Letohrátky (1990) (seriál)
G.I. Joe (1985) (seriál)
Madison Mason
USA
Nejlepší seriály:
Hříšníci (2011) (seriál)
Key and Peele (2012) (seriál)
Báječná léta (1988) (seriál)
Allison Dunbar
Nejlepší seriály:
Rodina Sopránů (1999) (seriál)
Yellowstone (2018) (seriál)
Mike Tyson Mysteries (2014) (seriál)
Ash Adams
USA
Nejlepší seriály:
Ryan's Hope (1975) (seriál)
Mladí jezdci (1989) (seriál)
Dragnet (2003) (seriál)
Shane P. Allen
Nejlepší seriály:
Animal Kingdom (2016) (seriál)
Odpadlík (1992) (seriál)
Jeremy Roberts
USA
Nejlepší seriály:
Báječná léta (1988) (seriál)
Akta X (1993) (seriál)
Tráva (2005) (seriál)
Tim Thomerson
USA
Nejlepší seriály:
Hříšníci (2011) (seriál)
Pomsta - s.r.n. (1998) (seriál)
Četa v akci (1987) (seriál)
Rick Johnson
USA
Nejlepší seriály:
Babylon 5 (1993) (seriál)
Zákon a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti (1999) (seriál)
Malibu Shores (1996) (seriál)
Tommy Bertelsen
Nejlepší seriály:
Ellen (1994) (seriál)
Unhappily Ever After (1995) (seriál)
Odpadlík (1992) (seriál)
Robert LaSardo
USA
Nejlepší seriály:
Policejní odznak (2002) (seriál)
Akta X (1993) (seriál)
Na doživotí (2007) (seriál)
Kane Hodder
USA
Nejlepší seriály:
Dobrodružství Brisco Countyho Jr. (1993) (seriál)
Vzkvétající město (2002) (seriál)
Fear Clinic (2009) (seriál)
Brien Perry
USA
Nejlepší seriály:
Přátelé (1994) (seriál)
Castle na zabití (2009) (seriál)
Cesta do neznáma (1995) (seriál)
Scott Kraft
Nejlepší seriály:
Quantum Leap (1989) (seriál)
Krajní meze (1995) (seriál)
Max Headroom (1987) (seriál)
Shae Marks
USA
Nejlepší seriály:
Ženatý se závazky (1987) (seriál)
Doba přílivu (1994) (seriál)
Zmije (1994) (seriál)
Brittany Alyse Smith
USA
Nejlepší seriály:
Věřte nevěřte (1997) (seriál)
Konečně zazvonilo, nová třída (1993) (seriál)
Night Man (1997) (seriál)
Christopher Templeton
USA
Nejlepší seriály:
The Fall Guy (1981) (seriál)
Frasier (1993) (seriál)
Columbo (1971) (seriál)