Reklama

Reklama

VOD (1)

Obsahy(1)

John Walker sa nechal uniesť a svojím činom značne skomplikoval život sebe i Samovi s Buckym. Všetka ich snaha o urovnanie záležitostí po dobrom sa zdá stratená. Obaja navyše majú mnoho vecí, ktoré musia vyriešiť. A zatiaľ sa Karli, len upevnená v názore, že svet je nutné zmeniť, chystá na záverečné zúčtovanie... (ČSFD)

Recenze (48)

Frca 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Pěkná bitka hned na začátku. :D S Walkerem to bude horší a horší a zdá se, že se objevila nová postava, jejíž jméno jsem již někde slyšel, ale přesto jsem si ti musel vygooglit. Jaksi neočekávám, že by byla TOU POSTAVOU, nějak její backstory asi upraví, ale je rozhodně bad news. Co se týče Zema... mám pocit že ještě sehraje roli. A asi mu v tom pomůže jeden nám všem známý anatagonista. (Aspoň mám ten pocit.) Jinak tam není až tak moc akce, spíš je to taková odpočinková(aspoň trochu) epizoda předtím, než se vše nějak podělá v poslední episodě a naši dva Avengeři budou muset zasáhnout. A úplně nakonec... Tohle už Walker hodně přehnal. ()

BROKEN_ 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Díl, který připravil půdu pro finále, které zatím vypadá, že bude velký. Chemii mezi Samem a Buckym miluju a sledovat, jak opravují loď mě bavilo. Plus dobrá hudba od Henryho Jackmana tomu pěkně přidávala. I když je John Walker nejnenáviděnější postavou, tak nemůžu upřít herecké kvality Wyatt Russella. Doufám, že se finále povede více než finále u Wandavision, tam to selhalo na předvídatelnosti, až moc digitálních efektů a jednoduchým scénářem. :) ()

Reklama

dO_od 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

// Uf, vážně tohle někdo viděl a řekl si jo, tohle tempo by šlo? Absolutně roztříštěná epizoda, v níž sice došlo na deset minut výborných momentů, ale zbylých padesát bylo jak z jinýho seriálu, možná i vesmíru. Ta minisérie klidně mohla mít jen pět epizod místo šesti a nic by se nestalo. Jinak teda cool cameo, Sebastian Stan by byl za mě skvělej Bond a jsem zvědav na finále. Nicméně si myslím, že tady Marvel opravdu testuje divákovu trpělivost. ()

oveckaoa 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Bohužel momentálně nejslabší díl ze série. Po cca 10 minutách kdy bojuje Falcon Winter Soldier a Walker se to vyšťaví a dostaneme jen rasistické hovna typu Kapitán Amerika nemůže být černý jelikož vláda Usa to nedovolí a i kdyby byl tak nikdo normální by tu pozici nevzal. Zema zde odvezou do raftu a nic už nepředvede a scény s Walkerem u soudu co mohly mít potenciál jsou zbytečně zkrácené. 2 hvězdy za Batllestarovu rodinu a jedna za dárek od Wakanďanů , i když nevíme co to je (asi nové křídla tipuji). Jinak je tam potitulková scéna. ()

tomik99 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Tenhle díl měl hloubku, jak ostatně tvůrci před seriálem slibovali. Dostali jsme se opět Samovi, Walkerovi a Buckymu pěkně pod kůži. Pomalejší tempo mi vůbec nevadilo, naopak na prokreslení postav bylo nevyhnutelné a důležité. I když akce bylo méně (kromě parádního začátku), nenudil jsem se ani jednou. Za mě možná zatím jedna z nejlepších epizod. Konečně jsme totiž neklouzali po povrchu, ale ponořili se do toho hluboko. Jen mě malinko štve, jak se Marvel snaží být stále čím dál více společensky odpovědný a plete sem politiku... ()

Galerie (13)

Zajímavosti (14)

  • John Walker (Wyatt Russell) je postaven před soud, aby se zodpovídal za své zločiny jako Captain America, stejně jako v komiksech. (Kubaaa97)
  • První věta Valentiny Allegry de Fontaine (Julia Louis-Dreyfus) je: „Well, these boots are not made for walkin',“ což odkazuje na píseň Nancy Sinatry „These Boots Are Made for Walkin'“. (Kubaaa97)

Reklama

Reklama