Doctor Strange v mnohovesmíru šílenství

• USA Doctor Strange in the Multiverse of Madness (více)

Diskuze

Updated_Cake

Jo to je pravda ale o RDJ jsem žádný návrat nečetl ze zdrojů odkud beru info, max že bude dělat hlas systému Iron heart jako dělal Bettany Jarvise

Updated_Cake

Updated_Cake (hodnocení, recenze)

Ratemus

Jenže drby a ověřené leaky jsou rozdíl. Mezi tyhle drby často patří i to, že se Robert Downey Jr. vrátí jako Iron Man a každý rok o tom čtu stovky článků, jak už podepsal smlouvu nebo že už dokonce točí. Faktem je, že Robert Downey Jr. už tuto roli obsazovat nechce a Marvel s ní taky už nepočítá. Je tedy fajn filtrovat na internetu, co je pravda a co jen "drby" :)

Knowho

Knowho (hodnocení, recenze)

Ratemus

To se spekulovalo i u NWH, a upřímně, tomu věřím tak moc jako že je Wanda Mephisto...

Né, ale vzhledem k tomu kolik cameí (A to žej ich tam má být fakt hodně), by to smysl dávalo.

darthvader77

darthvader77 (hodnocení, recenze)

Ratemus

Ale tak to je jasný, že půlka se z toho nepotvrdí. Vzpomeňme si jak to mělo být přecpaný u Spideyho že předpovídali Chameleona, Mephista a X-Meny Film theory udělali dokonce i teorii, že se blíží. Dostaneme Wandu, Strange a nějaké varianty s nějakým kosmickým záporákem v pozadí, ale to bude vše. A hodně cameií. To možná by mohlo být ono, pár postav tohodle typu se objeví, ale bude to jako Murdock v No way home.

na příspěvěk reagoval Ratemus, Ratemus

Ratemus (hodnocení, recenze)

No nějak se šíří drby ze všech směrů že kromě Xaviera, Baldera a Cpt Carter, Silvie, Lokiho, Mobiuse se objeví Black Bolt, Ghost rider,  Reed Richards, další dva Strangove (Defender a Supreme),  Clea, Wolverine, opět Maguire ....začíná toho být nějak moc

na příspěvěk reagoval darthvader77, Updated_Cake

Merengues9

jasně, už vidím jak to jen tak zavřou protože to vydělává miliardy ale pár noname lidí to považuje za kraviny :-D přesně kvůli tomu to zavřou a budou točit něco jiného co strašně vydělává, třeba filmy od Scotta :-D

Merengues9

Merengues9 (hodnocení, recenze)

QiFi

Proč kraviny? Právě že díky multiverse se MCU bude pořád posouvat a pro mě jako neznalého komiksů je to skvělý.

QiFi

Bohužel, Marvel je studio, a ti pořád musí něco točit, tahle mašina se zastaví těžko...není to jako DC, to žádné studio není

F2003F (hodnocení, recenze)

A inak nečudoval by som sa keby sa deadpool dostane do mcu práve v DS keďže ho bude hrať RR a neni to zrovna postava ktorá by mohla byt po svojich 2 solovkach v alternatívnej verzii s tým istým hercom

F2003F (hodnocení, recenze)

Tak na tých iluminátov sa teším fakt hodne. Konečne tým s veľkou vážnosťou v mcu dufam že to nepokazia nejakými vtipkami, malo by si to držať svoje tajomno a možno aj temnotu ale hlavne serióznosť postavenia skupiny

LizianShaw

LizianShaw (hodnocení, recenze)

To je fan-made plakát.

Vypadá to obstojně, ale Mordo vypadá v traileru úplně jinak, a Scarlet Witch je také trochu upravena.

Sam Raimi se opět točí kolem hororového žánru

Sam Raimi se opět točí kolem hororového žánru

12.07.2024

Populární režisér Sam Raimi (Lesní duch, Spider-Man) nám nadělil svůj zatím poslední režijní počin v roce 2022 díky příspěvku do marvelovského univerza, kterým byl vlažně přijatý Doctor Strange v… (více)

Jak dlouhé bude pokračování Captain Marvel?

Jak dlouhé bude pokračování Captain Marvel?

30.08.2023