Zombi

Tohohle divného pána s duší dítěte opravdu můžu, ať už zhasíná žárovku z postele flusbrokem, usíná v kostele nebo opisuje u zkoušky, vždycky je to nehorázná prča. ()

TwoFace

Legendární klasika s geniálním Rowanem Atkinsonem, kterou můžete vidět tisíckrát, ale stejně se budete smát jako poprvé. ()

Movie Gourmet

Zde slovo "legendární", které zde v komentářích použávím relativně často, opravdu dostojí svému významu. Je to totiž opravdu legendární britský komediální seriál na němž jsi herec a komik Rowan Atkinson udělal renomé a vyšvihl se díky svému hereckému a zřejmě i scénáristickému umu do výšin mezi opravdové hvězdy. Verdikt: 5* a 90 %. ()

Matixed

Už Charlie Chaplin věděl, že "méně je více" a proto svou kariéru komika stavěl na mlčení. Tento popleta však ideu dotáhnul k dokonalosti a dodnes se dívám na jeho trampoty, i když vím, že už jsem beztak viděl všechny. ()

Untentrauer

Mám hrozně rád jeho bezohlednost a zlomyslnost. Situace, do kterých se dostane často svojí hloupostí a jeho následné řešení těchto situací je naprosto geniální :-) ()

Yvan

Rowan Atkinson toto je komik ako sa patrí stačí sa len naňho pozrieť a už sa smejem. Pri týchto seriáloch platí staré a stále smiešne. ()

Pawlisman

Legendární záležitost. Legendární typsoň. Málokdo viděl některé díly jen jednou... A přesto se kouknete klidně znova. Proč ne? 9/10 ()

Emzet

Asi ta nejklasičtější blbost v televizích vůbec. Ne, Atkinson pro mě není navždy Bean (je pro mě navždy Black Adder) a nevím, jestli bych dokázal snést víc epizod za sebou, ale Richard Curtis (a Rowan samozřejmě) projevili svou všestranost. Protože jde o naprostý protipól k právě výše zmiňované Černé zmiji a jen o málo slabší. A jo, Beana i medvídka mám docela rád. ()