Reklama

Reklama

Stíny nad Waikiki

(seriál)
USA, (1994–1996), 15 h 39 min (Minutáž: 47–93 min)

Tvůrci:

Glen A. Larson

Kamera:

Robert Hayes

Hudba:

Kevin Gilbert

Hrají:

Cheryl Ladd, Richard Burgi, Kayla Blake, Ogie Zulueta, Paul Gleason, Paula Trickey, Gwynyth Walsh, Daphne Ashbrook, Anne Lockhart, Shaun Toub, Michael O'Neill (více)
(další profese)

Série(2) / Epizody(19)

I nad slunnou Havají se občas stahují mračna - zločinu. (oficiální text distributora)

Recenze (12)

tron 

všechny recenze uživatele

Miloval som PRÍBEHY Z JUŽNÝCH MORÍ a Markíza po ich skončení začala dávať toto tu. Toto tu že sa malo vyrovnať PRÍBEHOM Z JUŽNÝCH MORÍ? To je ako nahradiť dovolenku na opačnom konci sveta Chorvátskom. Nulová atmosféra, turistická výprava tuctových hotelov a nevýrazných pláží a necharizmatické duo vyšetrovateľov ON a ONA, ktorých to spolu evidentne nebavilo (a pritom je Richard Burgi pomerne šarmantý chlap). No bieda, veľká bieda. Zlaté PRÍBEHY Z JUŽNÝCH MORÍ. Zlatý Nick Slaughter z VRAŽEDNÉHO POBREŽIA. ()

Gemini 

všechny recenze uživatele

Úcta ke starším mi sice velí říct něco jiného, ale já nikdy neměl k autoritám přehnanou úctu:))) Prostě - Stíny Nad Waikiki jsou desetkrát lepší než Jake A Tlusťoch, a není to jen zásluha Cheryl Laddové, která je, alespoň co do vzhledu, druhou Grace Kellyovou. ()

Reklama

FeiNike 

všechny recenze uživatele

Vydarený produkt z otrepanej kategórie light krimi seriálov s ústredným mužsko-ženským duom detektívov..Na týchto dvoch z Waikiki sa mi pravidelne pozerávalo veľmi dobre, pretože prípady ktoré riešili v jednotlivých dieloch boli celkom záživné a hlavne preto, lebo ich riešili v tom prekrásnom exotickom prostredí raja Hawaja. ()

Tosim 

všechny recenze uživatele

Ty případy byly opravdu velmi dobře zvládnuté, série se odehrává ve velmi atraktivním (a tím pádem taky nebezpečném) prostředí a umně využívá kontrastu muž versus žena, kteří se ze začátku nesnášejí, nicméně nějakým způsobem spolu musí holt spolupracovat. A to, že je postava Cheryl doktorka, dává divákům nahlédnout do velmi zajímavé oblasti soudní patologie. ()

Djkoma 

všechny recenze uživatele

Ve srovnání s ještě o pár let starším Vražedným pobřežím nemají Stíny nad Waikiki, co nabídnout. Richard Burgi nikdy nebyl velká hvězda a nikdy jí nebude, ale aspoň jedna známá tvář v seriálu potěší. Nicku, jdu za tebou kámo... ()

Galerie (5)

Reklama

Reklama